Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Julijos laiškas mamai. „Buvau rami žinodama, kad visada man padėsi“

Mama su dukra
„Fotolia“ nuotr. / Mama su dukra
Šaltinis: 15min
0
A A

Mama kiekvieno žmogaus gyvenime vaidina bene svarbiausią vaidmenį, tačiau kiek dažnai mes jai dėkojame? Tikriausiai pernelyg retai. Būtent dėl to portalas Ji24.lt skelbia laiškų konkursą „Ačiū tau, Mama!“. Siūlome paskaityti Julijos laišką.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Lyg vakar pamenu kaip nuo pat mažų dienų manimi rūpinaisi. Stebėdavai kiekvieną renginį vaikų darželyje, matei mano nesėkmes ir pasisekimus. Kad ir kas būtų į mane visada žiūrėjai su šypsena veide, taip aš žinojau – kad ir kas būtų, Tu visada būsi šalia.

Bėgo dienos, aš augau, pradėjau eiti į pirmą klasę. Viskas buvo nauja, šiek tiek baugu. Bet ne tada kai Tu buvai šalia. Kiekvieną dieną nešei mano kuprinę, nes manei, kad aš buvau per maža išlaikyti tokį svorį ant savo liaunų pečių.

Nubalnotais keliais ar alkūnėm bėgdavau pas Tave pasiguosti, kiekvieną rytą išlydėdavau Tave į darbą ir laukiau grįžtant. Šitokį poelgį laikiau rimta pareiga.

Rašiau įvairiausius laiškelius, kaip Tavęs pasiilgau, ir palikdavau juos įvairiausiose vietose. Augai su manimi, keitėsi ir Tavo pagalba, bendravimas, ne mažiau artima man išlikai iki vienuoliktos klasės.

Ačiū, kad atleisdavai visas mano „šunybes“, ožiavimąsi, susierzinimus. Mokei atidumo, kruopštumo, sugebėjai įskiepyti atsakingumo, darbštumo, kūlturingumo, atleisdavai nusikaltus. Rasdavai laiko išklausyti, gerą žodį pasakyti, prireikus užjausti, priglausti. Žinojau, kad visada man padėsi. Buvau dėl to visiškai rami.

Galiu didžiuotis ir drąsiai sakyti, kad Tu pavyzdį gali rodyti ne tik man, bet ir kitiems. Ne kartą įrodei, kiek daug išminties ir patirties turi, gali pamokyti ne tik jaunesnį, bet ir vyresnį. Esi ne vien Mama, bet ir draugė.

Su Tavimi buvo gera basomis vaikščioti lietui lyjant, juoktis iki pat ryto, išdarinėti įvairiausias kvailystes. Ar begalėčiau prašyti daugiau?

Kiek gerų akimirkų patyrėm ir dar patirsim! Su Tavimi buvo gera basomis vaikščioti lietui lyjant, juoktis iki pat ryto, išdarinėti įvairiausias kvailystes. Ar begalėčiau prašyti daugiau? Nebent, kad ir toliau išliktume artimos, suprastume viena kitą ir dar daugiau juoktumėmės.

Motinos dienos proga noriu palinkėti, kad išliktum tokia pati, kokia buvai ligi šiol. Dar daugiau šypsotumeisi, kad taip pat spindėtų mėlynos akys, o su metais netrūktų sveikatos, energijos, išminties, meilės ir visko, ko tik begalima Tau linkėti.

Bučiuoju, Julija


Šis tekstas dalyvauja portalo Ji24.lt rengiamame konkurse „Ačiū tau, Mama!“. 

Daugiau apie konkursą ir jo sąlygas rasite paspaudę ant šios nuorodos.

Konkurse gali dalyvauti merginos ir vaikinai, moterys ir vyrai, kurie norėtų viešai paskelbti savo laišką Mamai ir padėkoti jai už pirmąją šypseną, kuria ji sutiko jus atėjusį į pasaulį, nors tos akimirkos ir neprisimenate.

Už pirmą garsesnį žodį, kuris skatino susimąstyti ir pagalvoti. Už priekaištingą jos tylą, kai iškrėtėte eilinę kvailystę, o tik vėliau pastebėjote, kad mamai tai kainavo gilesnę raukšlę veide ar per anksti pabalusius plaukus... Išliekite savo jausmus brangiausiam žmogui ir laimėkite rėmėjų isteigtus grožio prizus.

Rėmėjai
Rėmėjai

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką