Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 2d. 13:45

Ji24.lt skelbia konkursą „Kaip aš susižadėjau“. Laimėkite čekį grožio procedūroms!

Žiedai.
123RF.com / Žiedai.

Piršlybos – sena tradicija. Mūsų gyvenimą vis labiau užvaldant šiuolaikinėms technologijoms, jos įgauna visai kitokį atspalvį.

Vienoms poroms tai būna kamerinė, intymi dviejų žmonių šventė, palydėta apsikabinimu, bučiniu, džiaugsmo ašaromis, o kiti piršlybas paverčia įspūdingu renginiu kur nors futbolo stadione, prekybos centre ar aukščiausiame pastate. O kur dar istorijos apie lemtingo klausimo pateikimą, leidžiantis parašiutu ar nardant kur nors Viduržemio jūroje. Arba asmenukės ar filmukas YouTube...

Ji24.lt portalas skelbia romantiškų, nuotaikingų, ašarą spaudžiančių, jautrių, netikėtų,  įsimintinų istorijų konkursą „Kaip aš susižadėjau“.

Rašykite nuostabią ir nepakartojamą istoriją apie tai, kaip jums pasipiršo (ar jūs pasipiršote). Trijų geriausių tekstų autoriams atiteks grožio prizai!

Konkurso taisyklės

 1. Istorijas rašykite tik lietuviškomis raidėmis. Siųskite jas adresu: konkursai@ji24.lt.
 2. Jei neturite savo istorijos, galite užrašyti ir draugės ar giminaičių papasakotą – istorija tikrai nepraranda vertės! Kadangi prizai vertingi, pasistenkite parašyti ilgą istoriją, su smulkmenomis, vaizdingai – lyg tai būtų romano ištrauka. Publikavimui pateiksime būtent tokias istorijas.
 3. Konkursui skirtus tekstus redakcija pasilieka teisę redaguoti ir parinkti atitinkamą nuotrauką bei pavadinimą.
 4. Jei norite savo tekstą iliustruoti, tarkime, jūs išsaugojote įsimintinų piršlybų nuotrauką, tai ją BŪTINAI prikabinkite tuo pačiu laišku, kaip ir istoriją. Jei turite sukūrę savo sužadėtuvių istorijos filmuką YouTube, pridėkite ir jį – kaip priedą prie rašytinio teksto.
 5. Skaitytojų atsiųstas įdomias istorijas spausdinsime portale Ji24.lt.
 6. Portale skelbsime istorijų autorių vardus (pavardžių pažadame neviešinti), o jums pageidaujant, galėsime neviešinti ir vardo – rašyti slapyvardį.
 7. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, telefoną bei adresą. Jie bus reikalingi, kad susisiektume, jei tapsite nugalėtoju.

Konkurso eiga

 1. Konkursui istorijas galite siųsti iki š. m. vasario 12 d. (ketvirtadienio).
 2. Vasario 13 d. (penktadienį) portale Ji24.lt skelbiame redakcijos atrinktų įdomiausių istorijų balsavimą. Dvi geriausias istorijas atrinks Ji24.lt redakcijos sudaryta komisija, o trečiąją istoriją išrinks skaitytojai balsuodami.
 3. Nugalėtojus skelbiame vasario 17 d. (antradienį) portale Ji24.lt.

Konkurso prizai

 1. Dviejų piršlybų istorijų, kurias atrinks redakcijos sudaryta komisija, autoriams atiteks po dvigubą kuponą masažo paslaugoms ajurvedos centre „SPA Shanti“ (vieno kupono vertė – 29 eurai (100 Lt)). Taigi, jei jūsų istorija laimės, gausite 2 kuponus.
 2. O skaitytojų balsų daugiausia surinkusios istorijos autorius galės džiaugtis grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ dovanų čekiu visoms paslaugoms (čekio vertė – 87 eurai (300 Lt)).
 3. Prizus turėtumėte atsiimti redakcijoje Vilniuje arba Kaune per tris savaites.

Taigi rašykite ir siųskite romantiškas, šiltas ir jaudinančias istorijas konkursui „Kaip aš susižadėjau“. Laukiame pasakojimų adresu konkursai@ji24.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

07:40
07:22

Gera keliauti kartu

Ko reikia šiuolaikiniam pirkėjui?

Sveikata

Būk nesustabdoma

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką