Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 9d. 21:00

„Deals on Wheels“: kokį automobilį rinktis, jeigu norite kraustytis į kaimą?

Mergina automobilyje
123RF.com nuotr. / Mergina automobilyje

Tiek mes patys, kaip „Deals on Wheels“, tiek didelė dalis žiniasklaidos priemonių skiria daug dėmesio žmonėms, gyvenantiems mieste. Tačiau tendencijos tokios, kad migracija į miestus jau mažėja. Ir gana stipriai. O apie gyvenimą kaime susimąsto vis daugiau žmonių. Džiaugiuosi tuo. Aš taip pat vienas iš tų žmonių. Savo ateitį sieju su gyvenimu užmiestyje.

Kadangi visuomet reikia turėti atskaitos tašką, tarkime, Tauragnai, Utenos rajonas, šalia nuostabaus, ežerais apdovanoto Aukštaitijos regioninio parko. Lietuvos mastu – tai gana kalnuotas regionas. Nors pagrindiniai keliai asfaltuoti, žvyrkelių vis dar nemažai. Daugybė miško keliukų, norintiems privažiuoti prie ežero, ir dideli laukai aplink, leidžiantys jaustis ypač laisvam. Negi neskamba tobulai?

Jei esate kaime gyvenantis verslininkas(-ė), neauginate gyvulių, neariate laukų ir gyvenate ten tik todėl, kad jums nepatinka miesto triukšmas ir smogas, tikėtina, kad prabangus SUV jums bus pats tas. Kieme daug vietos – tilps. Ilgose kelionėse bus patogu ir komfortiška važiuoti. O miško keliukuose puikiai pasitarnaus 4 varomi ratai.

Jei galite sau leisti premium – „Audi Q8“ ar „BMW X5“, – tai galėtų būti net labai tinkamas bendražygis. Na, o kalbant apie dievobaimingesnes mėnesines įmokas, „Seat Tarraco“, „VW Tiguan“ ar „Toyota RAV4“ turėtų patekti į jūsų bandomųjų automobilių sąrašą. Nepamirškite komplektacijoje pažymėti varnelės prie AWD skilties. Kitaip tas didelis laukas jokio laisvės pojūčio nesuteiks. Atvirkščiai – tik ilgiau traliuko lauksite vidury dirvos ir dar brangiau už jį mokėsite.

Dar gali būti, kad jūs ūkininkas(-ė). Nepaisant to, ar turite skerdyklą, ar tūkstančius hektarų žemės, kurioje kažką sėjate, tokį gyvenimo būdą pasirinkusiems be pikapo kėbulo gali būti sunku. Na, gal sunkiau. Niekada juk negali žinoti, kada kokią karvę ar padargą reiks į bagažinę įsimesti. Ir tenka tada važiuoti pasiimti priekabos, grįžti ir taip toliau. Laikas juk pinigai. O čia – viens, du, karvutę užmetei ir toliau link namų judi. Jei ūkyje sunkesni laikai, o automobilio vis tiek reikia, pagrindiniai pasirinkimai, stipriai netuštinantys piniginės turinio, galėtų būti „Toyota Hilux“ arba „Ford Ranger“. Jei ūkis gyvuoja stabiliai, rinkčiausi „VW Amarok“. Man ypač patiko šio automobilio komfortas užmiesčio kelyje. Ir, žinoma, jei jūsų ūkis paskutiniu metu rodo 1000 proc. augimą, užmeskite akį ir į „Mercedes X-Class“.

Na, ir yra dar viena kaimo gyventojų grupė, kuriai labai meilų pavadinimą sugalvojo mano uošvis: „Veganai projektų vadovai, kurie dirba su projektais, apie kuriuos niekas nieko nežino, o savo žmonoms perka hibridinius „Toyota Yaris“. Aš gal pavadinsiu kiek švelniau: ekologiją mėgstantys hipsteriai. Tokiu atveju pasirinkimas kardinaliai skiriasi. Prie ežero jūs eisite, o ne važiuosite, kad galėtumėte pasimėgauti paukščių skleidžiamais garsais ir susitapatinti su motule žeme. Po laukus, ieškodami laisvės, lakstysite basomis ir plika krūtine, tad šitas momentas taip pat atkrenta. Tokiu atveju, iš esmės, ir autobusą reiktų rinktis vietoj automobilio, tačiau jei jau sugalvojote paišdykauti, rinkitės elektrą. Bent patekęs į jūsų rankas automobilis gamtos nebeterš. Tik kol jį gamins.

Varguoliui hipsteriui geriausias finansinis sprendimas bus „VW UP“! Mažas, pigus ir dar kompensaciją bus galima gauti utilizavus savo seną, dyzelinį „Golf 3“. Viduriniosios klasės hipsteriui į akį galėtų įkristi „Hyundai KONA“, kuri švelniai kandžiojasi savo kaina, tačiau bus didesnis ir patogesnis sprendimas kelionėms. Na, o susitvarkę savo gyvenimą hipsteriai gali kreiptis į DOW dėl naujos „Teslos“ pirkimo jau šiandien!

Kiekvienam savo.

Komentarai: 18

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką