Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 1d. 09:24

Janinos laiškas mamai. „Saugiausi rūmai – geroji tavo širdis, mama“

Janina su savo mama
Ji24.lt skaitytojos nuotrauka / Janina su savo mama

Mama kiekvieno žmogaus gyvenime vaidina bene svarbiausią vaidmenį, tačiau kiek dažnai mes jai dėkojame? Tikriausiai pernelyg retai. Būtent dėl to portalas Ji24.lt skelbia laiškų konkursą „Ačiū tau, Mama!“. Siūlome paskaityti Janinos laišką.

Visus konkurse dalyvaujančius laiškus rasite ČIA.

Mama,

Tu esi, ir man gera nuo to žinojimo. Man ramu, nes žinau, kad yra nuostabūs rūmai, mūsų laukiantys ir mus išgydantys. Tie rūmai – geroji Tavo širdis, Mama.

Nors atrodo, kad pirmuoju kūdikio riksmu atsiskyrėme nuo Tavęs, bet tai juk netiesa. Nematomas ryšys tebejungia su Tavimi ir jungs visą gyvenimą. Šis ryšys toks gražus ir jautrus, kad vos jį palietus – kad ir mintimis – jis suskamba kaip švelniausia styga iki graudulio artima melodija.

Visos pasaulio dainos apie mamą yra šventa tiesa, bet ne visa – ji galėtų būti dar gražesnė už gražiausią, dar tyresnė už tyriausią, nes vaikai tiek daug norėtų  gražaus joms pasakyti. Kad tik mokėtų  išsakyti!

Ir kiek dar poetai beparašytų eilių, dainiai dainų sukurtų, jie vis vien nepajėgtų apdainuoti Tavo nuostabiosios meilės šviesos, spindesio, Tavo pasiaukojamo gerumo. Ką Tu bedarytum, kur Tu beskubėtum (o Tu visada greita ir vikri), visi Tavo tikslai skirti tik Tavo vaikams.

Mama, Tu esi saulė manyje, deganti meilės ugnimi. Jausiu ją kaip amžinąjį Motinos meilės stebuklą iki tol, kol plaks mano širdis.


Šis tekstas dalyvauja portalo Ji24.lt rengiamame konkurse „Ačiū tau, Mama!“. 

Daugiau apie konkursą ir jo sąlygas rasite paspaudę ant šios nuorodos.

Konkurse gali dalyvauti merginos ir vaikinai, moterys ir vyrai, kurie norėtų viešai paskelbti savo laišką Mamai ir padėkoti jai už pirmąją šypseną, kuria ji sutiko jus atėjusį į pasaulį, nors tos akimirkos ir neprisimenate.

Už pirmą garsesnį žodį, kuris skatino susimąstyti ir pagalvoti. Už priekaištingą jos tylą, kai iškrėtėte eilinę kvailystę, o tik vėliau pastebėjote, kad mamai tai kainavo gilesnę raukšlę veide ar per anksti pabalusius plaukus... Išliekite savo jausmus brangiausiam žmogui ir laimėkite rėmėjų isteigtus grožio prizus.

Rėmėjai
 
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką