Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 04, 00:01

Dienos horoskopai 12 zodiako ženklų

Sausio 4 dienai.
Horoskopai
Horoskopai / Gedimino Savickio/BFL nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Sunku bus atsipalaiduoti poilsiui, o dar sunkiau susikaupti net ir paprastiems darbeliams. Tiesiog pasiruoškite ką nors skanaus ir pasilepinkite.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Sėdėdamas ramiai galite pradėti dūsauti. Ir ne be pagrindo. Tiesiog sumąstysite, kaip būtų galima lengvai užsidirbti. Lauksite, kad bent kas nors šią dieną pagirtų.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Gerai, kad sekmadienis ir mažai progų pasirašyti kokius nors svarbius dokumentus. Neleiskite įsiplieksti konfliktams. Kuo nors pamaloninkite artimuosius.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Kuo daugiau dėmesio skirkite partneriui, esančiam arčiausiai jūsų. Net stebėsitės, kiek daug dar neišsiaiškintų reikalų turite ir kiek sumanymų laukia.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Laimingi tie, kas grąžino ar atgavo bent nedideles skolas. Šios dienos situacijos tiesiog siūlyte siūlys puikių idėjų ir kitai savaitei, ir visiems metams.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Norėsis būti pripažintam ir ryškiam. Stengsitės sumąstyti naujų išraiškos priemonių. Geras laikas peržiūrėti savo drabužių spintą.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Nuotaiką visiems šeimos nariams pakels jūsų paruošti pietūs. Jei kas nors skundėsi negalavimais, pabendravęs su jumis pamirš, kurioje ausyje zvimbia.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Labiausiai erzins, jei kas nors aplink šluostys dulkes ar užduos kvailus klausimus. Juk stengsitės rimtai nusiteikti ir padirbėti. Nejaugi pamiršote, kad tai pirmasis metų sekmadienis?   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Stebėkite, kokios mintys sukasi galvelėje, kokius žodžius tariate artimiesiems. Galite sulaukti priekaištų, kad per daug galvojate apie save. Saugokite sprandą.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Jausitės keistai. Net ir nesistengdamas būsite pastebimas ir giriamas. Juk tai jūsų laikas, nes Saulė keliauja Ožiaragio ženklu. Stiprinkite imunitetą.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Šį sekmadienį galite sugalvoti arbatos gėrimo pasisėdėjimą. Tinkama diena ramiai filosofuoti. Tik niekam neįkyrėkite ir neskaičiuokite aplinkinių laiko.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Jei norite pasiekti užsibrėžtą tikslą, laikas susidėlioti mintis. Tikėtina, kad staiga sugalvosite, kas gali būti geranoriškas jūsų rėmėjas.

Astrologės patarimus sekmadieniui skaitykite čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką