Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 6d. 12:54

„Deals on Wheels“: Jei esate „versliūga“ su greičio akiniais, skaitykite toliau

„Versliūga“
123RF.com nuotr. / „Versliūga“

Mes vis rašom apie miesto automobilius, apie „hečbekus“, kelioninius automobilius, miesto „krosoverius“ ir kitus. Bet mes kai ką pamirštam. „Versliūgas“. Tai dažniausiai piktą veido išraišką nustatęs dėdė su XL dydžio pilvu, greičio akiniais ir buhalterija, kuri tvarkoma tik prie išjungtos šviesos. 9 iš 10 sutiktų dažniausiai bus plikai nuskusta galva. Iš piktumo. O gal iš nervų.

Kaip ten bebūtų – tokie dėdės egzistuoja ir dar perka automobilius, atspindinčius jų pasaulio suvokimą. Ir, žinoma, ego dydį. Jei esate tokio tipo dėdė ir planuojate pirkti naują automobilį, skaitykite toliau. Jei ne – irgi skaitykit, nes tekstas bus nuotaikingas.

Kokį automobilį rinktis, kad nesusigadintumėt įvaizdžio? Na, yra keli svarbūs momentai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

  1. Automobilis turi būti labai didelis, kad statant per dvi vietas, užimtų kuo daugiau vietos ir kitiems keltų kuo didesnį pasipiktinimą.
  2. Automobilis turi būti ypač galingas, kad koks nors grybas, kuris bando įlįsti į tarpą prieš jus su savo „Golfu“ ar „Peugeot“, nespėtų ir susierzintų, o jūs galėtumėte ramiai sau važiuoti toliau glostydamas savo savimeilę.
  3. Pilnai atsidarius langą, turi būti labai patogu per jį išmesti kairę ranką, kad visi matytų brangų laikrodį ir jūsų kietumo lygį.
  4. Juodas su tamsintais langais ir juodais ratai. Jei įmanoma, numerio skaičiai turėtų būti 666.

Kokie variantai? Pradėkim nuo pradžių.

„Mercedes Benz S600 L“ – 390 kilovatų turintis debesis ant ratų net tik labai minkštai vežios jūsų didelį pilvą, bet ir daug kam leis pauostyti jūsų dulkes po starto. Galėčiau paskaičiuoti mėnesinę įmoką, bet kadangi versliūgos moka grynais – šito žaisliuko kaina siekia vos 175 tūkst. Eur.

VIDEO: The Mercedes-Maybach S 600: elegant and luxurious - Mercedes-Benz original

Daug nenutolstant nuo pirmojo pasiūlymo, automatiškai išplaukia ir antras – „BMW 750 L“. Juodas „BMW“ tamsintais langais, daug metų buvo tokių miestų kaip Panevėžys vienas mėgstamiausių automobilių.

Nei vienas siemkų ir laiptinių gyvenimo būdą propaguojantis jaunuolis negalėdavo sau leisti nesustoti ir neatsisukti į pravažiuojantį septintos klasės „BMW“. Tokiam skrodžiant gatvę nesvietiškai dideliu greičiu, aplinkinėse vietovėse treningų šlamėjimas sustodavo. O ir kaina tikram versliūgai nebaisi – 170 tūkst. Eur.

VIDEO: 2020 BMW 7 Series - interior Exterior and Drive

Ir, žinoma, nuo tokios kastos vairuotojų neatsiejamas modelis – „Audi A8 L“. „Audi“ dažniausiai renkasi kiek rimtesni kentai. Tokie, kuriems reikia talpios bagažinės. Mat važiuojant į mišką, šalia kastuvų dar ir papildomi dalykai dedasi. O keturi varomi ratai padeda privažiuoti ten, kur policijai sunkiau. Tai padaryti su „Audi“ net taupiau. Kaina prasideda nuo 90 tūkst. Eur., o pasikomplektavę tilpsite ir į 140 tūkst. Eur.

Likusius pinigus galėsite investuoti į nuošalią užmiesčio sodybą su milžiniška tvora, kuri registruota ant jūsų mamos. Arba žmonos. Neįsižeiskit. Aš tik spėlioju.

VIDEO: 【The all-new Audi A8L】

Na, o jei pasiekiat aukščiausią lygį ir iš versliūgų tampat bandziūgom, lieka vienas sprendimas įrodyti savo galiai ir kietumui – „Mercedes Benz G 63 AMG“. Turint tokį automobilį jums ir be pamirksėjimo šviesomis iš kelio trauksis ne tik „BMW“ ar „Audi“ vairuotojai, bet ir „Porsche“.

Tokio aukščiausio velniškumo lygio įrodymo kaina – 150 tūkst. Eur. Neblogai pasikomplektavę turėsit apie 200 tūkst. Eur. sumą. Bet čia praktiškai kaip man 100 Eur. – lyg ir gaila, bet kaip ir nelabai svarbi suma.

Tačiau nepaisant to, jūs bandziūga, versliūga ar kitos komandos narys – skambinkit. DOW visada padės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką