Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 12d. 22:30

Horoskopas ketvirtadieniui – birželio 13 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai

Sužinokite, ar žvaigždės jums pranašauja palankią dieną...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

„Kas gali būti svarbiau už smagiai praleistą laiką?“ – toks bus jūsų dienos šūkis. Ir tegul nebando niekas jūsų perkalbėti! Žinosite visus būdus pamaloninti save ir to tikėsitės iš kitų. Tačiau šios dienos gerąsias savybes galite panaudoti kur kas turiningiau: būsite kūrybiški, kupini įkvėpimo ir gebėjimo parodyti pasauliui savo kūrinius. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Užuot laukę šilumos ir supratimo iš aplinkos, patys tapkite jos skleidėjais. Elkitės neįprastai ir prisitaikykite prie dienos reikalavimų. Atminkite, dabar visiems, ne tik jums, reikalingas dėmesys. Tai žinodami, pagalvokite ką, kada ir kam sakyti, kad jus užleistų be eilės ir dar būtų jums dėkingi už jūsų buvimą kartu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Visus šios dienos reikalus sutvarkysite pasitelkę savo žavesį. Netylantis telefonas ar daugybė laiškų ir žinučių neleis susikaupti, bet teiks daug džiaugsmo. Ypač tuomet, kai dalis jūsų pašnekovų ir interesantų įvertins gerąsias jūsų savybes. Negailėkite šiltesnio žodžio ar įtaigesnio komplimento. Argi nemalonu matyti aplink save dėkingus žvilgsnius?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Norėsite tikėti tuo, kas gražu, bet dabar turite pasirinkti kuklesnę vietą po saule. Džiaukitės tomis dovanomis, kurias gaunate, bet nesitikėkite, kad jų bus tiek, kiek norėtumėte. Paprastumas ir susitaikymas su padėtimi garantuos didesnius laimėjimus ateityje. O jei išdrįsite kitus pradžiuginti švelnesniu žodeliu – padidės jūsų palaikymo komanda.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būsite teisūs primindami visiems, kad galite sau leisti daugiau už kitus ir esate verti visko, kas geriausia. Nusipelnysite ne tik pagrindinio vaidmens, bet ir pagyrų už gerai atliktą vaidmenį. Svarbi vieta bus skirta ir jūsų draugams. Jie bus pagrindiniai jūsų vertintojai ir užtarėjai. Išgirskite juos, ne tik save ir savo norus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiuo metu aplinkybės verčia daryti, tai ką privalote, o ne tai, ką norite. Todėl būti kukliems – ne išeitis, jei norite pakilti aukščiau, sulaukti įvertinimo. Neišdrįsę taip pasielgti – nieko neprarasite. Laikinai pabūti toliau nuo pasaulio šurmulio jums nepakenktų. O jei ne viskas patiks, pasiguoskite tuo, kad turite keletą pasirinkimo variantų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Tapdami grupės siela, pradžiuginsite ne tik draugus, pakeleivius, bet ir save. Diplomatiniai jūsų sugebėjimai gelbės iš bet kokios situacijos. Netausokite gero žodžio visiems, kuriuos per dieną sutiksite. Geroji naujiena – nebus jokio reikalo apsimetinėti, galėsite būti labai nuoširdūs ir geranoriški.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Rinkitės ne pramintus takelius, o jums neįprastus elgesio modelius. Sakykite kitiems dalykus, kuo jie jums svarbūs. Padėkokite už jų pagalbą ir paramą, rasdami tam jums nebūdingų žodžių. Nieko tokio, kad jausitės keistai. Svarbu, jog tie, kuriems skirtas geras jūsų žodis, pasijustų svarbiausi pasaulyje. Įgysite daugiau nei prarasite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums reikia labai daug mažų dalykų arba vieno ypač didelio ir reikšmingo, nustelbiančio visas nereikšmingas smulkmenas. Dėl to privalote džiaugtis ir visais jums žinomais būdais džiuginti partnerius. Jūsų pasitikėjimas savimi ir tikėjimas jais įkvėps juos. Ore sklandantys geranoriški ketinimai primins jūsų galimybes ir būsimas pergales.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Slaptas jūsų noras būti dėmesio centre liks niekam nežinomas. O ir jums patiems bus sunku apie tai prisipažinti. Tai tikrai nebūtina. Jei aplink save šiandien pamatysite daugiau norinčiųjų švęsti, o ne dirbti, neraukykite nosies! Argi nežinote, kad daugybė problemų išsisprendžia ne sunkiai dirbant, bet į pagalbą pasitelkus kūrybiškumą ir gyvenimo džiaugsmą?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ar ištversite negailestingą konkurenciją: jums ar jūsų partneriams turi būti teikiama pirmenybė? Užleidę jiems lyderio pozicijas, pasimokykite iš jų to, ko iki šiol neišmokote. Galite būti tokiais, kokiais norite, ir turėti tai, ko trokštate, jei būsite atviresni tam, ką jums dovanoja gyvenimas. Tačiau yra pavojus, kad nugalės paprasčiausias egoizmas. Nepasiduokite!

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Neskubėkite paskęsti dienos rūpestėliuose. Kūrybiškai atlikdami užduotis, suprasite, kad jos ištirps jūsų rankose ir teiks daugiau prasmės, nei sunkus ir kruopštus darbas. Paskendę smulkmenose galite nepastebėti jums svarbių ir reikšmingų dalykų. Be to, bus labai svarbu sutelkti visas savo pajėgas į savo šeimos narių pageidavimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

07:48
01:24
00:30

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką