Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 13d. 06:00

Horoskopas savaitei 12.13 – 12.19

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas

Sužinokite, ką šią savaitę jums žada žvaigždės.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Pinigai pinigėliai – juos teks skaičiuoti itin atidžiai. Finansinei sričiai būtina griežta kontrolė, o kas kitas atsakys už jūsų finansus, jeigu ne jūs patys? Ypač atsakingai žvelkite į išlaidas, nes sunkiai atsisakysite jums įprastų, tačiau visiškai nebūtinų daiktų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Atėjo savotiška pabaiga. Nerimas, rūpestis, galbūt netgi skausmas ar sielvartas, viskas turi pabaigą. Galbūt ši pabaiga ne ta, kuri būna laiminga, tačiau pabaiga, kuri sako jog daugiau išoriniai ir vidiniai dirgikliai jaudins vis mažiau. Tereikia užleisti vietą protui ir leisti griaunančioms tendencijoms pasitraukti šalin.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūs esate žmogus radęs savo antrąją pusę, ir dabartinis jūsų gyvenimo etapas įgavo tobulą formą. Esate įsitikinę savo pašaukimu ir darote tai, ką ir turite daryti. Šią savaitę gali tikėtis kelioninių ir planų pasisekimo. Norai čia pat ant išsipildymo slenksčio.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Stebėkite pusiausvyrą tarp sąmoningos ir pasąmoningos savo elgsenos. Laikykitės viduriuko ir neliekite nei emocijų, nei materialaus pagrindo per kraštus. Maišykite idėjas viena su kita, harmonija ir supratingumas – tai raktas į sėkmę. Dabar jums svarbu rasti kelią į tikras jūsų gelmes ir talentus. Neleiskite sunkumams jūsų nugalėti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nepervarkite, nes nebepamatysite, kas iš tiesų jums yra siūloma. Nereikėtų ir specialiai užmerkti akis dėl neteisingumo. Nebijokite rodyti savo smarkų bei griežtą charakterį. Kalba eina apie jūsų gerovę ir tik nuo jūsų priklausys, ar pilnai jos norite.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Saugokitės apgavikų ir sukčių. Naudokite savo išmonę tikslams, kurie ves link jūsų gerovės. Atkaklumu pasiektumėte tai, ko reikia, tačiau pirma turite rasti valios atkaklumui. Reikalinga sielos harmonija su išoriniu pasauliu. Veikite kūrybingai. Džiaukitės šeimynine laime bei harmonija, jūsų horizonte matosi šviesi ateitis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kuomet situacija verčia jus jausti pasipiktinimą, neeikvokite energijos veltui. Tai ne jūs pats trokštate jausti šiuos jausmus, o tiesiog aplinkybės nori tokiu būdu sumenkinti jūsų laisvą mąstyseną. Kuo jūs daugiau krimsitės ir giliai imsite į širdį kritimą žemyn, tuo ilgesnis ir skausmingesnis gali pasirodyti kritimo kelias. Aplamai, susidoroti su užduotimis bus sunku, ar taip atrodys.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pasitelkę drąsą ir entuziazmą, galite sukurti situacijų eigą, kuri ves jus per atradimų erdves. Jumyse glūdi milžiniškos jėgos, ištvermė ir toli siekiantys tikslai. Nesnauskite! Jums pakaks jėgų dėl tikslo pereiti ugnį, taip pat įveikti troškulio atkarpą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Staiga užklupsiantis skubėjimas dėl naujienų pasirinkimų ar veiksmų. Prireikus atlikti staigų posūkį būkite budrūs ir sąmoningi. Dar kartą persvarstykite visus už ir prieš ir tik neradę jokių nesklandumų veikite. Aktyviai reikškitės, į jus taikosi meilės strėlės. Aplamai, džiugūs dalykai vaikosi jūsų, tad belieka sutikti juos šiltai.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Saugokitės apgavikų ir sukčių. Naudokite savo išmonę tikslams kurie ves link jūsų gerovės. Atkaklumu pasiektumėte tai ko reikia tačiau pirma turite rasti valios atkaklumui. Reikalinga sielos harmonija su išoriniu pasauliu. Veikite kūrybingai. Užsispyrimas yra geras tol, kol jis naudojamas tikslams siekti, ar kaip atkaklumo sinonimas, tačiau ypač kenksmingas kuomet kyla iš neigiamų emocijų, nenoro sutikti su kitų nuomonėmis ar dėl to kad užėjo šiaip.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ar verta rizikuoti ir stengtis eiti ar ieškoti savo sielos kelio? Jeigu ieškosite jums nutiks viena iš dviejų galimybių: rasite jį arba patirsite pamoką kuri aiškiau nurodys kryptį užbrėždama netinkamą kelią. Visgi nebandydami liksite tame pačiame taške kur ir esate, tik papildomai galėsite kartas nuo karto save pagraužti už neišnaudotą galimybę. Apskritai tai metas, kada reikia atsižvelgti į situaciją objektyviai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Įsitikinkite kad jūsų keliamos ar palaikomos revoliucinės idėjos nėra tik mados šauksmas ir lydės jus tik laikinai. Viskas kinta, kaip ir jūsų suvokimas. Neprisiriškite prie konservatyvių idėjų kurios gali greitai senti ir tapti našta. Laukiamos išvados tikrai džiugins savo gausa.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Ypatingos
Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką