Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Data 12 12 12 – subtilios transformacijos laikas

12.12.12
Fotolia nuotr. / 12.12.12
Šaltinis: Tekstas kosmoenergetikės Eglės
0
A A

Su mylima planeta, su mus supančia aplinka ir žmonėmis įeiname į itin subtilių energijų juostą. Tai ne mistika, bet moksliniai reiškiniai, kurie, deja, iki galo nėra paaiškinti mokslo: trūksta sintezės, analizės ir bendradarbiavimo tarp įprastų, nusistovėjusių mokslo šakų ir netradicinių naujojo amžiaus energijų analizės metodų. Vis dėlto tai – tikra. Tai veikia ir palies kiekvieną iš mūsų, deja, kiekvieną skirtingai. Turbūt įdomiausia, kaip skirtingai ir ko kiekvienas galime tikėtis?..

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

12 12 12 – data, arba laikas, dar vadinami „vartais“. Kodėl taip vadinami? Kur jie veda? Ar tai reiškia, kad vartai yra lyg durys – pro jas galima eiti arba ne?.. Taip, tai tikrų tikriausios durys į subtilių energijų pasaulį – į subtilesnius, nei iki šiol esame įpratę, energinius virpesius, kurie lyg mus supantis oras skradžiai eina per visą mūsų kūną, protą, jausmus ir sąmonę. Tačiau šios subtilios energijos veikia labai švelniai, lanksčiai ir tausojančiai. Jos niekada nesibraus ir neveiks mūsų per prievartą, neims kažko keisti ir pertvarkyti mūsų aplinkoje, pasirinkimuose ir susikurtame pasaulyje. Tačiau jeigu atsiversime ir tai giluminei subtiliai energijai leisime įeiti į mus, jeigu stengsimės susiderinti su ja lyg su greta sėdinčiu pašnekovu, bandydami pajusti, patirti jo išgyvenamą situaciją, laimę ar skausmą, – ši energija įsilies į visas mūsų sritis, į visą mūsų energinę sistemą, visus energinius kūnus kilstelėdama į truputėlį aukštesnį ir skaidresnį būvį.

 

12 12 12 prilygsta skaidraus kristalo atspindimai šviesai. Ji lyg išsiskaidžiusi į spalvų gamą, paskui vėl susimaišiusi ir žėrinti begalinio tyrumo spinduliais. Ši energija, jei kviesime ją į save ir medituosime, užpildys mus savo transformuojančia galia, išprovokuodama atitinkamus pokyčius mumyse: gilesnį, subtilesnį meilės suvokimą ir pajautimą, išsilaisvinimą iš labiausiai mus slegiančių sunkių dalykų, požiūrio ar prisiimtų įsipareigojimų.
Ši energija geba daryti stebuklus, tačiau jie nutinka tik tiems, kas iki šiol ėjo savęs pažinimo, atsivėrimo  aukščiausioms žmonijos vertybėms: meilei, atjautai, pagalbai, ramybei, atleidimui ir tikėjimui, Kūrėjo mums perduota galia, keliu. Įkvėpdami į save šią 12 12 12 energiją, dar labiau sustiprinsime šį puoselėjamą meilės ir šviesos pradą, tapsime dar tyresni, švaresni ir didesni.

 

Ši energija prisilies prie visų, esančių Žemėje, tad pykstantiems, puoselėjantiems keršto planus, veikiantiems brutalumo ir apgaulės būdu tai gali būti dar vienas išbandymas, virsti bandymu pakeisti tokį nusistovėjusį veiklos ir sąjungos su aplinka modelį, išgirsti sąžinės balsą, pajusti norą keistis ir taisyti klaidas.

Taigi ateinančios permainos vieniems atneš džiugesį dėl puoselėjamų vertybių sustiprėjimo, didesnės harmonijos savyje pajautimo, kitiems – kančią ir abejones dėl to, kas iki šiol buvo vykdoma, apmaudą dėl savo pasirinkimų, fizinį ir emocinį skausmą ir praradimus, kurie skatins atliepti ir kuo geriau prisiderinti prie naujų, mus pasiekiančių energijų.

Fotolia nuotr./Gėlės žiedas
Fotolia nuotr./Gėlės žiedas

 

Visą 2012 12 12 dieną šios energijos bus ypač aktyvios, tačiau pats intensyviausias laikas –  nuo 12 val. iki 21 val. Jeigu galime, jau nuo 12.00 val. verta skirti laiko meditacijai, pabūkime ramybėje su savimi, visą laiką (nors iki 21 val.) vizualizuokime tik pozityvius dalykus, kurių norėtume savo šeimai, šaliai, žmonijai, Žemei. Tai svajonių išsipildymo, naujų atradimų ir trokštamų permainų „vartai“ – tiesiog pro juos turime įeiti patys, atsinešdami trokštamų pokyčių, įsivaizduodami ir jausdami jų išsipildymo džiaugsmą…

Tinklaraštis kosmoenergetika.lt  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Laikas
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką