Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 11d. 17:19

Išskirtiniai Aro Gibiežos pasirodymai – naujame „Namų turo“ vaizdo klipe

Aras Gibieža
Red Bull Content Pool nuotr. / Aras Gibieža

Garsiausias Lietuvos motoakrobatas Aras Gibieža šiemet ėmėsi dar nebandytos avantiūros – unikalaus „Namų turo“. Kodėl unikalaus? Todėl, kad turo maršrutą sudėliojo 15min skaitytojai, savo pageidavimus išreiškę balsavimo metu. Galutinis rezultatas – Aro ir draugų kelionė per penketą Lietuvos miestų bei miestelių, kurią įamžino profesionalūs operatoriai. Jūsų dėmesiui – atsakingo jų darbo rezultatas.

„Red Bull“ atletas, Europos čempionas Aras Gibieža – iš tų, kuriuos dažniau išvysi užsienyje, nei Lietuvoje. Aras rengia pasirodymus didžiausiuose pasaulio motosporto renginiuose, „Formulės 1” lenktynėse, o jeigu daro turą – didesnė tikimybė, kad tai bus Indijos megapoliai, o ne Lietuvos miesteliai. Tačiau pernai aplinkybės susiklostė taip, kad motoakrobatas dėl pandemijos ir atšauktų kelionių liko Lietuvoje. O tada nusprendė šią retą galimybę išnaudoti iki galo.

Pasikvietęs į kompaniją draugų – ne tik motoakrobatą, bet ir motociklų dizaino architektą Nerijų Malinauską, pasaulio rekordininką (daugiausiai apsisukimų ant vieno rato per minutę) Šarūną Kezį bei ekstemalų sportą visada palaikančią kompaniją „Red Bull“, – Aras sugalvojo motoakrobatikos triukais pradžiuginti Lietuvos miestelių gyventojus.

„Paskutiniai trys pasirodymai vyko 100 kilometrų spinduliu, tad buvo žmonių, kurie atvyko į du ar netgi tris pasirodymus. Džiugino jų komentarai, kad kiekvienas pasirodymas buvo skirtingas – mes ir patys jaučiam, kad taip buvo, nes kiekviena aikštelė buvo skirtinga, tačiau vis tiek labai malonu“, – įspūdžiais dalinosi Šarūnas. „Buvo ir tokių, kurie padėkojo, jog grįžom iš Europos ir surengėm pasirodymų tėvynėje, šitas įvertinimas labai svarbus“, – pridūrė Nerijus.

Aro „Namų turas“ praėjusiais metais aplankė Rokiškį (šis miestas surinko net 19 proc. visų apklausos respondentų balsų), Telšius, Plungę, Kretingą ir Šilutę. Aras Gibieža žada, kad šiemet įvyks dar vienas „Namų turas“. Jo maršrutą ir vėl padės sudaryti 15min skaitytojai!

O dabar – pamatykite „Namų turo 2020“ vaizdo klipą:

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

04:42
01:06
12:37

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką