Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 7d. 10:20

Horoskopas sausio 7 d., šeštadieniui

Horoskopas
123rf.com nuotr. / Horoskopas
Skaitykite, ką jums šiandien žada žvaigždės.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Artėja geros permainos, tik dar pakentėkite, neskubinkite įvykių. Kita vertus, svarbių susitikimų ir skubių reikalų tvarkymo rytdienai atidėti nereikėtų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ramus laikas, geras svajoti ir ilsėtis. Būtinai susitikite su geru draugu, mylimu žmogumi (geriau pirmąją dienos pusę). Pasistenkite vakarą skirti tik tiems, kuriuos mylite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Netikėtai galite suvokti seniai žinomo dalyko prasmę, rasti išeitį. Dabar svarbu neprisirišti prie praeities, senų draugų. Beje, gali aplankyti geros nuojautos – jos išsipildys, tik šiandien dėl to nieko nedarykite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savęs vertinimo problema tampa itin aktuali. Galimas dalykas, kad jūsų ims nebetenkinti nuveikti darbai. Labiau tikėkite savo jėgomis – būtent dabar gali ateiti išganinga mintis ir palankiai susiklostyti aplinkybės.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Verta užsiimti atidėtais reikalais. Susitikite su žmonėmis, kuriems vis nerandate laiko, aplankykite giminaičius – jie laukia jūsų dėmesio. Šiandien gautą informaciją įsidėmėkite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Aplinkybės jus spaudžia iš visų pusių – darbe ir namuose gali pasirodyti, kad atsidūrėte aklavietėje. Nenuliūskite, nepanikuokite – tiesiog reikalai šiek tiek įstrigs, tiesa, tol, kol nepakeisite mąstymo ir elgesio principų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors jums ši diena sėkminga, skubėti nepatartina. Būsite išradingesni ir patrauklesni, tai padės sėkmingai išspręsti ankstesnes problemas. Tai meilės metas – gali užgimti naujas jausmas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Net ir nesklandumai, tam tikras diskomfortas nesugadins jums nuotaikos ir nepakenks tvarkant reikalus. Šiandien viskas bus naudinga, net ir nesėkmė privers rasti išeitį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nevarginkite savęs nei sunkiais darbais, nei atsakomybe. Beje, šiandien pakaks norinčiųjų jums padėti. Taikykitės su tais, kuriuos mylite, pasistenkite jiems skirti kuo daugiau dėmesio, šilumos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Įtemptas metas, tačiau nervinatės tikrai be reikalo. Taip elgdamiesi galite sugadinti visai neblogus santykius su artimu žmogumi ar kolega, darbdaviu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Palankus metas: imkitės to, kas kažkada nepavyko, jums tikrai pasiseks. Palanku užmegzti naujas pažintis su įtakingais asmenimis, užsieniečiais. Nepraleiskite progos surengti meilės pasimatymą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Esate gana kategoriški, bet tai gerai, nes reikia atsikratyti iliuzijų ir pasirinkti ką nors viena.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Daugiau horoskopų vytautus.com

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką