Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 8d. 10:27

Horoskopas sausio 8 d., sekmadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Sužinokite, ką jums žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Diena turėtų būti šauni. Jausitės apsuptas draugiškai nusiteikusių žmonių, galbūt gausite pajamų iš neplanuoto darbelio arba suteiktos paslaugos. Tikėtinos įdomios naujienos, susitikimai su draugais. Venkite to, kas gali pakenkti sveikatai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien nepatartina daug bendrauti ir imtis svarbių reikalų, jeigu jie nesusiję su medicina, menu, socialine sfera, nes tik šios sritys žada kažkiek sėkmės. Gali būti, kad konfidenciali informacija ir gera intuicija padiktuos teisingą sprendimą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien puikiai jausitės, jei galėsite be skubos tęsti įprastinius darbus, rūpintis šeima. Galima netikėta žinia. Neatidėliokite reikalų, kuriuos jau seniai reikėjo atlikti. Svarbiausia – pasitikėkite savo jėgomis, kūrybiškumu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Diena turėtų būti nebloga. Palanku tvarkyti turtinius bei su nuoma, kreditais, buhalterija susijusius reikalus. Galbūt pavyks įgyvendinti svarbų ir pelningą sumanymą, įsigyti norimą daiktą. Kai ką sėkmingai pakeisite savo stiliuje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šauni diena. Palanku užbaigti seniau pradėtus darbus, tvarkyti neatidėliotinus reikalus. Noriai bendrausite, pagerės santykiai su giminaičiais, kolegomis, kaimynais. Kai kurias problemas išspręsti jums padės būtent jie.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien neblogai seksis seniai suplanuoti darbai ir tikriausiai nenuvils žmonės, iš kurių tikėjotės supratimo, paramos. Mintys nuolat suksis apie tai, kaip pagerinti materialinę savo gyvenimo kokybę, išspręsti šeimynines problemas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ši diena žada kūrybinį, romantinį polėkį. Palankia vaga judės reikalai, susiję su pramogų verslu, menu, pedagogika. Gali nudžiuginti flirtas, viliojantis pasiūlymas, laimėtas prizas arba vaikų pasiekimai. Tik labai saugokite sveikatą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryžtingai imsitės darbų. Viskas bus gerai, jeigu pavyks išvengti netikėtų posūkių. Galbūt kils vertingų minčių, kaip pagerinti profesinius reikalus, išplėsti savo galimybes.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jūsų iniciatyvą, veiklumą itin stimuliuos konkurencija. Galbūt ieškosite galimybių, kaip įsiteikti asmeniui, nuo kurio galėtų priklausyti jūsų pranašumas. Padaugės emocijų, susijusių su meile, partneryste. Išsiaiškinsite nesklandumus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Su naujovėmis neskubėkite. Pirmiausia užbaikite tai, ką jau seniau pradėjote ir ką būtina suspėti atlikti laiku.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jeigu jums teks spręsti su teisėtvarka, švietimu, publikacijomis, užsieniu ar užsieniečiais susijusius reikalus, viskas seksis gana sklandžiai. Aplinkinius galite sužavėti savo erudicija, plačiu akiračiu, aukštais moraliniais principais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Diena gana palanki įvairiems darbams, dalykiniams pokalbiams, kontaktams su oficialiais veikėjais. Ypatingo jūsų dėmesio, pagarbos sulauks protingi ir talentingi žmonės. Gali užsimegzti įdomūs bendradarbiavimo ryšiai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Daugiau horoskopų vytautus.com

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką