Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 19d. 21:00

Eksperimentas: kiek vaikinų sutiktų pasimylėti su nepažįstama mergina?

Eksperimentas
Kadras iš vaizdo įšrašo / Eksperimentas

Prieš porą savaičių Ji24.lt publikavo „Youtube“ svetainėje slapyvardžiu „whatever“ pasivadinusio vaikino patalpintą vaizdo įrašą, kuriame jis užfiksavo savo eksperimentą, atliktą Europoje. Jo metu iš pažiūros visai išvaizdus vaikinas 200 nepažįstamų gatvėje sutiktų moterų uždavė klausimą: „Gal norėtum su manim pasimylėti?“

Kaip į tokį vaikino klausimą reagavo europietės, skaitykite paspaudę čia.

Panašų eksperimentą vaikinas nusprendė surengti dar kartą, tik šįkart tokį drąsų klausimą ištarti jis paprašė vienos jau iš pirmojo vaizdo įrašo pažįstamos merginos – Alinos.

Prisijunkite prie daugiau kaip 80 tūkst. „Ji“ gerbėjų – tapkite grupės nariu „Facebook“ tinkle, paspaudę „Patinka“.

Vaikščiodama apytuštėmis Europos gatvėmis 6 valandą ryto, šį provokuojantį klausimą ji uždavė iš viso aštuoniems gatvėje sutiktiems nepažįstamiems vyrams. Ir ką manote? Ji sulaukė gerokai daugiau teigiamų atsakymų nei minėtas eksperimento organizatorius!

Iš aštuonių per valandą užkalbintų vaikinų su patrauklia ilgaplauke mergina pasimylėti sutiko septyni, vienas vaikinas šio gundančio pasiūlymo atsisakė tik dėl to, kad turėjo dirbti. Kitomis aplinkybėmis, anot jo, atsakymas tikrai būtų buvęs kitoks.

Visi kiti su šiuo pasiūlymu sutikę vaikinai pernelyg ilgai ir nedvejojo. Žinoma, iš pradžių jie pasidomėjo, ar už tai nereikės susimokėti, mat pamanė, kad mergina yra prostitutė. Sulaukę neigiamo atsakymo, jie ramia širdimi sutikdavo kartu nueiti į šalimais esantį gražuolės butą.

Visas drąsaus klausimo sulaukusių vaikinų reakcijas žiūrėkite vaizdo įraše:

VIDEO: Eksperimentas: kiek vaikinų sutiktų pasimylėti su nepažįstama mergina?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

04:21:41
03:54
07:18

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką