Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 11, 23:00

Horoskopas trečiadieniui – birželio 12 d.

Sužinokite, kokią dieną jums prognozuoja žvaigždės.
Horoskopo ženklai
Horoskopo ženklai / Fotolia nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Džiugiais pažadais būsite vaišinami tik dėl to, kad per greitai nenukabintumėte nosies. Pasirūpinkite, jog šeimos nariai kuo mažiau nukentėtų nuo netikėtų sprendimų, kurių iniciatyva bus jūsų rankose. Nieko keista, jei patys iki galo nesuprasite, kas vyksta. O per popietę tarp jūsų su partneriais įsirangęs šaltukas gundys sugriauti gražiausius planus ir švenčiausias svajones. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Gyvenimo draugas nebus itin supratingas. Be abejo, tai tik jūsų nuomonė. Galite susitaikyti su situacija arba palaukti veiksmui palankesnio momento. Tačiau ir tada netrinsite iš pasitenkinimo rankų, kad viską sėkmingai sudėliojote į lentynas. Reaguosite taip greitai ir taip karštai į viską, kad ne visi supras, kodėl įvyko šis keistas perversmas. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Santykiai su draugais gali pasikeisti iš esmės. Manysite, kad kai kurie iš jų nesupranta jūsų. Todėl puoselėsite viltį, jog jūsų dienos palengvės, bent jau trumpam atitolsite. Neverta tikėtis, kad ilgainiui visa tai pasimirš ir viskas bus taip, kaip buvo. Be to, šiandien jums bus suversta atsakomybė už tai, kad kolegoms trūksta kažkokios svarbios informacijos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Esate pasiruošę bet kam. Net ir galimybei pabaigti kokį nors svarbų gyvenimo etapą. Didžiausia grėsmė kils širdies reikalams, o pavojingiausi jūsų priešai būsite jūs patys. Be to, per kelią juoda katė norės perbėgti tiems, kurie blaškosi tarp noro rizikuoti ir baimės viską prarasti. Nesirinkite nė vienos barikadų pusės. Likite kur nors viduryje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Siekdami išsiskirti iš minios, atliksite keletą neapgalvotų veiksmų. Tai privers suglumti ne tik jus, bet ir tuos, su kuriais tai bus susiję. Nekaltas pokštas gali turėti lemtingą pabaigą. Todėl, kiek įmanoma venkite daryti sprendimus, kurie žada staigius svaiginančius pokyčius. Vietoj to su džiaugsmu atlikite ne tokias džiugias šeimos pareigas. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Galite netikėtai nuspręsti, kad geriau mažiau draugų, bet tikrų ir artimų. Gal tai nėra klaidinga mintis, tačiau šiandien ji jums neatneš laimės. Kai nežinosite atsakymo – pasiklausykite, ką jums šnabžda vidinis balsas. O jei nepavyks jo išgirsti, pabūkite šią dieną kantrūs ir santūrūs – jūs tai puikiai mokate!

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kai žmonės tikisi iš jūsų komplimentų, privalote dosniai juos jiems dalyti. Kam griauti tiltus, jei galima juos statyti? Tačiau ar jums pavyks šiuo principu vadovautis visą dieną ir nesuklupti pasitaikius pirmam akmeniui? Ko jau ko, o noro griauti šiandien bus pakankamai. Turėkite tai galvoje, jei branginate savo darbo vietą ir santykius su kolegomis.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Atlaidžiau žiūrėkite į savo ir kitų nesėkmes ir tokiu patarimu apdovanokite kiekvieną sutiktąjį. Priešingu atveju, visi galvos, kad esate per reiklūs, kad nepastebite nuostabių vasaros teikiamų džiaugsmų. Tie amžini rūpestėliai neduos ramybės ir grumsis jumyse su noru gyventi plačiai ir neriboti savęs. Visa tai greitai pamiršite, jei neskubinsite įvykių. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Malonu nebus, paprasta – irgi, bet viskas priklauso nuo požiūrio. Platus jūsų akiratis pravers tada, kai gyvenimas užvirs ant pečių kaip sunki našta. Kaltininkų paieškos bus tik tuščias laiko ir energijos švaistymas. O jei kils mintis žaisti rizikingus žaidimus ir vilsitės pakilti ateityje lyg Feniksas iš pelenų – nebūkite naivūs. Argi norite juose likti amžinai? 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dėl sunkaus juodo darbo nebūsite laimėtojai. Per dieną eikite taip, lyg žaistumėte mėgstmiausią žaidimą. Tai aplinkiniams padės įžvelgti jūsų akyse kažką nepaprasto, ir jie noriai jums visiems padės siekti svarbių tikslų. Tiesa, bet kuriuo atveju nebus lengva. Tačiau jūs garsėjate kaip šaltakraujiški žmonės, visada žinantys, ko nori. Pasinaudokite tuo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Tirštinsite spalvas be priežasties. O tam dar pasitarnaus kolegos ar vadovai, turintys visiškai kitokias bendrų jūsų darbų vizijas. Ieškodami patvirtinimo ar palaiminimo savo mintims ir idėjoms, galite nueiti keliais žingsneliais per toli. Nelaukite teigiamo atgarsio savo veiksmams ir žodžiams. Būkite tvirti tuo, ką darote, ir jūsų sprendimai džiugins jus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Puikiai žinote, kad privalote tausoti sveikatą ir santykius su brangiais žmonėmis. To siekdami, turite nesijaudinti dėl niekų ir laiku sustoti. Tokia taktika jums padės rungiantis su šios dienos problemomis. Didžiausia jų bus jūsų įsitikinimas, kad nedideli pokyčiai gali viską pakreipti jums palankia vaga. Net neabejokite, kad viskas yra priešingai.  

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką