Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 10, 21:00

Istorija apie dvi senas sielas – 72-erių Ričardą ir jo ypatingą „vabalą“: tokių pagaminta vos 3300

Esama žmonių, kuriuos išvydęs bemat užsinori sužinoti jų istoriją. Paklausti, iš kur atkeliavo ir kur traukia dabar. O jei toks žmogus dar sėdi prie senutėlio, praėjusių laikų dvasia alsuojančio „vabalo“ vairo, noras susipažinti išauga dar labiau. Ričardas ir jo automobilis – būtent toks duetas.
Ričardas ir jo „Volkswagen Beetle“ Tik prenumeratoriams
Ričardas ir jo „Volkswagen Beetle“ / D.Liberio nuotr.

Abu matę nemažai gyvenimo, tačiau dėl keleto įbrėžimų tapę tik dar žavesniais. Tad štai ji – trumpa dviejų senų sielų draugystės istorija.

Neplanavo pirkti, bet išvydęs iškart įsimylėjo

Pagal profesiją 71-erių Ričardas – teisininkas-inžinierius, tačiau šiandien jau mėgaujasi nuo darbinių veiklų laisvomis dienomis. Kaip ir daugumos jo bendraamžių, jaunystėje didelę Ričardo gyvenimo dalį užėmė automobiliai. Tarybiniams vyrams buvo įprasta savaitgalius leisti garažuose besikrapštant prie savo metalinių gražuolių, be to, ir raliuose Ričardas su draugais neretai dalyvaudavo. Net ir mūsų pokalbį jis pradeda nuo naudingo patarimo.

„Jei nori, kad automobilis gerai veiktų, tepalus geriausia keisti kas 5000 kilometrų“, – primena jis. Jo patarimas nėra naujas ir daugeliui jau žinomas. Ypač tiems, kurie turi seną volkswageną. Ričardas šios taisyklės laikėsi ir rūpindamasis savo 1983 metų „Volkswagen Beetle“, kuris jam tarnauja jau per 20 metų.

Tekstas pirmą kartą publikuotas 2020-12-28.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką