15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 14d. 18:28

Finišavo komandinės estafetės „Red Bull 211“ dviratininkai

Finišavo komandinės estafetės „Red Bull 211“ dviratininkai. Manto Repečkos nuotr.
Baigėsi antrasis „Red Bull 211" etapas ir paaiškėjo dviračių trasos laimėtojai. Įveikusi bekelę, miško takus, įkalnes ir nuokalnes, laimėjo komanda „Lietuvos irklavimo maratono klubas“. Antrąją vietą užėmė „Wild Tactics“, o trečiąją „Bāudi“.

Pabaigę savo trasą dviratininkai perdavė estafetę bėgikams, kurie 18 val. startavo ties Vecekrugo kopa ir pro Nidą bėgs iki Parnidžio kopos papėdės. Čia komandinė estafetė baigsis ir paaiškės varžybų nugalėtojai.

Dėl pasivėlinusio baidarių finišo apdovanojimų ceremonija perkelta į 20 val., po jos vyks dūzgės iki vidurnakčio.

Tiesioginę multisporto „Red Bull 211“ transliaciją žiūrėkite ČIA.