Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 sausio 6d. 00:01

Dienos horoskopai 12 Zodiako ženklų

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai
Sausio 6 dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 iki balandžio 20/21d.)

Vieną dalyką nuo šios dienos turėsite išmokti – būtina dalytis darbo rezultatais ir garbe. Gal, jūsų akimis, kolegos ir nenusipelnė pagyrimų ar premijų, bet nesidalyti paprasčiausiai negalėsite.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 iki gegužės 21/22d.)

Tik papasakokite darbo vadovams, ką esate sumąstęs, ir jie visas idėjas pasisavins, įgyvendins ir dar neblogą pelną gaus. O ką jūs? Jūsų pretenzijos niekam nereikalingos. Taigi priėjote laikotarpį, kai turite gerų minčių, tik realių galimybių jas įgyvendinti neįžvelgiate.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 iki birželio 21/22d.)

Sustiprės ryšiai su užsieniu. Netikėtai galite sulaukti giminaičių su itin daug mantos. Dėkinga situacija studentams, nes galite drąsiai ieškoti tinkamos mainų programų.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22d. iki liepos 23/24d.)

Jei ramiai dairysitės, mokysitės iš svetimų klaidų, tuomet finansinė sėkmė veršis į beveik visas gyvenimo sritis. Nedemonstruokite didelių emocijų.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 iki rugpjūčio 23/24d.)

Nedarykite to, ko niekas neprašo. Jau dabar esate tikrinamas visu šimtu procentų. Pasistenkite nieko nekaltinti, nes priešų ar prasižengėlių rasime apsčiai. Tramdykite savo puikybę.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 iki rugsėjo 23/24d.)

Keistų netikėtumų ir nebaigtų darbų metas. Kamuos įvairūs klausimai, o atsakymų niekaip nerasite. Nesiblaškykite, susikaupkite ir kaip nors pratemkite šią dieną.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 iki spalio 23/24d.)

Šiandien erzins daugelis dalykų: kvapai, garsai. Aplinkiniams sunkiai seksis jums įtikti. Kita vertus, nieko keisto, nes vaikščiojate užsimaukšlinęs meilės skafandrą.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24d. iki lapkričio 22/23d.)

Tinkamas laikas susitvarkyti dokumentus. Jei namų neturite, pradėkite vizualizuoti savo svajones. Ne laikas pirkti, bet galite drąsiai reikšti savo norus. Tikėtini nuostoliai.  

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 iki gruodžio 22/23d.)

Atrodys, kad neliko jokių nesklandumų, o ilgai slėgęs sunkumas išgaravo. Taip ramu, kad net džiaugtis baugu. Svarbiausia – nieko nepirkite.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 iki sausio 20/21d.)

Kiekvienas žingsnis – lyg su per mažais lakiniais batais: ir spaudžia, ir šalta, ir nepatogu. Ir visai neaišku, kodėl šiam nesėkmių ruožui pasmerktas tik jūs. Deja, taip bus ir šią dieną, ir rytoj, ir devynis mėnesius.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 iki vasario 19/20d.)

Išvaizdos pokyčių metas. Kadangi pradėsite jaustis svarbesnis nei bet kada – tai ir realaus išoriško solidumo atsiras. Gali pradėti augti svoris arba... drabužiai trauktis. Svarbiausia – neatsipalaiduokite.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 iki kovo 20/21d.)

Tik nedarykite nieko negražaus, nepažeiskite įstatymų. Elkitės santūriai, gražiai atrodykite ir nepamėtėkite aplinkiniams pretekstų jus barti.

Astrologės patarimus antradieniui skaitykite čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką