Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 2d. 21:00

Jolitos sužadėtuvių istorija. „Vaikinas man pasipiršo gulėdamas ligos patale“

Sužadėtuvių žiedas
„Shuterstock“ nuotr. / Sužadėtuvių žiedas

Ji24.lt portalas skelbia romantiškų, nuotaikingų, ašarą spaudžiančių, jautrių, netikėtų, įsimintinų istorijų konkursą „Kaip aš susižadėjau“. Rašykite nuostabią ir nepakartojamą istoriją apie tai, kaip jums pasipiršo, ir laimėkite puikius prizus savo grožiui. Pateikiame Jolitos sužadėtuvių istoriją.

Su vaikinu (šiuo metu vyru) buvome dar, galima vadinti, „pagrandukai“ – jam buvo 21-eri, o aš tuomet buvau kiek jaunesnė – 17-kos. Draugavome vos mėnesį, tačiau vienas kitą stipriai pamilome. Netrukus mus pasiekė liūdna žinia – mano vaikinas buvo pakviestas į kariuomenę.

Žinoma, be ašarų nebuvo apseita... Kartojau sau bei vyrui, kad tikrai jo sulauksiu, mylėsiu, būsiu ištikima. Jis manimi, žinoma, nebuvo linkęs tikėti, nemanė, jog man pavyks jo tiek išlaukti.

Išties dienos slinko lėtai, tačiau nuo žinučių ir skambučių abiejų telefonai niekuomet netilo. Bendravome ne tik telefonu, bet ir laiškais.

Praėjus dviem mėnesiams, kai mylimasis buvo perkeltas tarnystei Vilniuje, susitikdavome praktiškai kiekvieną vakarą. Važiuodavau jo lankyti per didžiausius speigus ar lietų. Mokykloje, pamenu, netgi nevalgydavau pietų, kad tik sutaupyčiau pinigų nedidelėms lauktuvėms savo mylimajam.

Taip pat skaitykite: 17 mėnesių sužadėtuves planavęs vaikinas pribloškė savo mylimąją

Atėjo septintas mūsų draugystės mėnuo. Vaikiną savaitgaliui išleido į namus, tačiau vos grįžęs, jau kitą dieną jis susirgo Roto virusu. Nepaisydamas prastos savijautos, jis vis tiek atvažiavo pas mane į svečius. Žinoma, visą laiką jis pragulėjo lovoje, o aš, negalėdama žiūrėti į tokią jo būklę, nulėkiau į vaistinę nupirkti vaistų. 

Grįžusi sugirdžiau mylimajam vaistukus, prisėdau prie kompiuterio, galvoju, kokią muzikėlę gražesnę mums paleisiu... Ir staiga jis sako: „Ateik prie manęs“.

Aš atsigręžiau ir kiek suirzusi išrėžiau: „Nematai, kad muzikos ieškau?“. Vyras nepasidavė ir dar atkakliau ištarė: „Prašau, ateik greičiau prie manęs“. 

Daugiau nesiginčijusi prisėdau prie savo ligoniuko, o jis iš po pagalvės ištraukė man... Taip, sužadėtuvių žiedą!!!

Visų pirma abu smarkiai smarkiai apsikabinome, iš akių abiem pabiro ašaros... Nė kiek nepagražinsiu sakydama, kad aš daugiau kaip valandą negalėjau pratarti nė vieno žodžio. Visos tos pastangos tik sustiprino mūsų norą ir ryžtą kartu sulaukti tarnystės pabaigos. Buvo pamirštas ir Roto virusas.

Vos tik baigiau mokyklą (vyras labai kantriai laukė), vasarą su mylimuoju atšokome savo vestuves. Šiais metais minėsime jau 8-ąją savo vedybų sukaktį, o savo sūnelį jau leisime į pirmąją klasę.

Vis dar esame tokie pat laimingi. Galbūt paneigsime kažkieno stereotipus – kad anksti vedęs, taip pat greit išsiskirsi. Tikrai ne! (tpfu tpfu tpfu per kairį petį).


Šis tekstas dalyvauja portalo Ji24.lt rengiamame konkurse „Kaip aš susižadėjau“ (konkurso sąlygas rasite čia).

Jame dalyvauti galite ir Jūs! Rašykite ir siųskite romantiškas, šiltas bei jaudinančias istorijas konkursui adresu konkursai@ji24.lt.

  • Dviejų piršlybų istorijų, kurias atrinks redakcijos sudaryta komisija, autoriams atiteks po dvigubą kuponą masažo paslaugoms ajurvedos centre „SPA Shanti“ (vieno kupono vertė – 29 eurai (100 Lt)). Taigi, jei jūsų istorija laimės, gausite 2 kuponus.
  • O skaitytojų balsų daugiausia surinkusios istorijos autorius galės džiaugtis grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ dovanų čekiu visoms paslaugoms (čekio vertė – 87 eurai (300 Lt)).

Jūsų istorijų laukiame iki š. m. vasario 12 d. (ketvirtadienio).

Visas iki šiol atsiųstas istorijas paskaityti galite paspaudę čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Gera keliauti kartu

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką