Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 15d. 06:00

Horoskopas gruodžio 15 d., trečiadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
10-oji Mėnulio diena. Viena pačių geriausių Mėnulio dienų, tinkama vos ne visoms veiklos sritims. Ši diena nenustato jokių griežtų rėmų ar reikalavimų, tai tiesiog stiprios, harmoningos, palaikančios energijos šaltinis.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Geras metas pradėti tuos darbus, kuriuos galite greitai užbaigti. Palankus metas dirbantiems jėgos struktūrose žmonėms: policininkams, kariškiams, saugumo tarnautojams, taip pat administratoriams, vadovams, politikams, dirbantiems aktyvų fizinį darbą, sportininkams.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų arba aplinkinių emocinės reakcijos gali būti staigios, ryškios, aistringos ir permainingos. Sprendimai daromi drąsiau, atviriau, impulsyviau, tačiau po to dažnai apgailestaujama dėl skubotų poelgių ar neapgalvotų žodžių. Didesnė gaisrų, traumų, avarijų galimybė.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Žmonės aplink gali tapti ryžtingesni, atviresni, drąsesni, taip pat labiau linkę į konfliktus, padaugės netakto ir muštynių. Vyraus egocentrinis mąstymas, polinkis į diktatoriškumą, ekspansiją, kraštutinius sprendimus, didės noras vadovauti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Svarbu šiuo metu būti apdairiems, nedaryti skubotų išvadų, pokyčių pasaulėžiūros srityje, santykiuose su gerbiamais žmonėmis, pasaulietiniais ar dvasiniais mokytojais. Laikas tam nepalankus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums per prievartą gali būti peršamas autoritetas, arba kas nors bandys jį užkariauti klastingais būdais. Galite susidurti su negarbinga konkurencine kova, kurioje leistinos visos priemonės: šmeižtas, provokacijos ir panašiai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Svarbu bus sugebėti atsilaikyti nuo alkoholio, kvaišalų, atpažinti piktas pagundas - nepanirti į kvaišalų vartojimą, perdėtą savęs ar kitų gailėjimą, pesimizmą. Svarbu atsargiau elgtis su cheminėmis medžiagomis, vaistais, nesivelti, ypač skubotai, į neaiškias, supainiotas jums įkyriai siūlomas, peršamas situacijas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Reikalai, susiję su dokumentais, informacijos perdavimu, prisistabdys. Teks daugiau dėmesio skirti dokumentų, sutarčių tikrinimui, tikslinimui.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Daug ką lems mokėjimas išlaikyti autoritetą aplinkinių akyse, neprarasti jų pasitikėjimo. Kita vertus, jei piktnaudžiausite savo įtaka, save diskredituosite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kad ir ką išgirsite, nekeiskite savo įsitikinimų ir neužsipliekskite, nepulkite ginčytis. Nors jaučiatės dabar itin savarankiški, tačiau būsite įtaigūs.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Bet kurioje situacijoje stenkitės likti ramus, nesiduokite provokuojamas. Konfliktai su kolegomis ar vadovais, santykių aiškinimasis pakenks pirmiausia jums.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų logika neginčytina, momentas tinkamas, metodai tikslūs. Faktiškai esate pasmerktas sėkmei. Jei tik netingėsite, pasieksite tikrai daug, gal net daugiau nei planuojate.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Siekiantys originalumo šiandien tam turės visas sąlygas. Ypatingai per galvą verstis nereikės - visai pakaks minimalaus noro būti nepanašiam į kitus. Daug ką matysite ir galvosite kitaip nei kiti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką