Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 01 03, 22:00

Horoskopas penktadieniui – sausio 4 d.

Susipažinkite su šios dienos astrologinėmis prognozėmis.
Horoskopo ženklai
Horoskopo ženklai / Fotolia nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pagalba ir galimybės atskubės iš artimiausios aplinkos. Klausykitės ne tik ausimis, bet ir kitais pojūčiais. Tai laikas, kai galite realizuoti drąsiausias idėjas su bendražygiais. Pradžia nebus nuspalvinta rožinėmis spalvomis, t. y. nuolat atrodys, kad į veidą pučia žvarbus ir šaltas žiemos vėjas. Nepasiduokite!

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Sutelkite dėmesį į darbą ir nesiblaškykite. Galite padaryti tikrai daug, jei nevengsite būti originalūs, atviri, neįprasti. Be to, matysite savo darbo rezultatų perspektyvas. Žinoma, tai nereiškia, kad jums degs tik žalia šviesa. Nepaisant visko, siekite, kad netikėtos problemos neužtemdytų jūsų pagrindinio tikslo.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Pasikliaukite savo sėkme ir nepamirškite, kad jūsų angelas sargas visada su jumis. Tikėkite juo, kai kovosite už savo interesus ir įsitikinimus. Jis patars, ką ir kada turite padaryti ir pasakyti. Visa kita, kas temdys jūsų padangę šią žiemos dieną, bus tik eilinės smulkmenos, bandančios jūsų kantrybę ir tikrinančios jūsų pasiryžimą.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Namuose privalėsite išspręsti tai, kas turi būti išspręsta. Nedelsiant ir neatidėliojant. Bus nelengva, bet įmanoma ir būtina, o tai – svarbiausia. Retkarčiais atrodys, kad nėra laiko ir galimybių, tačiau tai bus tik trukdžiai, į kuriuos galite nekreipti dėmesio arba rasti būdų gražiai, harmoningai ir niekam nepakenkiant viską normalizuoti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Kalbėkite, siekite naudingų ir harmoningų ryšių. Gebėjimas išgirsti ir pasakyti tai, ką reikia, ir tiems, kam to reikia, padės neparklupti susidūrus su nedidelėmis kliūtimis, kurių šiandien gali pasitaikyti jūsų kelyje. Neleiskite, kad nugalėtų pavydas, apkalbos, nepasitikėjimas, netikėtos klaidos, kritiškumas, lengvabūdiškumas ir kitos žmogiškosios silpnybės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Siekite visa galva panirti į darbą ir nesvarstydami ryžtingai eikite profesinių ir finansinių pergalių link. Nepamirškite, kad sėkmė lydės tuos, kurie net sudėtingiausiomis sąlygomis mokės išsaugoti gerus tarpusavio santykius. Be to, tikrais nugalėtojais jausitės tik tada, kai viską pavyks atlikti gražiai.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Diena nežadės lengvų ir nerūpestingų artėjančio savaitgalio džiaugsmų. Ji iš jūsų pareikalaus energijos, ryžto, prisitaikymo ir gebėjimo tikslingai bei teisingai nukreipti jėgas, kurių šiandien bus tiek, kiek reikia, ar net daugiau, nei reikia. Šalia to bus daug bandymų jus išmušti iš pasirinktos krypties. Taigi, būkite budrūs ir pasiruošę priimti iššūkius.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Manysite, kad dirbate iš peties, bet nesistebėkite, jei kam nors atrodys, kad nenuveikėte nieko. O gal net nepastebės jūsų? Bet jums neturėtų kelti rūpesčio ar nerimo tai, kad privalote veikti neakivaizdžiai. Ilgainiui išryškės rezultatai, o dabar tenkinkitės mažais laimėjimais, bet jokiu būdu nepaskęskite nereikšmingose smulkmenose.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kova, į kurią išsiruošite, turi būti taiki ir graži, o jos ginklai – gera nuotaika, gėlės, vynas, šypsena, gražūs žodžiai. Neignoruokite patarimų ir pagalbos, kurių nepagailės antroji pusė arba verslo partneriai. Su jų pagalba turite visus šansus pasiekti pergalę. Tačiau atminkite, kad finansinė ir kita rizika nepateisinama ir nėra tikslinga.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Per darbus nepamatysite, kaip šviečia saulė ar geranoriškai šypsosi praeiviai gatvėje. Nieko nauja, skirtumas tik tas, kad šį kartą jūsų pastangos turėtų duoti vaisių ir ilgai džiuginti rezultatais. Neskubėkite džiaugtis. Yra vienas „bet“. Galite tapti pernelyg niūrūs, nesukalbami ir sugadinti santykius su šeimos nariais. Išsaugokite pusiausvyrą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Bandymas sutelkti visas jėgas ir padaryti daugiau nei įmanoma bus viena svarbiausių jūsų užduočių. Nesikapstykite smulkmenose ir pamirškite senas nuoskaudas. Žvelkite tik į ateitį ir į tolimas, bet aprėpiamas perspektyvas. Jei kas nors netikėtai primins, kad turite susitvarkyti, pasirinkite teisingus prioritetus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Mažų arba didelių permainų laikas. Netrukus pamatysite, kokių. O gal jau žinote? Turbūt dedate nemažai pastangų, kad jos įvyktų, nes dabar nelengva sėdėti ir laukti sudėjus rankų. Svarbu, kad viskas vyktų ne prieš jus, o už jus. Ir kad tie, kurie neseniai buvo jūsų draugai, ateityje netaptų jūsų priešais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką