Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 3d. 17:00

Grįžta Bridžita Džouns!

Grįžta Bridžita Džouns!
Grįžta Bridžita Džouns!

Rašytoja Helena Fielding atgaivino jau legenda tapusį personažą – pasaulio knygynų lentynose pasirodo trečioji knyga apie nemirtingąją vienišę Bridžitą Džouns.

Po net 14 metų pertraukos (antroji knyga „Bridžita Džouns. Ties proto riba“ išleista 1999-aisiais, praėjus trejiems metams po pirmosios – „Bridžitos Džouns dienoraščio“), autorė vėl tikisi pamaloninti savo gerbėjus. Net jei ir neskaitėte šių knygų, turbūt bent jau matėte filmus su puikiąja Renee Zellweger, sukurtus pagal šią knygą. Britų Sunday Times ką tik išspausdino knygos ištrauką, kuri turbūt sujaudino Bridžitos gyvenimo peripetijų sekėjus. Taip, ji ištekėjo už Marko Darsio, bet, kad ir kaip būtų gaila, trečiojoje romano dalyje pagrindinė knygos herojė jau... našlė ir vieniša dviejų vaikų mama. Taigi, užuot skaičiavusi kalorijas ir alkoholio vienetus bei rinkusi sau vakarėlio drabužius, ji vaikosi jaunesnį vyrą, kuris, Bridžitos manymu, turėtų pakeisti velionį Darsį.

Markas Darsis, kurį filmuose suvaidino galantiškasis Colinas Firthas, buvo tas vyrukas, kuris besąlygiškai mylėjo Bridžitą netgi tada, kai ji imdavosi drastiškų savęs tobulinimo pokyčių arba elgdavosi ekscentriškai. Toks mielas, pasiturintis vyriškis, staiga atsidūręs po eilinės keistos merginos padu ir apsidžiaugęs tokiu hepiendu.

Taigi kai kurie knygos gerbėjai gali pasijusti išduoti. Kodėl rašytojai reikėjo nugalabyti nuostabųjį Marką Darsį, užuot sugalvojus jam ne tokią tragišką baigtį? Greičiausiai tai visai ne tai, ko būtų norėję didžiausi knygos gerbėjai. Be to, tai gali turėti įtakos knygos pardavimui. Juk jeigu jau iš anksto reklamuojama, kad Marko Darsio nebėra tarp gyvųjų, gal nebebus įdomu skaityti romano?..

Kita vertus, iš vienos ištraukos negalima spręsti apie knygą. Ją reikia skaityti!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką