Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 12d. 06:30

Horoskopas sausio 12 d., antradieniui

Horoskopai
BFL nuotr. / Horoskopai

28-oji Mėnulio diena. Rami, harmoninga. Palanki tęsti jau pradėtus darbus, gilintis į savo sielą. Mėnulis šiuo metu „senas“, naujų darbų pradžią, stiprų išorinį veiksmą geriau atidėti augančio Mėnulio fazei.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Gera diena trumpoms dalykinėms ar poilsinėms kelionėms, deryboms, pasitarimams. Tik patartina atsargiai vairuoti automobilį – galite pakliūti į nedidelį, tačiau nemalonų autoįvykį. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nedelskite ir atlikite tai, ką esate numatęs šiandien. Darbus bus svarbu pabaigti, kad galėtumėte pabūti su vaikais ar artimu žmogumi. Vertėtų vengti didesnės draugijos, kita vertus, vargu ar liksite visiškai vienas. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Imkitės žygių naujo darbo paieškoms, mat diena tam ypač palanki. Šeimoje vyraus taika ir ramybė, tačiau jums norėsis kaip tik siausti ir ieškoti nuotykių. Lengvas negalavimas vakarop gali kiek sugadinti nuotaiką, tačiau neturėtumėte sunkiai įsisirgti. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Drąsiai imkitės paties didžiausio ir sudėtingiausio darbo. Sėkmė jus įkvėps, jausitės puikiai, o gera nuotaika užkrėsite ir kitus. Vienintelis jums gresiantis pavojus, pernelyg įsigilinti į smulkmenas ir nematyti visumos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Palankus metas gręžtis atgal ir tikrinti klaidas, netikslumus dokumentuose, informacijoje, idėjose, santykiuose. Tai kliudys laiku, efektyviai tvarkyti dokumentus, sutartis, greitai judėti į priekį reikaluose, susijusiuose su informacija. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien daugiau dėmesio reikia skirti vidaus pasauliui, sielos reikmėms. Pabendraukite su savo dvasiniu mokytoju, pasimelskite. Gera diena psichologams, menininkams, humanitarinių mokslų atstovams. Be to, apsižvalgykite namuose: gal ko trūksta, kad juose gyventų meilė, būtų jauku ir saugu?

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Senokai jus jaudinusio asmeninio ar tarnybinio klausimo sprendimas pagaliau pajudės iš mirties taško. Būsite gan įtarus ir įžeidus, tad lengvai galite įsivelti į kivirčą darbe ar namuose.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Didelę dienos dalį tikriausiai teks tvarkyti kitų žmonių reikalus ar spręsti problemas. Aplinkybės susiklostys taip, kad vargiai galėsite atsisakyti. Kita vertus, nuo rūpesčių gausos galite pervargti, imti elgtis neracionaliai ir neproduktyviai. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kalbėkite apie savo idėjas su visais, kuriems jos gali būti įdomios. Netylėkite, kitaip daug prarasite. Galbūt jos šiek tiek ir pasikeis, tačiau bus įgyvendintos, o juk tai ir yra svarbiausia. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Atrodo, kad būsite priversti pamiršti apie savo poreikius, mat kažkas paprašys jūsų pagalbos, ir jūs visą dieną sąžiningai spręsite svetimas problemas. Gal nors vakarą galėsite skirti sau?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jei tik norėsite, pasieksite viską, apie ką svajojate, tad šiandien turite žengti pirmą žingsnį. Tiems, kurie jumis netikėjo, pažiūrėkite į akis ir pasijuokite, jie bus iš tiesų apstulbinti. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nebijokite elgtis drąsiai, nustebinsite ir save, ir kitus. Galite laužyti nusistovėjusias taisykles, šiandien už tai nebus baudžiama. Jei tik prisiminsite, kad turite mylimą žmogų, šis vakaras bus labai romantiškas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką