Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 16d. 13:00

Druidų horoskopas: koks medis tave globoja?

Moteris
Fotolia nuotr. / Moteris

Druidai tikėjo, kad medžiai skleidžia energiją, kuri gali sustiprinti žmogų. O geriausiai kiekvieną iš mūsų veikia tie medžiai, kurie mums priklauso pagal laikotarpį, kuriuo gimėme. Be to, mus globojantis medis suteikia tam tikrų charakterio savybių.

Obelis (12 23–01 01 ir 06 25–07 04)

Šie žmonės iki pat senatvės spinduliuoja žavesiu. Nėra šykštūs ir myli mokslą. Obelys labai ištikimos ir negali net pagalvoti apie tai, kad ką nors išduotų ne tik meilėje, bet ir gyvenime. Inteligentiškos, noriai mokosi, dievina knygas, nekenčia klastos. 
Būdingos savybės: sentimentalumas, nuoširdumas, intelektualumas, dėmesingumas, analitinis mąstymas.
Po šiuo ženklu gimė: tapytojas Peteris Paulas Rubensas, filosofas Jeanas-Jacquesas Rousseau, princesė Diana. 

Uosis (05 25–06 03 ir 11 22–12 01)

Simpatiški, stipraus charakterio žmonės. Mieli, bet tik tada, kai tai jiems naudinga. Kūrybingi, net šiek tiek ekscentriški. Juokiasi iš gyvenimo sunkumų, o tai sukuria įspūdį, kad jiems niekas nebaisu. Labai dažnai tai tėra kaukė. Uosis – dosnus egoistas, ir kelyje į sėkmę gali pašalinti jam netikusius asmenis. Meilėje gali būti kaprizingi, kartais tuokiasi iš išskaičiavimo. 
Būdingos savybės: vaizduotė, originalumas, šeimyniškumas, intelektualumas.
Po šiuo ženklu gimė: rašytojas Markas Twainas, politikas Johnas F. Kennedy, režisierius Woody Allenas.

Bukas (12 21–22)

Jaučiasi laimingi tik tada, kai žino, kad sąskaitoje yra pakankamai pinigų. Trokšta šeimos, gražių namų. Kuria gausybė planų ir trokšta juos realizuoti. Puikiai valdo savo gyvenimą ir neleidžia niekam jų išstumti iš patikimo kelio. Meilėje pritrūksta fantazijos, tačiau jie labai stengiasi, myli vaikus. 
Būdingos savybės: tvarkingumas, šeimyniškumas, tikslumas, organizuotumas.
Po šiuo ženklu gimė: kompozitorius Giacomo Puccini, politikas Josifas Stalinas, dainininkė Vanessa Paradis.

Beržas (06 24)

Su šiais žmonėmis lengva bendrauti. Jie mieli, nekaprizingi. Dažniausiai viskas, ko jiems reikia, yra ramybė ir galimybė dirbti mėgstamą darbą. Beržas elegantiška asmenybė, nemėgstanti moralizuoti, tačiau negali pakęsti vulgarumo. Darbas – itin svarbu, todėl prabanga ir noras pasirodyti šiems žmonėms visiškai svetimi. Meilėje renkasi atsargiai ir nori būti tikri, kad jų pasirinkimas atneš laimę. 
Būdingos savybės: intuicija, laki vaizduotė, meilumas, lankstumas.
Po šiuo ženklu gimė: verslininkas Roy O. Disney, aktorius Peteris Welleris, režisierius Claude‘as Chabrolis.

Kaštonas (05 15–24 ir 11 12–21)

Jie turi įgimtą teisingumo jausmą. Nepritaria melui, gudrybėms, suktybėms. Teisybę gina bet kokiomis priemonėmis, nesirūpina padariniais. Jautrūs, apdairūs, todėl išvengia finansinių nuostolių. Itin vertina moralę, kartais jų požiūris kiek puritoniškas, mėgsta šokiruoti. Meilėje jiems sunku surasti žmogų, su kuriuo norėtų nugyventi visą gyvenimą. Kaštonai nesukalbami, ir jausmų trokšta daug, tačiau patys mainais duoda nedaug, manydami, kad partneris negalės jų pamilti. 
Būdingos savybės: drąsa, įžvalgumas, pastabumas, organizuotumas.
Po šiuo ženklu gimė: filosofas Voltaire‘as, rašytojas Honoré de Balzacas, balerina Maja Pliseckaja.

Kiparisas (01 25–02 03 ir 07 26–08 04)

Šie žmonės moka būti laimingi nepriklausomai nuo aplinkybių. Kupini gyvenimo džiaugsmo. Nemėgsta vienatvės, todėl savo gyvenime stengiasi kuo daugiau laiko praleisti draugijoje. Mėgsta bendrauti, tačiau ne per daug. Meilėje vertina tiek savo, tiek partnerio ištikimybę. 
Būdingos savybės: lojalumas, inteligencija, logiškas mąstymas, optimizmas.
Po šiuo ženklu gimė: kompozitorius Wolfgangas A. Mozartas, politikas Franklinas D. Rooseveltas, muzikantas Louisas Armstrongas.

Guoba (01 12–24 ir 07 15–25)

Ramūs, mandagūs ir galantiški žmonės. Vertina kūno ir sielos grožį, todėl rūpinasi tiek savo išvaizda, tiek vidumi. Nemėgsta nei sau, nei kitiems apsunkinti gyvenimo, todėl visuomet išlaiko vidinę harmoniją ir ramybę. Vertina gėrį, o meilėje nestokoja aistros, greitai užsidega. Tačiau suradę antrą pusę padarys viską, kad kartu švęstų deimantines vestuves. 
Būdingos savybės: atvirumas, lojalumas, organizaciniai sugebėjimai, pastabumas.
Po šiuo ženklu gimė: dramaturgas Molière‘as, rašytojas Stendhalis, poetas Edgaras A. Poe.

Figmedis (06 14–23 ir 12 12–21)

Šie žmonės – kūrybingos asmenybės. Jautrūs, emocionalūs. Dažniausiai jų gyvenimas prabėga kovojant su savo silpnybėmis: tingumu ir blaškymusi. Trokšta bendrauti, todėl palaiko artimus santykius su šeimos nariais ir draugais. Jie emocionalūs realistai, kuriais galima pasitikėti. Jeigu pamilote šį žmogų, verčiau romantikos nesitikėkite. 
Būdingos savybės: kantrumas, patikimumas, kūrybiškumas, geranoriškumas.
Po šiuo ženklu gimė: kompozitorius Igoris Stravinsky, dainininkė Édith Piaf, inžinierius Gustave‘as Eiffelis.

Eglė (01 02–01 11 ir 07 05–14)

Įdomūs, paslaptingi žmonės. Jie – tarsi antikvariniai papuošalai ar subtilūs kvepalai, kurių grožį ir ypatingumą geba įvertinti ne kiekvienas.  Meilėje sunkiai patenkinami, reiklūs, nesukalbami. Visgi, įsimylėję praranda bet  kokias ribas ir gali pridaryti nesuvokiamų sprendimų. Darbe labai atsakingi.
Būdingos savybės: atkaklumas, sąžiningumas, kantrumas, mąslumas.
Po šiuo ženklu gimė: išradėjas Nikola Tesla, režisierius Ingmaras Bergmanas, dainininkas Elvis Presley.

Lazdynas (03 22–31 ir 09 24–10 03)

Šie žmonės turi savitą požiūrį į gyvenimą. Yra originalūs, todėl žavi aplinkinius. Protingi, gabūs, puikiai mokosi. Ištvermingi ir atkaklūs. Jų išvaizda kone magiškai veikia kitus žmones, todėl riešutmedis visuomet gauna tai, ko nori. Nuo jų nuotaikos priklauso, kaip elgsis su aplinkiniais, kadangi šalia ir juoda, ir balta... Turi puikią intuiciją, dažnai nuspėja ateities įvykius.
Būdingos savybės: originalumas, išmintis, imlumas, intuicija.
Po šiuo ženklu gimė: filosofas René Descartesas, tapytojas Vincentas van Goghas, modelis Brigitte Bardot.

Skroblas (06 04–13 ir 12 02–11)

Būna labai meilūs, atsakingi ir ištikimi sutuoktiniai. Laikosi nustatytų taisyklių, gana konservatyvūs. Jiems svarbu patikti kitiems. Disciplinuoti žmonės, sunkiai priima sprendimus, ir nuolat abejoja, ar pasielgė tikrai gerai. Atsakingumo ir teisingumo laikosi ir meilės srityje, tad yra malonūs ir patikimi partneriai. Tiesa, jeigu reikėtų rinktis meilę ar pareigą, gali būti, kad pastarajai teiktų pirmenybę. 
Būdingos savybės: pareigingumas, atsakingumas, intelektualumas, artistiškumas.
Po šiuo ženklu gimė: rašytojas Thomas Mannas, prodiuseris Waltas Disney‘us, dainininkė Maria Callas.

Jazminas (05 01–14 ir 11 03–11)

Šie žmonės nebijo darbo, todėl dažniausiai neblogai gyvena. Viešumoje stengiasi būti linksmi ir nerūpestingi, bet vienumoje – jautrūs ir liūdni. Stengiasi su aplinkiniais bendrauti taktiškai ir diplomatiškai, nekenčia jaustis įkalinti tam tikroje situacijoje, nesvarbu, kas tai bebūtų – darbas ar asmeniniai santykiai. Labai myli vaikus, tačiau santuokoje su šiuo žmogumi bus nelengva. 
Būdingos savybės: inteligentiškumas, draugiškumas, atsakingumas, kritiškumas.
Po šiuo ženklu gimė: psichiatras Sigmundas Freudas, rašytojas Fiodoras Dostojevskis, aktorius Leonardo DiCaprio.

Kedras (02 09–18 ir 08 14 –23)

Tai – žmonės, kurie visą gyvenimą laukia vienintelės meilės. Ją suradę, brangina ir tausoja. Užsibrėžia didelius tikslus ir ryžtingai jų siekia. Trokšta būti kompanijos siela, visus žavėti ir sulaukti jūros komplimentų. Išdidus ir savimi pasitikintis optimistas tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime pridaro neapgalvotų poelgių. Jausmingas ir sentimentalus kedras itin vertina meilę ir pasiryžęs dėl jos viskam. 
Būdingos savybės: pasitikėjimas savimi, atkaklumas, muzikalumas, drąsa.
Po šiuo ženklu gimė: gamtininkas Charlesas Darwinas, kompozitorius Claude‘as Debussy, dainininkė Madonna.

Liepa (03 11–20 ir 09 13–22)

Šie žmonės – puikūs pašnekovai. Kantrūs, moka klausytis, neperša savo nuomonės. Tačiau jie kupini prieštaravimų, išsiblaškę, ne itin iššifruojami. Tačiau su jais pabendravę skraidysite lyg ant sparnų. Tai simpatiški, praktiški, tikslūs žmonės, kuriuos santuoka dažniausiai pakylėja į dar aukštesnį lygmenį. 
Būdingos savybės: žavesys, meilumas, draugiškumas, pastabumas.
Po šiuo ženklu gimė: mokslininkas Albertas Einsteinas, dramaturgas Henrikas Ibsenas, aktorė Sophia Loren.

Klevas (04 11–20 ir 10 14–23)

Smalsūs, energingi. Mėgsta bendrauti, tačiau nėra plepiai. Nesmerkia, neišduoda paslapčių. Mėgsta naujoves, eksperimentuoti. Jie individualistai, trokštantys pažinti, niekada nesėdintys namuose. Nelinkę smerkti ar apkalbinėti, turi šiek tiek cinizmo, o visuomenės nuomonės nepaiso. Meilėje klevai – sudėtingos asmenybės. 
Būdingos savybės: draugiškumas, patikimumas, iniciatyvumas, humoro jausmas.
Po šiuo ženklu gimė: architektas Leonardo da Vinci, aktorius Charlie Chaplinas, dainininkė Ala Pugačiova.

Šermukšnis (04 01–10 ir 10 04–13)

Šie žmonės taip rūpinasi kitais, kad pamiršta save. Kuria svajones ir planus. Jie atsakingi ir patikimi. Tačiau pagalbos nori sulaukti ir patys. Labai greitai prisitaiko prie situacijos, yra savarankiški, tačiau kartais pristinga paprastumo, pozityvesnio požiūrio. Šiais žmonėmis galima pasitikėti, jie atsakingi, kartkartėmis naivūs, meilėje daug reikalauja, tačiau ir patys negaili duoti. 
Būdingos savybės: energingumas, gera vaizduotė, altruizmas, konservatyvumas.
Po šiuo ženklu gimė: kompozitorius Giuseppe Verdi, režisierius Andrejus Tarkovskis, aktorius Marlonas Brando.

Riešutmedis (04 21–30 ir 10 24–11 02)

Nemėgsta taikytis prie kitų. Neapsimetinėja, nevaidina, nedaro to, ko nenori, ir nesistengia patikti kitiems. Nemėgsta rutinos. Niekada negali žinoti, kaip šis žmogus pasielgs, kadangi jame verda tikras emocijų katilas. Su riešutmedžiu niekad nebus nuobodu – būkite pasiruošę nuotykiams! Puikūs strategai, todėl kartais griebiasi ir klastingų veiksmų. Turi daug draugų, ir tiek pat priešų, tad pasitikėti gali tik savimi... 
Būdingos savybės: atvirumas, geraširdiškumas, originalumas, pastabumas.
Po šiuo ženklu gimė: dramaturgas Williamas Shakespeare‘as, tapytojas Pablo Picasso, aktorius Alas Pacino.

Ąžuolas (03 21)

Valingi, stiprūs žmonės. Negali pakęsti silpnumo, nesivaldymo ir savęs besigailinčiųjų. Iš pirmo žvilgsnio šiurkštoki, artimiesiems mieli ir nuolaidūs. Nepriklausomas, nemėgsta suvaržymų, yra svetingas, draugiškas, tačiau meilėje tai pasireiškia ne visada. Santuokoje gali meilės potvyniai ir atoslūgiai. Konservatyvus, siekia naudos. Mažiausiai domisi svetimų žmonių gyvenimais. 
Būdingos savybės: energingumas, drąsa, stipri valia, ryžtingumas.
Po šiuo ženklu gimė: kompozitorius Johannas S. Bachas, filosofas Slavojus Žižekas, aktorius Matthew Broderickas.

Alyvmedis (09 23)

Šie žmonės turi unikalų požiūrį į gyvenimą, bet yra tolerantiški kitų nuomonei. Inteligentiški, mėgsta skaityti, mokytis ir plėsti akiratį. Jie visuomet pasiruošę padėti, nėra abejingi kitų likimui, tačiau jų aplink pirštą neapsuksi. Meilėje alyvmedžiai stengiasi būti nepavydžiais, pasitikėti savo partneriu, ir jeigu kas nutinka tyliai kenčia. Labiausiai vertina ramybę. 
Būdingos savybės: teisingumas, lojalumas, optimizmas, analitinis mąstymas.
Po šiuo ženklu gimė: pirmasis Romos imperatorius Gajus Oktavianas, aktorė Romy Schneider, dainininkas Julio Iglesias.

Pušis (02 19–28 ir 08 24–09 02)

Iš pažiūros švelnūs ir silpni, o iš tiesų ištvermingi ir atkaklūs. Jei ko nors užsigeidžia, paprastai pasiekia. Mėgsta komfortą ir prabangą. Rizikuoja ir niekada nepasiduoda nesėkmėms, iš bet kokios situacijos randa išeitį. O štai meilė – vienintelė silpna vieta. Šie žmonės labai greitai susižavi, yra jausmingi ir sentimentalūs. 
Būdingos savybės: įžvalgumas, organizuotumas, inteligencija, skvarbus protas.
Po šiuo ženklu gimė: astronomas Nicolaus Copernicus, dainininkas Enrico Caruso, aktorė Elizabeth Taylor.

Topolis (02 04–08 ir 08 05–13)

Šie žmonės slepia savo jausmus, retai išsako asmeninę nuomonę. Jiems labai rūpi, ką apie juos pagalvos kiti. Trokšta visiems gero. Nemėgsta būti vieni, tačiau kankinasi su netinkama draugija šalia. Meilėje labai jautrūs ir jausmingi, bet kokia smulkmena juos išveda iš pusiausvyros. Labai organizuoti, rūpinasi savo ateitimi. Altruistai, o ne materialistai. 
Būdingos savybės: gera vaizduotė, jausmingumas, humoro jausmas, intuicija.
Po šiuo ženklu gimė: rašytojas Julesas Verne‘as, režisierius Alfredas Hitchcockas, astronautas Neilas Armstrongas.

Ieva (03 01–03 10 ir 09 03–12)

Romantiški, kiekviena gyvenimo akimirka besidžiaugiantys žmonės. Vertina grožį ir meną. Mėgsta nuotykius ir keliones. Yra jautrūs aplinkai, gerbia kitus, tačiau moka išsakyti savo nuomonę ir apsiginti nuo priešininkų. Meilėje labai romantiška, artistiška, turi įspūdingą vaizduotę. 
Būdingos savybės: artistiškumas, paslaptingumas, gera vaizduotė, intuicija.
Po šiuo ženklu gimė: kompozitorius Antonio Vivaldi, rašytojas Levas Tolstojus, muzikantas Freddie Mercury.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

04:21:41
03:54
07:18

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką