Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 06, 17:33

Ji24.lt skelbia istorijų konkurso „Vieną kartą Paryžiuj“ laimėtojus!

Štai ir atėjo metas skelbti nugalėtojus ir pagaliau išsiaiškinti, kam gi atiteks trys pagrindiniai „Gloria Brandy Black edition“ įsteigti prizai – 250 Lt vertės „L‘Occitane“ čekiai norimai kosmetikai įsigyti.
Paryžius
Paryžius / „Shuterstock“ nuotr.
Temos: 1 Paryžius

Išties buvo įdomu stebėti skaitytojų balsavimą, mat užvirė gana arši kova. Vis dėlto šįkart daugiausia skaitytojų balsų (351) surinko Eglės istorija.

Eglės istorija

Kokių tik iššūkių savo mylimiesiems neprigalvojame, kad tik suprastume, jog esame mylimi. Deja, kartais iššūkiai gali sugriauti visą poros kurtą bei puoselėtą ryšį, o neretai tapti ir finišo tašku. Eglės istorija iš pažiūros – be galo romantiška. Sėdint jaukioje Paryžiaus kavinukėje savo šampano taurėje ji rado sužadėtuvių žiedą, netrukus šalia jos priklaupė ir mylimasis. Net nereikia ir spėlioti, kokį klausimą jis tuomet uždavė. Taip, Eglė išgirdo pasiūlymą tekėti, tačiau ši istorija tuo dar nesibaigia. Visas kortas sumaišė žavus šalia sėdėjęs prancūzas, Eglę taip pat pavaišinęs taure šampano. Deja, vėliau paaiškėjo, kad tai tebuvo sumani, nors ir žiauri, jos mylimojo avantiūra...

„Vieną kartą Paryžiuj... Įsimylėjau ne tą, kurį reikėjo“


Kitus du laimėtojus, atsižvelgdama į istorijos nuoširdumą, įdomumą, įdėtas pastangas bei stilių, atrinko portalo Ji24.lt sudaryta komisija. Taigi redakcijos favoritais tapo:

Aurimo istorija

Į Paryžių Aurimas su savo mylimąja vyko ne šiaip sau. Susipažinti su tais, kurių pėdos įspaustos kasdienoj – Hemingway'umi, Proust'u, Hugo, Zola. Susipažinti su nemirtingąja kultūros bei meno sostine. Aurimas turėjo ir kitą priežastį, kurios jo mylimoji nežinojo. Šią paslaptį galėjo išduoti tik mažas metalinis daikčiukas su akmenine akute, slypintis jo kišenėje. Trečiąją viešnagės dieną atėjo lemtinga akimirka. Nors pasipiršo jis ne taip, kaip planavo, tačiau tai nė kiek nenustelbė šilumos ir didžiulės jųdviejų meilės...

„Vieną kartą Paryžiuj... Pakeitėme save, tapdami dvilype siela“

Mildos istorija

Šie du paklydę žmonės susitiko Paryžiuje. Vedusio vyro meilužė iš Lietuvos ir šeimos pasmerktas amerikietis gėjus. Šiame mieste jiedu išsigydė savo sielos žaizdas ir užmezgė nuoširdžią draugystę. Būtent Paryžiuje Milda pirmą kartą gyvenime visai svetimam žmogui, springdama ašaromis prie nepakartojamos Senos, išklojo savo tragiškos meilės istoriją. Styvas jos net nebandė guosti ar raminti, tik nubėgo nupirkti popierinių nosinaičių ir padėjo nusivalyti išskydusį blakstienų tušą. Vėliau pasakoti apie save atėjo jo eilė. Deja, istorija tuomet dar nutylėjo, kad Styvas narkomanas. Abi pakydusios sielos davė pažadą Paryžiuje susitikti antrąjį kartą, tačiau po trejų metų Milda suprato, kad antro karto jau nebebus...

„Vieną kartą Paryžiuj... Susitiko vedusio vyro meilužė ir gėjus“

Visiems trims laimėtojams dovanojame po „Gloria Brandy Black edition“ įsteigtą prizą – 250 Lt vertės „L‘Occitane“ čekį norimai kosmetikai įsigyti. Nugalėtojams apie prizų atsiėmimą bus pranešta asmeniškai.

„L'Occitane“ dovanų čekis.
„L'Occitane“ dovanų čekis.

Norime Jums visiems padėkoti už aktyvų dalyvavimą konkurse ir paraginti nenusiminti. Įvairių staigmenų, dovanų ir smagių konkursų dar tikrai sulauksite. Galbūt vieną dieną sėkmė nusišypsos ir Jums.

Darbingos ir gražios savaitės :)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką