Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2014 gruodžio 1d. 13:07

Gruodžio mėnesio taroskopas: prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

Taro kortos
Fotolia nuotr. / Taro kortos

„Gruodžio mėnesio numerologinis skaičius bus 1, o taro korta šiam mėnesiui nusimato šviesi ir optimistiška Saulė“, – tikina tarologė Lina Balsė. Portalas Ji24.lt pateikia jos sudarytą šio mėnesio taroskopą.

1 yra pradžios skaičius, tad bus gan įdomu, kaip gi jo energija realizuosis paskutinį metų mėnesį. Galbūt pirmąsyk neatidėliosime savo naujametinių priesaikų įgyvendinimo iki kitų metų, o imsimės naujovių ir pokyčių nedelsiant, kad naujus metus sutiktume jau turėdami, kuo pasidžiaugti. Kodėl gi mums viešai, čia komentaruose neišsakius savo pasižadėjimų ir atėjus naujiesiems metams nesugrįžus pasigirti, kaip keičiasi jūsų gyvenimas.

Kadangi gruodį mus globoja saulė mano siūlomi pasižadėjimai būtų kasdien pasakyti bent po vieną komplimentą, pradėti dieną nuo pozityvių afirmacijų ir šypsenos, užbaigti dieną mintyse ar į dėkingumo dienoraštį išvardinant visus gerus tą dieną nutikusius dalykus ir už ką esate dėkingi. Padarykime pozityvią pradžią nelaukdami kitų metų.

Bendroji prognozė gruodžio mėnesiui

Saulė yra viena pozityviausių kortų Taro kaladėje. Artėjant tamsiausiam metų laikui gruodžio pabaigoje, ši korta žada, jog nepatirsime slogučio ir apatijos dėl šviesos trūkumo. Saulės korta simbolizuoja viską, kas šviesu, šviesiąją gyvenimo pusę. Jos spinduliuose viskas auga, žaliuoja, žydi ir veda vaisius. Kortos paveikslėlyje esančios saulėgrąžos yra ne tik saulės, bet ir gausos simboliai dėl gausybės sėklelių. Galbūt šiais metais nusimato ypač dosnios premijos darbe ir Kalėdų dovanos, puikūs darbų rezultatai ir džiuginantis atlygis.

„Shutterstock“ nuotr./Gruodžio mėnesio taro korta – Saulė
„Shutterstock“ nuotr./Gruodžio mėnesio taro korta – Saulė

Astrologijoje saulė simbolizuoja žmogaus aš, jo ego, jo ryškiausius asmenybės bruožus. Tad ši korta kalba apie saviraišką, savo natūralių prigimtinių savybių išraišką ir savęs realizavimą, apie laimę būti savimi nesislapstant už jokių kaukių, nevaidinant jokio vaidmens.

Gruodis – puikus laikas tiesiog būti savimi, priimti save tokiais, kokie esame, ir su džiaugsmu išreikšti save. Būdami savimi, kiekvienas esame saulė, ryškūs ir nepakartojami, galintys pasidalyti savo unikaliomis dovanomis ir talentais su kitais.

Jei reikia patarimo, kaip sutikti naujus metus, kokiomis spalvomis apsirengti, Saulės korta siūlo būti savimi ir rengtis taip, kad kuo geriau save atskleistumėte. Galite rinktis šviesias ar ryškias spalvas. Tik jokiu būdu nebūkite avių banda ir nesirėdykite Avies spalvomis. Kinų naujieji metai ir Avis ateis tik vasario 19 dieną, be to mes ne kinai. Mes naujuosius sutikime išreikšdami savo individualybę, savo nuostabų ir nepakartojamą „aš“ vilkėdami tas spalvas, kurios mums geriausiai tinka ir patinka.

Kadangi Saulė visoms gyvenimo sritims žada palankias aplinkybes ir sėkmę, nuo sveikatos pagerėjimo iki gerovės, klestėjimo, puikių santykių ir net populiarumo bei šlovės, nėra ką daugiau patarti, kaip tik džiaugtis gyvenimu kol tęsis šis šviesus periodas. Pabūkime gruodžio mėnesį visi optimistais, pabūkime nerūpestingais vaikais, kurie moka džiaugtis ir krykštauti iš laimės, suteikime džiaugsmo aplinkiniams jau sušildydami juos savo spinduliuojančia šypsena ir būkime 100 procentų savimi.

Gruodžio mėnesiui Saulės korta mums skiria tokias pamokas:
  • Džiaugtis gyvenimu ir jausti dėkingumą – jei gerai paieškosite, visuomet atsiras už ką;
  • Būti savimi, išreikšti save per viską, ką sakome ir darome;
  • Žiūrėti į gyvenimą su vaikiška nuostaba bei susižavėjimu;
  • Tikėti, jog viskas yra ir bus gerai, pasaulis yra pasakiška vieta, o gyvenimas – nuostabi patirtis.

Prognozės pagal gyvenimo kelio skaičių

Kiekvienas mūsų eidami skirtingu gyvenimo keliu ir turėdami savas pamokas kiek tikslesnę gruodžio mėnesio prognozę rasime išsiskaičiavę pirmais devintais pagal gyvenimo kelio skaičių. Kiekvienam skaičiui toliau rasite atskirą mėnesio prognozę, kuri papildys mėnesio kortos pamoką, skirtą mums visiems.

Užsirašykite savo gimimo datą tokiu formatu – metai, mėnuo, diena, t.y. 1983 05 03. Dabar sudėkite visus skaitmenis: 1+9+8+3+0+5+0+3=29. Gautą dviženklį ar triženklį skaičių sudėkite vėl: 2+9=11. Ir jei reikia dar kartelį, kol gausite vienaženklį skaičių: 1+1=2. Suskaičiavome, kad visų gimusių 1983 metų gegužės 3 dieną žmonių gyvenimo Kelio skaičius yra 2. Dabar galite skaityti savo ar artimo žmogaus gyvenimo kelio skaičiui skirtą mėnesio taroskopą.

Gyvenimo kelio skaičius 1. Taurių Riteris, Monetų Riteris ir Skeptrų 5.

Kortos kalba apie santykius ir bendravimą. Du Riteriai atrodo draugai, partneriai ar kolegos, abu skirtingi, bet puikiai papildo vienas kitą. Kortose jaučiasi įkvėpimas, naujos idėjos. Vienas iš Riterių turės puikių praktinių sumanymų, o kitam nesinorės nieko keisti, jis mieliau toliau judėtų įprasta vaga. Todėl tarp jų kils šiokia tokia konfrontacija, gal net konfliktas, bet tai kova dėl idėjų, o ne asmeninis priešiškumas. Kortose jaučiasi geranoriškumas ir net šioks toks sportinis azartas įrodyti savo sumanymų pranašumą. Ši konfrontacija ir galiausiai veiklos bei tikslų pakoregavimas pakreips bendrą veiklą palankia linkme.

Gyvenimo kelio skaičius 2. Kardų Karalienė, apverstas Mėnulis ir Kvailys.

Gruodžio mėnesį veikti ir visus sprendimus priimti norėsite pasikliaudami savo racionaliu ir pragmatišku mąstymu. Tačiau aplinkybės ir jūsų pačių bei aplinkinių emocijos taip iškreips situacijos suvokimą, kad yra didelė tikimybė pridaryti klaidų. Būkite labai atsargūs, net jei kažkas atrodo akivaizdu ir aišku – gali būti ne taip, kaip atrodo. O jau ne visai aiškioje situacijoje, nepadės jokie loginiai samprotavimai. Tiesiog pati situacija, aplinkybės ar kiti žmonės nesielgs taip, kaip diktuotų logika. Būkite kantrūs ir prieš kirpdami devynis kartus pamatuokite.

Gyvenimo kelio skaičius 3. Žynė, Fortūnos Ratas ir Atsiskyrėlis.

Kortos jus rodo ramiai, netgi pasyviai laukiančius kažkokios progos ar šanso. Ir jis ateis, likimas atvers jums duris. Viena vertus tą sėkmingą šansą pastebėti galite tik būdamas ramus ir atidus, bet kita vertus, jei laiku neišeisite iš tos ramybės būsenos ir nesuskubsite veikti, galimybė praeis pro šalį neišnaudota.

Kortose taip ir atrodo – Žynė sėdi ramiai, laukia, medituoja, klausosi savo intuicijos, gal neapsisprendžia. Fortūnos Ratas atneša sėkmę, panašu, jog tai materialinė galimybė – gal geresnis darbas ar kitoks pasiūlymas, net galimybė laimėti pinigų. Bet trečia korta Atsiskyrėlis ramiai stovi ir jau žvelgia atgal apmąstydamas tą praeityje likusią galimybę. Bijau, jog per ilgai mąstydami ir neapsispręsdami praleisite savo sėkmę. Mano patarimas yra nelaukti, nedelsti ir kalti geležį, kol ji dar karšta.

Gyvenimo kelio skaičius 4. Taurių 5, Skeptrų 7 ir Pažas.

Nors pirma korta kalba apie nusivylimą ir nepasitenkinimą, panašu, jog tai gali virsti labai pozityvia, motyvuojančia jėga. Nepasitenkinimas kažkuo, gal santykių būkle, gal materialine padėtimi, jus paskatins sukaupti visą ryžtą ir imtis veiksmų, ryžtingai įveikti visas kliūtis, įrodyti, jog esate verti daugiau. Ir jūs tai gausite – nauji darbai ir projektai, nauji klientai, o kai kam naujas, spalvingesnis santykių etapas. Taigi kortų patarimas: jei kažkas jūsų netenkina, pasiraitokite rankoves ir kibkite į darbą. Gruodžio mėnesį jūs sugebėsite įveikti visas kliūtis, išspręsti problemas ar laimėti konkurencinėje kovoje.

Gyvenimo kelio skaičius 5. Taurių 5, Kardų 10 ir apversta Kardų Karalienė.

Net nesmagu rašyti tokią prognozę, bet tikiuosi, jog perspėjimas leis pakreipti situaciją palankesne linkme ar bent sušvelninti pasekmes. Kortos pasakoja apie didelį nusivylimą. Tarytum projektas, į kurį įdėjote visą širdį, žlugs arba žmogus, kuriuo pasitikėjote ir kartu dirbote bei kūrėte planus, suduos netikėtą smūgį į nugarą.

Kardų 10 rodo visišką neviltį, depresyvią, tamsią vidinę būseną. Manau, jog didžiąja dalimi ši nepakeliama kančia yra proto kūrinys. Proto, kuris tiesiog atsisako priimti situaciją tokią, kokia ji yra. Būtent vidinis pasipriešinimas ir neigimas, noras kaltinti ir beprasmiškai reikalauti, jog nebūtų nutikę tai, kas nutiko ir ko neatšauksi, kels tokią kančią.

Visų blogiausia tai, jog įsikibsite to kartėlio ir pykčio, patys nenorėsite jo paleisti ir judėti į priekį, vis mąstysite apie tai, kas nutiko, kaltinsite kitus, negalėsite atleisti, toliau kankindami patys save. Kortos jums pataria mažiau mąstyti ir daugiau veikti, judėti į priekį, imtis kažko kito. Tai bus produktyviau nei laikyti užantyje tokį didelį akmenį, kad su juo patys nė iš vietos nepajudėsite ir liksite rymoti prie suskilusios geldos, gyvenimui einant į priekį. Atleidimas išlaisvina ne tą, kuriam atleidžiame, o mus pačius. Tai dovana sau.

Gyvenimo kelio skaičius 6. Vežimas, Monetų 10 ir Monetų Tūzas.

Šešetukai gruodžio mėnesį turės aiškius tikslus ir judės tiesiai į jų realizavimą. Vežimo korta gali reikšti tiesiog progresą arba kelionę, kuri būtų ganėtinai prabangi. Kažkas iš „šešetukų“ gali įsigyti prašmatnų automobilį ar parduoti savąjį už labai aukštą kainą.

Monetų 10 ir Monetų Tūzas jums žadą gerovę, klestėjimą ir puikias galimybes. Jums gali pasiūlyti darbą didelėje ir klestinčioje firmoje, darbovietė gali išmokėti premiją. Palankus laikas dideliems pirkiniams – automobiliui, būstui, žemei, verslo patalpoms, taip pat kelionei. Gruodžio mėnesį galite pasiekti pergalės beveik bet kokioje sferoje, jei sieksite jos sutelkę visą dėmesį ir jėgas.

Gyvenimo kelio skaičius 7. Taurių 7, Kardų 9 ir Monetų Riteris.

Gruodžio mėnuo jums bus tarsi emociniai linksmieji kalneliai. Tai svajosite apie kažką ir jausite įkvėpimą bei laimę, geresnio rytojaus galimybę, tai prisigalvosite problemų ir pergyvensite. Patys sau savo mintimis sukelsite tai euforiją, tai agoniją ir viskas vyks tik jūsų viduje.

Išoriškai gyvenimas tekės savo vaga, jokių didesnių pokyčių nenusimato, darbas judės į priekį ir savo sugebėjimais bei įžvalgumu užsikursite sau gražų atlygį. Gal dalis streso kils iš ne visai sąžiningų veiksmų, neteksite ramaus miego dėl nuslėptų mokesčių ar kitokio pagudravimo. Pasistenkite neprarasti tvirto pagrindo, siekite naudos ir gerovės, bet neperžengdamas tokių ribų, už kurių patys nebesijausite saugiai ir ramiai.

Gyvenimo kelio skaičius 8. Kardų Karalienė, apversta Taurių 9 ir Skeptrų Tūzas.

Kadangi jūsų gyvenimo kelio skaičius 8, esate ryžtingi ir gan ambicingi. Gal todėl gruodžio mėnesį tiesiog nepajėgsite atsipalaiduoti ir pasidžiaugti tuo, kas jau pasiekta. Vos užkopę į vieną viršukalnę, dairysitės kitos, skubėsite imtis naujų iššūkių, naujų projektų. Saugokitės, kad netaptumėte tokiu žmogumi, kuriam visuomet ko nors trūksta iki laimės, visuomet dar reikia padaryti tą ar pasiekti aną, negali džiaugtis gyvenimu, kol neturės šito ar neįveiks ano.

Atidėliojant laimę, keliant jai sąlygas gali prabėgti visas gyvenimas taip ir nepasiekus laimės. O ji yra dabartyje, maloniose smulkmenose, gebėjime pasidžiauti tuo, kas yra ir pajusti už tai dėkingumą. Puiku, kad nenorite užmigti ant laurų ir turite jus motyvuojančią ateities viziją, bet stabtelėkite atšvęsti kiekvieną pasiekimą, įvertinti savo pastangų rezultatus.

Gyvenimo kelio skaičius 9. Taurių Riteris, Žvaigždė ir Skeptrų Karalius.

„Devynetukams“ nusimato stiprių aistrų ir didelių svajonių mėnuo. Svajonės išsipildymas atrodys ranka pasiekiamas ir galbūt įdėję pastangų išties ją įgyvendinsite. Tačiau iš kitos pusės į tą pačią žvaigždę žvelgiantis Skeptrų Karalius gali slapta trokšti to paties. Tad galite arba turėti slaptą konkurentą, arba tiesiog slapta pavydintį žmogų.

Santykiai gruodžio mėnesį bus romantiški ir svaiginantys, kas gali sukliudyti pastebėti, jog kitas žmogus nėra jums išties tinkamas ir ne visai toks, kokį norite jį matyti. Neskubėkite, neperženkite ribų, nepastatykite savęs į nepatogią padėtį (pavyzdžiui, duodami pagrindą pavyduolių apkalboms) stengdamiesi žūtbūt gauti tai, ko užsigeidėte.


Šaltinis – taroskopai.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Bauginami Lenkijos teisėjai papasakojo apie represijas: tapome valstybės priešais

Sportas

Kai triumfą keičia apmaudas: Ispanija tik su VAR įsikišimu palaužė Iraną

24sek

P.Motiejūnas: apie Šaro ateitį „Žalgiryje“, nesaugumo jausmą ir M.Kalnietį Kaune

Pasaulis kišenėje

Šventosios namukai – laiko mašina į taip ir neišaušusį šviesų komunizmo rytojų

Verslas

Naujasis „Radisson Blu Lietuva“ viešbučio vadovas: Vilnių reikia atgaivinti

Vardai

Aktorė V.Bičkutė: prireikė dvidešimties metų, kad draugystė taptų meile

Aktualu

Minint Pasaulinę pabėgėlių dieną – dėmesys ir buičiai, ir tebesitęsiančiai krizei   

Sportas

Ekstrem(alus) troškulys: futbolo sirgaliai baigia išmaukti alaus atsargas Maskvoje

Aktualu

Pasidavė spaudimui: D.Trumpas pasirašė įsakymą „išlaikyti šeimas kartu“ Meksikos pasienyje

Gazas

„Deals on Wheels“: naudotas automobilis perkant iš oficialaus atstovo – šventa karvė?

24sek

Rimas Kurtinaitis nuo scenos įgėlė „Lietuvos ryto“ klubo vadovams

Vardai

Krepšinio sezono uždarymas – atokvėpis ir žmonoms: dabar laikas šeimai ir atostogoms

24sek

Sezono uždarymo šventė: LKL titulai byrėjo žalgiriečiams

Taivano menininkas kuria itin detalias miniatūras

Verslas

Proamerikietiškas pokalbis „Astorijoje“: kokie ribojimai labiausiai erzina verslą?

Gyvenimas

Jei ryte sunku išlipti iš lovos, jaučiatės vangūs ir apsnūdę – kaltas gali būti hormono stygius

Vardai

Vilniuje apvogta R.Žiogo žmona liko be švarko ir automobilio rakto: „Nusisukau vos sekundei“

Verslas

Radviliškyje gaminami žaisliniai baldai tenka britams ir švedams, lietuviams – tik kiniški

Sportas

Tinklininkai A.Rumševičius ir L.Každailis Čekijoje iškopė į pagrindines varžybas

Pasaulis kišenėje

Svarbūs patarimai keliaujantiems: taupo laiką, pinigus ir energiją

Naujienos

Aktualu

Bauginami Lenkijos teisėjai papasakojo apie represijas: tapome valstybės priešais

Sportas

Kai triumfą keičia apmaudas: Ispanija tik su VAR įsikišimu palaužė Iraną

24sek

P.Motiejūnas: apie Šaro ateitį „Žalgiryje“, nesaugumo jausmą ir M.Kalnietį Kaune

Pasaulis kišenėje

Šventosios namukai – laiko mašina į taip ir neišaušusį šviesų komunizmo rytojų

Verslas

Naujasis „Radisson Blu Lietuva“ viešbučio vadovas: Vilnių reikia atgaivinti

Vardai

Aktorė V.Bičkutė: prireikė dvidešimties metų, kad draugystė taptų meile

Aktualu

Minint Pasaulinę pabėgėlių dieną – dėmesys ir buičiai, ir tebesitęsiančiai krizei   

Sportas

Ekstrem(alus) troškulys: futbolo sirgaliai baigia išmaukti alaus atsargas Maskvoje

Aktualu

Pasidavė spaudimui: D.Trumpas pasirašė įsakymą „išlaikyti šeimas kartu“ Meksikos pasienyje

Gazas

„Deals on Wheels“: naudotas automobilis perkant iš oficialaus atstovo – šventa karvė?

24sek

Rimas Kurtinaitis nuo scenos įgėlė „Lietuvos ryto“ klubo vadovams

Vardai

Krepšinio sezono uždarymas – atokvėpis ir žmonoms: dabar laikas šeimai ir atostogoms

24sek

Sezono uždarymo šventė: LKL titulai byrėjo žalgiriečiams

Taivano menininkas kuria itin detalias miniatūras

Verslas

Proamerikietiškas pokalbis „Astorijoje“: kokie ribojimai labiausiai erzina verslą?

Gyvenimas

Jei ryte sunku išlipti iš lovos, jaučiatės vangūs ir apsnūdę – kaltas gali būti hormono stygius

Vardai

Vilniuje apvogta R.Žiogo žmona liko be švarko ir automobilio rakto: „Nusisukau vos sekundei“

Verslas

Radviliškyje gaminami žaisliniai baldai tenka britams ir švedams, lietuviams – tik kiniški

Sportas

Tinklininkai A.Rumševičius ir L.Každailis Čekijoje iškopė į pagrindines varžybas

Pasaulis kišenėje

Svarbūs patarimai keliaujantiems: taupo laiką, pinigus ir energiją

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Dienos šviesa

Video

Maudymosi kostiumėlių tendencijos

Pinigai mano ateičiai

30 geriausių restoranų

Remontas be nervų

Sveikata

Grožis vasarą

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką