Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Holivudo santuokos: kai vyresnė moteris randa laimę jaunesniojo glėbyje

Mariah Carey ir Nickas Cannonas
„Scanpix“ nuotr. / Mariah Carey ir Nickas Cannonas
Šaltinis: 15min
0
A A

Labai dažnai tokios moterys vadinamos plėšrūnėmis, mat santykiai su jaunesniu vyru pasaulyje vertinami gana skvarbiu žvilgsniu. Štai ir čia pasidarbavo dvigubi standartai ir stereotipai. Tačiau šios poros kartu atrado laimę ir meilę, todėl norisi nubraukti visas išankstines nuostatas. Juk kai žavi, jaunutė dama glaudžiasi šalia vos kretančio senuko, daugumai tai atrodo visai normalu...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Mariah Carey (44 m.) ir Nickas Cannonas (33 m.)

Amžiaus skirtumas – 11 metų. Žymioji Mariah Carey 1993-iaisiais, būdama vos 23-ejų, savo meilę padovanojo bosui, muzikos prodiuseriui 44-erių Tommy Mottolai. Tačiau kai santuoka subyrėjo lyg kortų namelis, dainininkės gyvenime atsirado gerokai jaunesnis Nickas Cannonas. Pora augina dvynukus Moroccan ir Monroe. Mylimieji sako, kad jaučiasi lyg sielos bičiuliai, laiku sutikę vienas kitą.

Julianne Moore (53 m.) ir Bartas Freundlichas (44 m.)

Amžiaus skirtumas – 9 metai. Kai aktorės Julianne Moore pirmoji santuoka baigėsi skyrybų procesu dar 1995-aisiais, moteris nė nesirengė iš naujo įsipareigoti. Tačiau taip nutiko, kad, būdama 35-erių, ji sutiko 26-erių sulaukusį Bartą Freundlichą. „Kaip manai, ar mums pavyks?“ – klausė ji, žvelgdama į iš pirmo žvilgsnio nemažą metų skirtumą. Ir pavyko! Ši karšta pora augina du vaikučius – sūnų Calebą, dukrą Liv, ir džiaugiasi savo laime.

„Scanpix“ nuotr./Julianne Moore ir Bartas Freundlichas
„Scanpix“ nuotr. / Julianne Moore ir Bartas Freundlichas

Robin Wright (47 m.) ir Benas Fosteris (33 m.)

Amžiaus skirtumas – 14 metų. Dailioji aktorė Robin Wright anksčiau santuokiniu gyvenimu dalijosi su „Oskaro“ statulėlės laimėtoju Seanu Pennu, tačiau kai 13 metų trukusi meilė baigėsi, moteris vienatve ilgai nesimėgavo. 2011-aisiais sutikusi Beną Fosterį, moteris šiais metais paskelbė apie sužadėtuves. „Benas ir aš jaučiame nuostabų tarpusavio ryšį ir žinome, kad viskas, kas vyksta tarp mūsų, yra teisinga. Nežinau kitų žodžių, kurie galėtų išreikšti mūsų jausmus“, – teigė Robin Wright.

„Scanpix“ nuotr./Robin Wright ir Benas Fosteris
„Scanpix“ nuotr. / Robin Wright ir Benas Fosteris

Joan Collins (80 m.) ir Percy Gibsonas (48 m.)

Amžiaus skirtumas – 32 metai. Įspūdingas skaičius, ar ne? Gyvenime pasitaiko tikrai netikėčiausių santuokų! Percy Gibsonas – jau penktasis muilo operų primadonos Joan Collins vyras, ir, atrodo, santuokai tai tikrai į naudą. Beje, didžiausia šios poros vedybinio gyvenimo paslaptis yra... seksas!

„Scanpix“ nuotr./Joan Collins ir Percy Gibsonas
„Scanpix“ nuotr./Joan Collins ir Percy Gibsonas

Melanie Griffith (56 m.) ir Antonio Banderasas (53 m.)

Amžiaus skirtumas – 3 metai. Aktorė su mylimuoju susipažino dar 1995-aisiais. „Pirmas dalykas, ko jis paklausė manęs, buvo nugyventas amžius. Atsakiau, kad tai vienas netaktiškiausių klausimų mano gyvenime!“ – prisimena Melanie. Prabėgo ne vieneri metai, tačiau pora jaučiasi išties laiminga – jie užaugino dukrą Stellą ir toliau puoselėja šiltus, meilės kupinus santykius, itin vertina šeimą.

„Scanpix“ nuotr./Melanie Griffith ir Antonio Banderasas
„Scanpix“ nuotr. / Melanie Griffith ir Antonio Banderasas

Hughas Jackmanas (45 m.) ir Deborra-Lee Furness (58 m.)

Amžiaus skirtumas – 13 metų. Vienas geidžiamiausių pasaulio vyrų taip pat vedęs vyresnę moterį, režisierę ir prodiuserę Deborrą, be kurios neįsivaizduoja savo gyvenimo. Jau nuo 1995-ųjų kuriantys šeimyninį gyvenimą, jie augina du įvaikius – sūnų Oskarą ir dukrą Avą. „Mano sėkmė nereikštų nieko, jeigu neturėčiau žmonos ir vaikų. Jie – mano gyvenimo centras“, – teigė Hughas Jackmanas.

„Scanpix“ nuotr./Hughas Jackmanas ir Deborra-Lee Furness
„Scanpix“ nuotr. / Hughas Jackmanas ir Deborra-Lee Furness

Mira Sorvino (46 m.) ir Christopheris Backus (32 m.)

Amžiaus skirtumas – 14 metų. „Oskaro“ statulėlės laimėtoja Mira Sorvino 2003-iaisiais sutiko savo gyvenimo meilę. Šiandien jie augina net keturis vaikučius ir rūpestingai puoselėja savo santykius. Taigi amžius yra tik skaičiai, o jausmai – visai kas kita...

„Scanpix“ nuotr./Mira Sorvino ir Christopheris Backus
„Scanpix“ nuotr. / Mira Sorvino ir Christopheris Backus
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką