Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 28d. 20:00

„Deals on Wheels“: geriausių kelionių automobilių penketukas

„Mercedes-Benz S klasės kupė“
„Mercedes-Benz S klasės kupė“

Kadangi nenumaldomai artėja vasara, mes vėl rašome apie keliones. Keliavimas yra laisvė, tai savaitgalis ar dar geriau – atostogos. Ne taip seniai rašėme apie kemperius, jų privalumus ir trūkumus.

Važiavimas kemperiu ir vairavimo malonumas yra du nieko bendro neturintys dalykai. O ką rinktis žmonėms, kurie keliaudami ratuotomis transporto priemonėmis norėtų ne tik praktiško ir patogaus automobilio, bet ir pajusti vairavimo malonumą? Kaip suderinti šiuos gana skirtingus dalykus?

Kaip suderinti šiuos gana skirtingus dalykus?

Nėra vieno teisingo atsakymo ar vieno tobulo automobilio kelionėms. Viskas priklauso nuo kelionės tikslo, keliaujančių žmonių skaičiaus ar jūsų skonio. Bet mes pabandėme atrinkti 5 geriausius automobilius kelionėms. Skirtingos kelionės, skirtingi automobiliai.

1. „VW Multivan“

Tai bene geriausias variantas kelionėms su didele šeima ar draugų būriu. Važiuojate žiemą slidinėti ar vasarą prie Viduržemio jūros – tiks abiem atvejais. Itin patogios sėdynės, vidurinėje eilėje ir besisukiojančios (galite sėdėti atsisukę į galinės eilės bendrakeleivius), staliukas, aukšta sėdėsena, geras matomumas, malonus valdymas.

VIDEO: Volkswagen Multivan - Experience space and flexibility like never before

Galite keliauti ir septyniese, bet geriausiai jausis šešių asmenų kompanija. Tai keliautojų itin vertinamas automobilis, ypač gimtojoje Vokietijoje. Antrinėje rinkoje „Multivan“ išlaiko labai aukštas kainas, o rasti variantą su maža rida – misija beveik neįmanoma. Naujausio modelio kainos prasideda nuo 46 tūkst. eurų.

2. „Toyota Land Cruiser“

Šis automobilis nėra skirtas greitkeliams ir nepasižymi nei galingais varikliais, nei itin gera garso izoliacija. Bet tai vienas geriausių automobilių jūsų kelionėms po neatrastas vietas. Bekelėje pasitarnaus rėminė konstrukcija, blokuojami diferencialai, važiavimo režimo pasirinkimo sistema, aplinkos ir panoraminio vaizdo monitoriai.

O jeigu nepasitikite savo jėgomis, galite įjungti automatinę „ropojimo“ funkciją – jums beliks vairą pasukinėti. Ir kas dar? Žinoma, laiko patikrinti sprendimai ir itin geras patikimumas – juk mažiausiai, ko gali norėti nuo civilizacijos nutolusiose vietose, tai sugedęs automobilis. Tik nepamirškite, kad, be tinkamų padangų, joks visureigis nebus tinkamas pasirinkimas. Įsigyti šią „Toyota“ legendą kainuotų bent 39 tūkst. eurų.

Naujasis „Toyota Land Cruiser“
Naujasis „Toyota Land Cruiser“

3. „VW California“

Tai yra geriausia alternatyva tikram kemperiui. Valdymo savybėmis nedaug nusileidžia savo broliui „VW Multivan“, bet turi neabejotinų kemperio privalumų. Miegoti gausite dvi dvigules 2 m ilgio miegamąsias vietas, taip pat yra dujinė viryklė, kriauklė, 42 litrų šaldytuvas, autonominis šildymas ir kitos smulkmenos.

Ir sumanių sprendimų taupant vietą čia netrūksta: stovyklavimo kėdes rasite paslėptas bagažinės duryse, po galinėmis sėdynėmis įsitaisiusios lauko stogelio dalys. Neabejotinai, šis automobilis išsiskiria dėl pakeliamo stogo: viduje galėsite stovėti, o naktį – automobilį paversti miegamąja vieta po beveik atviru dangumi. Jeigu norite keliauti tikrai smagiu nameliu su ratais, šis variantas kaip tik jums.

4. „Mercedes-Benz S klasės kupė“

Tai yra aukščiausio lygio prabanga ir technologijos. Šis automobilis sukurtas kilometrams naikinti, nepaliekant nuovargio ženklų jūsų veide. Sunkiai rasite tinkamesnį automobilį verslo kelionėms po Europą ar dviejų žmonių prabangiai atostogų išvykai.

Sunkiai rasite tinkamesnį automobilį verslo kelionėms po Europą ar dviejų žmonių prabangiai atostogų išvykai.

Standartinėje įrangoje ši kupė aprūpinta orine pakaba, o dar didesniam komfortui ir stabilumui galite užsisakyti „Magic Body Control“, kuri pritaiko važiuoklės darbą atsižvelgdama į besidriekiančio priešais automobilį kelio kontūrus. Galios per mažai tikrai nebus, net ir silpniausioje versijoje yra „362 AG“. Kaina? Įkandama nedidelei daliai mirtingųjų – per 100 tūkst. eurų.

„Mercedes-Benz S Class Coupe“
„Mercedes-Benz S Class Coupe“

5. „Audi A6 Allroad quattro“

Kodėl šis variantas? Tai yra optimalus pasirinkimas 4 asmenų kelionei. Praktiškas universalo kėbulas, nuolatinė visų ratų pavara ir didelis komforto lygis. Puikus dalykas šiame automobilyje yra pneumatinė pakaba su adaptyviu amortizatorių valdymu, automatiškai reguliuojanti automobilio aukštį (pagal pasirinktą važiavimo režimą ir greitį). Galėsite ir greitkeliu skrieti, ir per purvynus kapanotis – universalesnio varianto nerasite. Už naujutėlį „A6 Allroad“ tektų sumokėti beveik 70 tūkst. eurų.

Gamintojų nuotr./„Audi A6 allroad quattro“
Gamintojų nuotr./„Audi A6 allroad quattro“

Sėkmingų kelionių ir neišdildomų įspūdžių!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:38
00:18
29:38

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką