Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 13d. 22:00

Horoskopas penktadieniui – birželio 14 d.

Horoskopo ženklai
Shutterstock nuotr. / Horoskopo ženklai

Sužinokite, ką jums prognozuoja žvaigždės paskutinei šios savaitės darbo dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pasyvus laukimas ne jums, ypač šiandien. Tikėsite ne mažiau negu gausite, bet jums vis nepakaks. Iki vidurdienio galite iki soties mėgautis jums suteiktomis privilegijomis, nejausdami savo galimybių ribų. Darykite tiek, kiek galite ir netgi daugiau nei galite. Dienai persiritus į antrąją pusę, būkite drąsūs, bet atidūs tam, kas vyksta aplink jus.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Aplinkinių poreikis elgtis teatrališkai jums nebus malonus. Tačiau net ir tokiomis sąlygomis sugalvosite, kaip išpešti iš viso to naudos. Nepersistenkite po pietų. Tuomet bus rizika lengvai suklupti ant pirmos pasitaikiusios nedidelės kliūties. Vakare, Mėnuliui perėjus į žemės ženklą, žinosite, kad galite kitiems duoti tai, ko iš jūsų tikimasi.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Geriausių rezultatų  bus galima tikėtis tada, kai į viską žvelgsite su atlaidžia šypsena. Kelionės, į kurias vyksite iki pietų, bus sklandžios ir nereikalaus iš jūsų didesnių pastangų. Po vidurdienio nesiblaškykite ir neperlenkite lazdos naujose situacijose. Vakare siekite būti nuoseklūs, disciplinuoti ir užtikrinti savo veiksmų nauda. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Siekite įtvirtinti save, pasitelkdami į pagalbą vaizduotę. Atsakymai į jums svarbius klausimus slypės toliau nuo smalsių akių, bet žinosite, kur jų ieškoti. Popietės metu nebūkite tokie drąsūs svajotojai, geriau kaupkite jėgas, užuot jas intensyviai eikvoję. Vakare tam tikrą sotumo jausmą jums garantuos bendravimas ir įsitikinimas, kad viskas įvyks laiku ir vietoje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Optimistinės nuotaikos pažadins ryte ir lydės iki vakaro. Per dieną norėsite aprėpti neaprėpiama ir ryšitės rizikingiems žaidimams. Jei žinosite, ko siekiate, ir atliksite viską su ugnele akyse – jus lydės sėkmė. Vakare sulėtinsite tempą. Atidžiau žvelgsite į kiekvieną detalę ir norėsite žinoti, kodėl atliekate vienus ar kitus veiksmus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Toli nueisite būdami draugiški ir geranoriški. O jei jausitės taip, lyg privalote viską daryti prieš savo valią – pasilikite savo nuomonę sau. Tai nebus sunku, nes visi bus linkę staipytis prieš veidrodį, užuot stebėję kitus. Tačiau vakare galite ryžtis pasielgti savaip. Nustebsite, kaip lengva savo poelgiais ir darbais atkreipti aplinkinių dėmesį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Galite nustebti, kad dideli planai ir karštos svajonės gali išsipildyti. Tam, be abejo, privalėsite gaudyti savo laimės paukštę, nes ji nelauks, kol jums ateis įkvėpimas ar atsiras kelios minutės laisvo laiko. Pirmąją dienos dalį bus svarbu būti aktyviems, o kitą – atidiems. Vakare panirsite į savo pasaulį ir nenorėsite iš ten kišti nosies.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Net ir sudėtingi dalykai dabar, ateityje tik dėl jūsų pastangų gali virsti subrandintais vaisiais. Sąlygos paprastos: dėti nuoširdžias pastangas ir laiku juos nuraškyti. Labai svarbu patirti džiaugsmą atliekant šią užduotį ir neslėpti to nuo aplinkinių. Kai aplinkybės reikalaus – pasakykite komplimentą ar pagirkite. Visa kita nebus taip svarbu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pasidžiaukite artėjančiu savaitgaliu atvirai, nevaržomai ir drąsiai. Ore tvyros geranoriški ketinimai. Jūsų galimybės didelę dienos dalį bus neribotos, o viskas – taip, kaip jums reikia. Po pietų prasidės netinkamas laikas naujai pradžiai. Vakare negalėsite apsispręsti, kas jums svarbiau – ar pareigos, ar pramogos. Kompromisas būtinas, nes ant nosies – vasaros savaitgalis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būsite pasiryžę keisti ir keistis. Nuolat kelyje degs žalia šviesa, bet ne visada norėsite matyti ją. Polinkis užsimerkti prieš jums palankias galimybes trukdys laiku ir vietoje pasinaudoti  jomis. Per popietę svarbu, kad visos naujos pradžios būtų pagrįstos anksčiau subrandintais sumanymais. Vakare manysite, kad išaušo jūsų valanda. Kodėl? Suprasite patys.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Atvirumas įvairiausiems pasiūlymams iš aplinkos bus svarbiausia šios dienos užduotis. Iš ten ateis dalykai, kurie jus dabar labai pradžiugintų, pavyzdžiui, nauji širdį glostantys jausmai arba stebinantys jūsų atžalos nuopelnai. Po pietų lengvai ir sklandžiai eisis viskas, kas buvo pradėta anksčiau, o naujovėms liepkite palaukti savo valandos. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Žvaigždės negali pasakyti, kas šiandien nugalės – ar noras peržengti visas ribas dėl savo norų, ar poreikis sužibėti darbo vaisiais. Idealūs rezultatai įmanomi, jei pavyks suderinti norus su galimybėmis. Jums gali pasisekti savo entuziazmu uždegti kitus, jei vakare pavyks susikaupti ties tuo, kas jums šiuo metu svarbiausia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

04:21:41
03:54
07:18

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką