Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 08, 08:10

Horoskopas lapkričio 8 d., antradieniui

13-oji Mėnulio kalendoriaus diena. Intensyvios veiklos laikas, kuomet gali daug lemti ryšiai, pastabumas, gebėjimas analizuoti ir naudotis informacija. Įvykiai turi tendenciją kartotis ateityje.
Horoskopai
Horoskopai / BFL nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šią dieną gali tekti suktis kaip voverėms rate, veikti greitai, išradingai ir neatidėliojant. Gali tekti patirti ir įvairių netikėtumų, tačiau jie nebus bauginantys, o greičiau – labai įdomūs.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kai kuriuos darbus gali tekti paskubinti, o kai kurių – galbūt atsisakyti, kad suspėtumėt atlikti bent svarbiausias užduotis. Laiko šią dieną gali gerokai stigti, tad, jei tik galite, pasitelkite ir kitų pagalbą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Gera diena norintiems pasirūpinti geresne savijauta, savo sveikata. Šią dieną gali pavykti tiksliau nustatyti įvairių negalavimų priežastis, įvairios gydymo procedūros taip pat efektyvesnės. Šią dieną puikiai veikia ir medikamentai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Niūrią nuotaiką, nuobodžią atgrasią rutiną šios dienos vakarą praskaidrins mylimas žmogus, galbūt parengęs malonią staigmeną. Galite būti įvilioti į intriguojantį romantišką žaidimą, kurstantį ir vaizduotę, ir aistras.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią dieną bus svarbus jūsų dėmesys kitiems, ne tik šeimos nariams, bet, pavyzdžiui, kaimynams. Pasidaliję savo žiniomis, kitiems galite padėti išvengti kai kurių pavojų, rizikų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nenorėdami dalytis ar bandydami gauti daugiau, nei jums reikia, galite patekti į kitų nemalonę, įsivelti į beprasmiškus konfliktus. Tad gerai pasverkite savo poreikius ir siekiamą naudą, vardan jos neaukokite santykių su svarbiais žmonėmis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Labai svarbu nepražiopsoti kai kurių svarbių detalių, kurios gali būti lemiamais lūžio taškais sprendžiant, pavyzdžiui, finansines problemas. Gali prireikti kompetentingo specialisto pagalbos, neskubėkite pasikliauti vien savo žiniomis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Galite būti įskaudinti ar patirti nusivylimų. Galite pasijusti neįvertinti, nesuprasti. Šią patirtį derėtų vertinti kaip jūsų valios, tvirtumo ir kantrybės grūdinimą, tai proga pasidaryti vertingų išvadų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šią dieną galite trykšti išmintimi ir sąmoju, gali būti sunku sustoti kalbėti, dalytis patarimais. Tačiau gerai įvertinkite, ar tam tikru metu neperlenkiate lazdos, galbūt jūsų kalbėjimas jau tapęs pratisu moralizavimu, erzinančiu ir atstumiančiu aplinkinius.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Užmaršumas, išsiblaškymas šią dieną gali būti jūsų priešai, būtinai pasitikrinkite, ar išeidami iš namų nesate palikę svarbių būtinų daiktų, be kurių negalėsite apsieiti. Būkite labai atidūs ir dirbdami su informacija, svarbiais dokumentais.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Palankus metas planuoti statybų, remonto, dailinimo darbus, svarstyti sudėtingus projektus. Šią dieną pradėti darbai gali būti sklandžiai, be nukrypimų ir trukdžių, užbaigti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Gali tekti patirti kai kurių nenumatytų išlaidų, skaičiuoti nežymių finansinių nuostolių, kuriuos gali lemti neapdairumas ir neatsargumas. Kur kas geriau seksis asmeniniai santykiai, meilės reikalai. Tai padės atsipalaiduoti ir pamiršti kai kuriuos nemalonius rūpesčius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką