Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dar viena pasaulio pabaigos versija

21.12.2012
Fotolia nuotr. / 21.12.2012
Šaltinis: Tinklaraštis Kvantinė magija
0
A A

Likus vos kelioms dienoms iki „oficialios“ pasaulio pabaigos, pasaulyje jaučiamas šioks toks sujudimas. Vieni, ja rimtai įtikėję, pamažu kraustosi į iš anksto įrengtus požeminius bunkerius, antri dėl viso pikto perka maisto atsargas ir kitų išgyvenimui būtinų dalykų, treti iš tos apokalipsės tik smagiai juokiasi...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

priartėjimo

Šia tema jau kalbėta ir rašyta daugybę kartų, visa tai nagrinėta ir aptarta įvairiausiais aspektais. Vis dėlto norime jums pristatyti dar vieną įdomų ezoterinio tinklaraščio kvantinemagija.lt įkūrėjo Gintaro Mikšiūno straipsnį. O jame sakoma štai kas:

Gruodžio 21 d. nebus jokios pasaulio pabaigos, nes ji jau yra atėjusi. Apokalipsė vyksta jau labai seniai ir vyks dar labai ilgai. Kiekvieną dieną mes ją matome pro langą. Kur tik pasižiūrėsi – visur apokalipsė, visose gyvenimo srityse.

Pati didžiausia gyvenimo dovana – gyventi krizėje ir apokalipsėje, nes per valandą gali patirti tokią sąmonės pakylėjimo porciją (arba pamoką), kurią senųjų laikų vienuolynų adeptai galėdavo patirti nebent per visą gyvenimą. Kartais pragyvendavo net kelios kartos, kol kažkas kažką suvokdavo. O dabar viskas vyksta online režimu ir dar greitėjančia tvarka! Tai ir yra pasaulio pabaiga, arba apokalipsė, kuri verčia keistis ir „iššluoti“ savo vidinį pasaulį.
Tai pati nuostabiausia Dievo dovana, kai tave valdančios „reptiloidų kastos“ prievarta bruka į fiziologinį kūną, o siela, pakinkiusi protą, veržiasi tobulėti, nes žino kelius. Tie, kurie visa tai suvokia, naudojasi tuo, o tie, kurie nesupranta, kitos tokios progos turės laukti šimtus ir tūkstančius metų. Visiems šiems žmonėms ir visoms šioms sieloms, kurios kuo ilgiau nori išsaugoti esamą status-q, ateis pačios niūriausios jų gyvenimo dienos. Tačiau tai irgi yra unikali pamoka, patirtis.

 

Pranešimas apie 2012 12 21

Fotolia nuotr./21.12.2012
Fotolia nuotr./21.12.2012

Pasaulio pabaigos laukimas 2012 metais – tai mitų, legendų ir tikėjimų sistema, pagrįsta įvairiomis ikikolumbinės Amerikos indėnų (daugiausia majų) archeologiniais artefaktais, pranašysčių interpretavimais, kurioms neretai pritaria įvairių mokslo sričių atstovai.

2012 m. gruodis pasirinktas todėl, kad šaltiniai (majų kalendorius) nurodo periodą nuo gruodžio 19-osios iki 23-iosios. Dalis mokslininkų mano, kad dėl tam tikrų išorinių ar vidinių priežasčių Žemėje turėtų įvykti tam tikri negrįžtami procesai, o planetos ekosistema apskritai gali nustoti egzistavusi.

Nepaisant to, kad žmonijos istorijoje daug kartų buvo skelbta pasaulio pabaiga, bet ji niekada neateidavo, dauguma linkę manyti, kad būtent šių metų gruodžio 21-ąją bus padėtas paskutinis taškas.

Ankstesnės datos nuo dabartinės skiriasi tuo, kad šiandien gyvename informacijos amžiuje ir idėjoms tapti informaciniais virusais tapo labai lengva. Nuo to, kaip mąsto kritinė žmonių masė, kinta ir aplinka. Tai, kad nuo dominuojančių įsitikinimų priklauso realybė, dar prieš 50–60 metų įrodė kvantinės fizikos pradininkai.

Jei kritinė žmonių masė ims tikėti pasaulio pabaiga, gali būti, kad taip ir įvyks, nes MATERIJA PRIKLAUSO NUO STEBĖTOJO.

Jei šiandien į paieškos sistemą Google įvesite skaičių „2012“, rasite daugiau nei pusę milijardo puslapių, kuriuose vienaip ar kitaip kalbama apie šią problemą. Pastaruoju metu interneto platybėse užklausa „2012 12 21“ tapo populiaresnė net už tokius žodžius, kaip cars, sport ir net sex.

Įvairios tarnybos atliko daug tyrimų, kurie parodė, kad ketvirtadalis Europos ir Amerikos gyventojų šventai tiki, jog šių metų gruodžio 21-ąją prasidės nauja era, o 45 proc. mano, jog įvyks pasaulio pabaiga.

Dauguma žmonių kelis nesusiejamus dalykus sujungia į vieną:

1. Baigiasi majų kalendorius.
2. Pirmą kartą po 26 000 metų Saulė atsidurs vienoje plokštumoje su Paukščių Tako centru.
3. Pilnas Saulės sistemos apsisukimas aplink galaktikos centrą.
3. Turėtų įvykti Saulės sistemos planetų paradas (jau įvyko praėjusiais metais).
4. Biblijoje aprašytas Armagedonas (vyksta nuolat).
5. Planetos X, arba Nibiru, priartėjimas (pagal Zehariją Sitčiną – 2030 m.).
6. Vedų tradicijose „Geležies eros“ pabaiga.
7. Astrologinių ciklų pasikeitimas: Žuvų erą keičia Vandenio era.

Tai pat egzistuoja ir kitos priežastys.

Atskirai reikėtų paminėti praėjusio amžiaus 8–9-ajame dešimtmečiuose sukurtas kompiuterines programas, į kurias buvo suvesti svarbiausi žmonijos įvykiai.

Kokia gi išvada? Visi įvykiai vyksta greitėjančia tvarka. Galiausiai gruodžio 21-ąją Žemė viso to informacinio krūvio tiesiog neatlaikys arba žmonių egzistavimas pereis į naują lygmenį. Pagal vieną versiją tai įvyks iš karto, pagal kitą – palaipsniui.

 

Apie majų kalendorių

Fotolia nuotr./Majų kalendorius
Fotolia nuotr./Majų kalendorius

Pagrindinis kaltininkas vis dėlto yra majų kalendorius.
Trumpai apie šį artefaktą:

  • Majų civilizacija atsirado II a. pr. Kr.
  • Manoma, kad pas majus buvo trys kalendoriai:

1. Saulės, arba kasdienis, kuris, kaip ir mūsų, susideda iš 365 metų dienų.
2. Ritualinis kalendorius, kuris labiau panašus į Mėnulio kalendorių. Jį sudarė 265 dienos.
3. Taip pat buvo Didysis kalendorius, kurį sudarė ciklas iš 5130 metų.

Didįjį kalendorių sudarė 13 baktunų (periodų). Vieną baktuną sudarė 394 metai. Baktunai buvo dalijami į mažesnius periodus, kurie buvo panašūs į mūsų metus ir vadinami tunamais. Majai tikėjo procesų cikliškumu ir manė, kad istorija turi savybę kartotis. Kai Saulės sistema apsisuka aplink galaktikos centrą, prasideda naujas istorijos spiralės vingis, kuris turi būti kokybiškai kitoks nei prieš tai buvęs.Todėl šis procesas ir vadinamas pasaulio pabaiga.
Tyrinėtojai nustatė, kad paskutinis majų kalendoriaus ciklas, jeigu jį sugretinsime su mūsų grigališkuoju kalendoriumi, turėtų baigtis 2012 m. gruodžio 21 d., t. y. kai baigsis Penktoji Saulė.

 

Kalendoriaus atsiradimas

Mike Coe
Michaelas Coe'as

2012 12 21 autorystė priklauso amerikiečių archeologui ir istorikui prof. Michaelui Coe'ui. 1960 m. siaurame kolegų rate jis pirmą kartą pajuokavo, kad greičiausiai „majų kalendorius baigsis būtent 2012 m. gruodžio 21-ąją“.
Tą patį jis rašė ir 1966 m. išleistoje knygoje „Majai“: „Manoma, kad Armagedonas nuo Žemės paviršiaus nušluos išsigimusią žmoniją paskutiniąją 13-ojo baktuno dieną.“

Majų kalendorius buvo atrastas Pietų Meksikoje 1960-aisiais. Jį ir atrodo ta pati  mokslininkų grupė su Michaelu Coe'u. Iš pradžių kalendorius buvo pavadintas monumentu Nr. 6. Iš karto buvo aišku, jog tai – kalendorius.
Mokslininkai, iššifravę šį monumentą, priėjo prie preliminarios išvados, kad jis turėtų baigtis 2012 metais. Nors vėliau tos išvados keitėsi, data 2012 12 21 prigijo, o labiausiai po 2000-ųjų, kai nepasiteisino ankstesnės apokalipsės.
Tą dieną, pasak majų, turės atskristi dievas Bolonas Yokte'as. Jis sukels karą, kataklizmus ir kitas nelaimes. Dėl karų ir kataklizmų dalis tiesos yra.
Bandant iššifruoti monumentą Nr. 6, mokslininkai rėmėsi actekų artefaktu, vadinamu Saulės akmeniu, kuris buvo sudarytas majų kalendoriaus pagrindu. Centre puikuojasi Saulės dievo Tonatu atvaizdas, aplink kurį pažymėtos atskiros epochos. Kiekviena jų turėjo savo dievą. Visos tos epochos baigdavosi kataklizmais, potvyniais ir kitokiais žmonijos sunaikinimais.

♦ Pirmoji Saulė tęsėsi 4008 metus ir baigėsi potvyniu.
♦ Antroji Saulė tęsėsi 4010 metus ir baigėsi uraganu.
♦ Trečioji Saulė tęsėsi 4081 metus ir baigėsi ugnies lietumi, t. y. ugnikalnio išsiveržimu.
♦ Ketvirtoji Saulė tęsėsi 5056 metus ir baigėsi sausra ir badu.
♦ Penktoji Saulė baigsis 2012 m. gruodžio 21 d. Šis laikotarpis dar vadinamas Judančia (šokančia) Saule.

Kai kurių tyrėjų manymu, tai gali būti susiję su padidėjusiu Saulės aktyvumu arba magnetinių Žemės polių pasikeitimu (arba abu šie reiškiniai įvyks bemaž kartu).
♦ 2012 m. gruodžio 12 d. pasibaigs du ciklai:
* 13-asis Penktosios Saulės baktunas,
* Penktoji Saulė.
♦ Skaičius „13“ majams buvo šventas. Jis buvo siejamas su kosmosu, kurį sudaro 13-os sluoksnių dangus. Tuos sluoksnius valdo 13 dievų.

 

Paklaida dėl majų kalendoriaus

Skaičiavimo paklaida gali būti nuo 1 iki 100 metų.
Šiuolaikiniai majų palikuonys neigia, kad Penktoji Saulė baigsis katastrofa. Jie įsitikinę, kad pasaulyje tvyranti psichozė, susijusi su 2012 m. gruodžio 21-ąja, neturi nieko bendra su Centrinės Amerikos senųjų civilizacijų tikėjimais.

Visa tas triukšmas atėjo iš Vakarų, tiksliau – kaip popkultūros dalis, mėginanti uždirbti pinigų iš lengvatikių ir žmonių baimių.
Dar viena versija, kad gali būti vykdomas planas sukelti dirbtines katastrofas, jų priežastis „nurašant“ mistiniam majų kalendoriui. Tokių galimų provokacijų tikslas – mažinti gyventojų skaičių (taip parašyta įvairiuose slaptųjų ordinų ir brolijų dokumentuose).

Vienintelis realus įvykis, susijęs su 2012 m. gruodžio 21 d., – gruodžio 23-iąją baigiasi JAV vyriausybės ir Federalinio rezervo fondo sutartis dėl dolerių spausdinimo. Visi kiti galimi įvykiai, susiję su 2012 m. gruodžio 21 d. dabartinių „majų“ ir jų kultūros paveldu, tyrėjų nuomone, neturi jokio pagrindo. Nebent kokie nors įvykiai bus išprovokuoti dirbtinai.

Tyrinėtojai ir patys majai sutinka, kad 2012 m. gruodžio 21-oji – svarbi data, nes kiekvieno baktuno pabaigoje  keliama šventė dievo Balono Yokte'o garbei. Tačiau pačios permainos jau prasidėjo ir vyks dar labai ilgai, galbūt šimtus metų.

Yra skeptikų, manančių, kad 2012 m. gruodžio 21-osios data buvo neteisingai apskaičiuota. Paklaida gali būti nuo 1 iki 100 metų. Jų teigimu, reali majų kalendoriaus Penktosios Saulės pabaiga turėtų sutapti su Isaaco Newtono  skaičiavimais – apie 2060-uosius.

 

Galimi pasaulio pabaigos scenarijai

1. Saulės audra ir technogeninė katastrofa

2009 m. JAV nacionalinė mokslų akademija išsakė prielaidą, kad 2012 m. rudenį gali įvykti technogeninė katastrofa. Ją išprovokuos stipri elektromagnetinė audra. Saulės aktyvumas sukels elektros tiekimo sutrikimus, kurie sugadins kompiuterines sistemas. Jei taip įvyks, sutriks visų viešųjų paslaugų tiekimas, bankų, transporto, ryšių sistemos. Visa tai sukels krizę, kurios masto neįmanoma nuspėti. Kaip matote, ruduo pasibaigė sklandžiai, ir gyvename kaip gyvenę.

Saulė turi savo aktyvumo ciklus. Jie siekia 11 metų. Paskutinis aktyvus periodas buvo per Rusijos krizę, o dar prieš tai padidėjęs Saulės aktyvumas lėmė Černobylio katastrofą ir SSSR griūtį. Paskutinis aktyvus periodas turėjo prasidėti maždaug 2008-aisiais. Tačiau tris metus iš eilės Saulė buvo  neįprastai rami. Mokslininkų manynu, tai – tyla prieš audrą.

Iš tikrųjų 2012 m. pabaigoje Saulė pradėjo „spjaudytis“, tačiau ne į Žemės pusę. Žinomiausias atvejis mūsų planetoje, susijęs su katastrofiškomis pasekmėmis, įvyko prieš 150 metų. 1859-aisiais Žemė dar nebuvo taip smarkiai elektrifikuota, tačiau, kaip rašė to meto laikraščiai, magnetinė audra truko apie 17 valandų. Ji sugadino telegrafo ryšio linijas, dėl kurių kilo aibė gaisrų. Jei tokia audra pasikartotų šiandien, pasekmės būtų tragiškos.

 

2. Planetų paradas

Fotolia nuotr./Planetos
Fotolia nuotr./Planetos

Pagal vieną iš scenarijų pasaulio pabaigą gali išprovokuoti planetų paradas. Remiantis šia teorija, manoma, kad Saulės sistemos planetos išsirikiuos į vieną eilę galaktikos centro link. Dėl to Žemėje turėtų įvykti daug kataklizmų. Pasak daugelio tyrėjų, planetų paradas gali sukelti žemės drebėjimus, stiprius uraganus, sausras ir potvynius skirtingose planetos vietose.
Pagal kitus skaičiavimus planetų paradas įvyko jau praėjusiais metais. Be to, jis buvo visiškai kitoks nei aprašyta internete.

 

3. Polių pasikeitimas

Trečia hipotezė – Saulės audros išprovokuos magnetinių Žemės polių pokyčius. Dėl šios priežasties sutriks mūsų planetos elektromagnetinis laukas, o tai sukels radikalius klimato pokyčius. Pavyzdžiui, ten, kur įprastai karšta, įsisiautės sniego pūgos, o kur paprastai sninga, bus karšta.
Manoma, kad polių pasikeitimas gali išprovokuoti ugnikalnių išsiveržimą, aibę cunamių. Žemos vietos, esančios šalia jūros, gali atsidurti po vandeniu, tarkime, tokių miestų kaip Amsterdamas ir Venecija gali nė nelikti.
Planetos poliai keitėsi ne kartą. Paskutinis toks pokytis įvyko maždaug prieš 12 000 metų. Tačiau tai ne greitas ir staigus, o palaipsniui, etapais vykstantis procesas ir labiau susijęs ne su geofiziniais, o su astronominiais ar astrologiniais veiksniais.

 

4. Priartės Nibiru

Viena populiariausių apokalipsės versijų – Planetos X, arba Nibiru, priartėjimas. Manoma, kad pavojų gali sukelti Nibiru gravitacinis laukas.
Šios versijos autorius – senovės šumerų ir akadų genčių rašytinio palikimo tyrinėtojas Z. Sitčinas.
Pagal Z. Sitčino knygą „12-oji planeta“, Nibiru orbita yra elipsės formos ir aplink Saulę apsisuka per 3600 metų. Ši planeta apgyvendinta protingų būtybių, kurie vadinami anunakiais.
Z. Sitčino nuomone, Biblijoje ir kituose rašytiniuose semitų šaltiniuose jie ir buvo tikrieji žmogaus kūrėjai. Žmonės juos vadino dievais. Anunakiai kažkada kolonizavo Žemę, nes jų poreikiams reikėjo daug aukso ir kitokių naudingųjų iškasenų. Jie sukryžmino savo rasės atstovus su juodaodėmis Afrikos moterimis ir atsirado hibridinė rasė, tinkanti tolesnėms genetinėms technologijoms vystyti ir juodam darbui atlikti.

Taip elgėsi ne tik Nibiru gyventojai anunakiai, bet ir kiti Žemės kolonizatoriai, atvykę iš kitų Visatos vietų.
Tačiau pats Z. Sitčinas nenurodo, kad Nibiru priartės būtent 2012 metais. Savo knygoje „Armagedonas atidedamas“ jis paneigė 2012-ųjų versiją. Jo teigimu, tai turėtų įvykti arba 2030, arba 2085 metais. Nepaisant to, 2012-ųjų apokalipsės autorystė neretai priskiriama ir Z. Sitčinui, ir senovės šumerams, kurie iš tikrųjų su tuo neturi nieko bendra.

Nibiru pastaruoju metu labiau siejama su asteroidu Epifisu. Tačiau šie du dangaus kūnai tarp savęs neturi nieko bendra, išskyrus panašią prie Žemės priartėjimo datą.

 

5. Žemės susidurs su asteroidu

Fotolia nuotr./Asteroidas
Fotolia nuotr./Asteroidas

Planetos X, arba Nibiru, niekas nematė. Yra tik pusiau mokslinės versijos. Todėl labiau tikėtinas Žemės susidūrimas su asteroidu, arba kometa. Vienas tokių artimiausių priešų – asteroidas Epifisas.
Manoma, kad toks susidūrimas nepaliktų jokių šansų mūsų planetai. Iš tikrųjų Epifisas prie Žemės priartės dar ne taip greitai – apie 2029 metus.

Šiandien pranešimų apie artėjančius asteroidus yra ne vienas ir ne du. Tačiau iki šiol jie aplenkdavo mūsų planetą.
Kai kurie šiuolaikiniai mistikai Elenino kometą, kuri mūsų planetos orbitą turėjo pasiekti lygiai prieš metus, taip pat buvo spėję pavadinti Nibiru. Tačiau kometa paslaptingai dingo.

 

6. Klimato kaita sukels potvynius

Dėl žmogaus veiklos sukeltos klimato kaitos, seisminių procesų ir pan. ištirps Arkties ir Antarktidos ledynai. Šis procesas jau prasidėjo. Ledynai tirpsta labai sparčiai, o pasekmės – potvyniai, uraganai, klimato anomalijos ir t. t. Gali išnykti net žemynai. Visa tai vyksta jau dabar. Tačiau 2012-ieji šiam procesui tikrai ne riba.

 

7. Trečiasis pasaulinis karas su branduoliniu ginklu

Fotolia nuotr./Karas
Fotolia nuotr./Žmogus su dujokauke

Tai labiausiai tikėtinas apokalipsės scenarijus. Netoli tokio šiandien jau esame. Trečiojo pasaulinio karo užuomazgos prasidėjo po vadinamojo Arabų pavasario. Jei karas prasidės Sirijoje ir Irane, jei Vakarų šalys ir toliau įžūliai šiose valstybėse mėgins įvesti savo demokratiją, didelė tikimybė, kad į konfliktą įsitrauks Kinija, Rusija, Indija, t. y. tos šalys, kurios turi branduolinių bombų.

Kol kas niūriausias karo scenarijus neįvyko. Globalaus isteblišmento požiūriu karas nėra blogis. Jis sunaikina daug nereikalingų žmonių (manoma, planetoje jų net per daug). Karo metu ir po jo atsigaus karo pramonė, kuri su savimi pakylės ir kitas merdinčias ekonomikos šakas. Didelis karas yra puikus šansas doleriui, eurui ir merdinčiai Vakarų ekonomikai atsigauti.

Istorijoje taip nutiko jau ne kartą, pavyzdžiui, 1913 m. JAV pinigų spausdinimo teisė 99 metams buvo perduota privačiai įmonei, o jau 1914 m. prasidėjo Pirmasis pasaulinis karas.

 

8. Atsivers juodoji skylė

Juodoji skylė turėtų atsiverti dėl Šveicarijoje esančio dalelių greitintuvo veiklos. Kažkodėl eksperimentą, ieškant vadinamojo Higso bozono, kuris neturi jokio praktinio pritaikymo pinigams uždirbti, nutarta pakartoti 2012-ųjų pabaigoje. Nėra jokios garantijos, kad šį kartą vėl neatsivers juodoji skylė. Pirmą kartą ji buvo atsivėrusi 2008 m., bet apie tai mažai kas sužinojo.

 

9. Mirtinas virusas

Planetos gyventojus gali užklupti virusas, nuo kurio nėra vakcinos. Priežasčių tam įvykti labai daug. Virusai gali „nutekėti“ iš karinių laboratorijų, farmacijos įmonių, atkastų senų kapaviečių, o taip pat iš kosmoso su meteoritais. Panašus scenarijus buvo suplanuotas 2008 m., kai buvo paskleistas kiaulių gripo užkratas.

 

10. Ateivių įsiveržimas

Fotolia nuotr./NSO
Fotolia nuotr./NSO

Šiuo scenarijumi žmonės gąsdinami labai seniai įvairiais filmais. Praėjusių metų rudenį buvo pranešta, kad ties Urano ir Neptūno planetomis pastebėti  trys milžiniški kosminiai laivai, judantys žemės link. SETI organizacija, kuri užsiima kontaktų su nežemiškomis civilizacijomis paieška, teigia, kad ateivius išvysime dar šiais metais. Iš tikrųjų ateivių nereikia laukti. Jie seniai yra jau čia, Žemėje...

 

11. G. Orwello scenarijus

Jį turėtų išprovokuoti smarkiai brangstantys energijos ištekliai, geriamo vandens trūkumas, dolerio, kaip pasaulio rezervinės valiutos, panaikinimas po 2012 m. gruodžio 23 d., kai baigsis JAV vyriausybės ir FRS sutartis dėl banknotų spausdinimo.

Dėl šių ir kitų priežasčių gali įvykti pamažu arba staigus visos dabartinės ekonominės sistemos, paremtos skolinimusi, griūtis. Įsivaizduokime pasaulį kaip didelę Graikiją: tuščios parduotuvės, nėra darbo, siaučia plėšikai, valdžios nesugeba įvesti tvarkos.. Tuomet pasaulyje atsirastų pretekstas įversti griežtą fašistinę diktatūrą, kurios tam tikrus bruožus regime jau šiandien. Apie tokią perspektyvą galima paskaityti George'o Orwello romane „1984-ieji“.

 

12. Kultūrinis-religinis šokas

Įsitikinimų sistemos, kuria grindžiamas visos šiuolaikinės civilizacijos egzistavimas, žlugimas.
1994 m.toks scenarijus buvo aprašytas kaip NASOS „Blue Beam“ projektas. Scenarijus maždaug toks: bus atrasti archeologiniai artefaktai ir kažkokie mokslo atradimai, įrodantys, kad pagrindinės religijos buvo klaidingai suprastos, kad istorija yra pilna grubių klaidų, o jomis buvo grindžiamas tautų ir valstybių gyvenimas. Dėl to gali kilti masiniai neramumai, pilietiniai ir tarpvalstybiniai karai, kuriuos numalšinus bus įvesta globali diktatūra pagal George'o Orwello scenarijų.
Čia reikėtų priminti akademikų Anatolijaus Fomenkos ir Glebo Nosovskio „Naująją chronologiją“. Šiame moksliniame darbe teigiama, kad XVI a. chronologijos sudarinėtojas Josephas Scaligeris prirašė daugiau nei reikia. Pasak A. Fomenkos ir G. Nosovskio, J. Scaligerio chronologija, kuria remiasi visas šiuolaikinis istorijos mokslas, negalima vadovautis, nes ji iš esmės yra klaidinga.

Jau dabar galime išgirsti tokio scenarijaus fragmentus. Kai kurie atradimai skelbia, kad Jėzus Kristus nebuvo toks, kokį jį įsivaizduoja milijardai tikinčiųjų, kad jis buvo vedęs ir turėjo vaikų. Tokios mokslininkų ir valdomos žiniasklaidos skleidžiamos „žinios“ netolimoje perspektyvoje gali demoralizuoti tikinčiuosius, kurie iš Vatikano pareikalaus teisybės. Vietoj tradicinės Biblijos versijos žmonės pradės naudoti kitas Šventojo Rašto versijas, pavyzdžiui, Leningrado kodeksą, kuriame tiesiai šviesiai rašoma, jog žmogų sukūrė svetimų civilizacijų atstovai, atkeliavę į mūsų planetą  erdvėlaiviais. Dėl šių priežasčių dalis tikinčiųjų atsidurs New Age sektų pinklėse arba grįš prie senųjų ikikrikščioniškų tikėjimų.

 

13. Sąmonės kvantinis šuolis, arba Pakylėjimas

Tokio scenarijaus autoriai – įvairios New Age sektos, kurių atstovai girdi pakylėtųjų mokytojų balsus. Tos sektos mano, jog žmonijos kolektyvinė sąmonės bus pakylėta į „naujas vibracijas“. Jų teigimu, 1986-aisiais įvyko pirmoji harmoninė konvergencija ir dabar jau atsidarė visi 12 pakylėjimo vartų. Paskutinė harmoninė konvergencija turėjo įvykti 2011 m. lapkričio 11 dieną. Netrukus Žemėje įsiviešpataus meilė ir tolerancija, išnyks blogis, o visuomenėje nusistovės visai kitokie ekonomikos ir socialiniai dėsniai. Žmogaus sąmonė bus pakylėta į 4 ar net 5 tankį.

Redakcijos P. S. Kad ir kokie būtų šie scenarijai, gyvenimas Žemėje tęsiasi, ir mes esame pasiruošę pasitikti dar vienerius Naujus metus. O kaip pasaulio pabaiga? Greičiausiai ją išgyvensime kaip ir visas kitas, buvusias prieš ją. Viena yra tikra: mūsų fiziniam kūnui šio pasaulio pabaiga tikrai ateis. Kiekvienam asmeniškai.

 

Taip pat skaitykite:

Naujos realybės abėcėlė

Daktaras Ebenas Alexanderis: „Dangus tikrai egzistuoja“

Labiausiai paplitę manipuliacijų būdai. Kaip nuo jų apsisaugoti?

Nelaimės nuojauta egzistuoja!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką