Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 10d. 09:40

Jurgitos sužadėtuvių istorija. „Tai nutiko svečiuose, žaidžiant žaidimą su užduotimis“

Sužadėtuvių žiedas
„Shuterstock“ nuotr. / Sužadėtuvių žiedas

Ji24.lt portalas skelbia romantiškų, nuotaikingų, jautrių, netikėtų, įsimintinų istorijų konkursą „Kaip aš susižadėjau“. Rašykite nuostabią ir nepakartojamą istoriją apie tai, kaip jums pasipiršo, ir laimėkite puikius prizus savo grožiui. Pateikiame įdomią ir žaismingą Jurgitos sužadėtuvių istoriją.

Buvo graži rugsėjo pabaigos diena. Nuo pat ryto ruošėmės, važinėjome po miestą, ieškojome dovanos, kadangi vakare buvome pakviesti į draugo gimtadienį.

Nuo pat ryto buvo labai gera nuotaika, pasidažiau, apsirengiau naują suknelę, susidėjome daiktus, kurie buvo reikalingi vienam žaidimui, ir iškeliavome. Visą kelią vis žvilgčiojau į veidrodėlį negalėdama atsidžiaugti, kad pavyko gražiai pasidažyti, o draugas paslaptingai šypsojosi.

Nuvykę į svečius su nekantrumu laukėme, kada gi prasidės tas žaidimas. Pradėjo temti, ir pagaliau jubiliatas pradėjo skirstyti susirinkusius svečius į komandas po du ir aiškinti žaidimo taisykles. Labai džiaugiausi, kad mano žaidimo pora ir buvo mano draugas. Aplinkiniai nelabai klausė aiškinamų taisyklių, tik aš visus tildžiau ir bandžiau į jas įsigilinti.

Žaidimo esmė: kiekviena pora gauna žemėlapį ir pirmąjį tašką, kurį suradus, laukia užduotis. Įveikus užduotį sužinai kitą tašką, kurį pasiekus ir atlikus užduotį, gauni tolimesnį nurodymą ir t. t. Laimi komanda, greičiausiai atlikusi visas užduotis.

Mūsų pora gavo pirmąją užduotį, tad ryžtingai iškeliavome ieškoti mums nurodyto punkto. Eidami tarp sodų, truputį nuklydome ne į tą pusę, tad teko paklaidžioti tamsoje ir miškelyje. Galiausiai radome mums paskirtą tašką.

Ant pievos buvo patiestas pledas, ant jo padėtas žibintas ir skrynutė, užrakinta kodine spyna, prie jos buvo ir raštelis. Turėjome sulaukti kitų komandų, kurios atneš mums rebuso dalis bei skrynutės kodą, o mes jiems turėsime atiduoti kito punkto numerį, kur jiems toliau keliauti.

Taip pat skaitykite: Lauros sužadėtuvių istorija. „Vaikinas man pasipiršo po kelių pažinties savaičių“

Labai apsidžiaugiau, kad mums nereikia daug lakstyti, o tiesiog laukti kitų komandų ir grožėtis gamta. Pamenu, dar pasakiau draugui: „Čia tikriausiai specialiai mums parinko tokią užduotį, kad pabūtume dviese“ (buvo praėję tik keli mėnesiai, kai mes apsigyvenome kartu).

Laikas bėgo greitai, tai iš vienos, tai iš kitos pusės vis pasirodydavo komandos, nešinos rebuso dalimis. Tada draugas ir sako: „Man geriau sekasi spręsti tokias užduotis, tai aš tvarkysiuosi su rebusu, o tu sulauk spynos kodo ir žiūrėk, ką ten rasi“.

Aš, žinoma, sutikau, bet mintyse vis tiek dėliojau gautas frazes svarstydama, ką jos galėtų reikšti ir ką mums toliau reikės daryti. Frazės buvo trys: „Už didelio miško“, „Manęs nerasi“, „Tekėk, upeli, tekėk“.

Vis žvilgčiojau į žemėlapį ir niekaip nesupratau, kur mums toliau reikės keliauti. Pagaliau sulaukiau spynos kodo, atidarinėjau skrynelę ir visai nekreipiau dėmesio, kuo užsiima mano draugas. Atvėrusi skrynelę joje radau dvi taures ir mažą šampano buteliuką, išvydusi net riktelėjau: „O! Mes turime šampano!“. Draugas atsisuko ir paklausė, ar skrynelėje daugiau nieko ir neradau. Mintyse tik pagalvojau, kad reikės padėkoti draugams už tokį romantišką vakarą.

Atvėrusi skrynelę joje radau dvi taures ir mažą šampano buteliuką, išvydusi net riktelėjau: „O! Mes turime šampano!“.

Tuomet draugas pašvietė į skrynelę su žibintuvėliu ir joje aš išvydau mažą raudoną širdies formos dėžutę. Akimirksniu viskas paaiškėjo. Atsisukusi į draugą jo rankose pamačiau ir mūsų rebuso atsakymą – iš frazių sudėliotą sakinį TEKĖK UŽ MANĘS.

Iškart apsipyliau ašarom, negalėjau net žodžio ištarti. Širdis plakė kaip pamišusi, ašaros riedėjo upeliais, nieko negalėdama ištarti, tik ištiesiau ranką, kad mano mylimas žmogus galėtų man užmauti žiedą.

Taip pat skaitykite: Ramūno sužadėtuvių istorija. „Savo merginai nusprendžiau pasipiršti ne prie sriubos“

Galiausiai paaiškėjo, kad minėtą žaidimą žaidžiau tik aš viena. Visi gimtadienyje dalyvavę svečiai viską žinojo, tad iš namų jie atbėgdavo iki mūsų ir grįždavo atgal. Niekaip negalėjau suprasti, kaip aš nieko neįtariau.

Draugas paskui juokdamasis man sakė: „Visą kelią sakei, kad gražiai pasidažei, o man tik juokas ėmė, nes žinojau, kad vakare verksi“.

Šiuo metu susituokę esame jau beveik dvejus metus, auginame dvynukus: dukrytę ir sūnelį. Esame be galo laimingi ir dažnai prisimename savo sužadėtuves.


Šis tekstas dalyvauja portalo Ji24.lt rengiamame konkurse „Kaip aš susižadėjau“ (konkurso sąlygas rasite čia).

Jame dalyvauti galite ir Jūs! Rašykite ir siųskite romantiškas, šiltas bei jaudinančias istorijas konkursui adresu konkursai@ji24.lt.

  • Dviejų piršlybų istorijų, kurias atrinks redakcijos sudaryta komisija, autoriams atiteks po dvigubą kuponą masažo paslaugoms ajurvedos centre „SPA Shanti“ (vieno kupono vertė – 29 eurai (100 Lt)). Taigi, jei jūsų istorija laimės, gausite 2 kuponus.
  • O skaitytojų balsų daugiausia surinkusios istorijos autorius galės džiaugtis grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ dovanų čekiu visoms paslaugoms (čekio vertė – 87 eurai (300 Lt)).

Jūsų istorijų laukiame iki š. m. vasario 12 d. (ketvirtadienio).

Visas iki šiol atsiųstas istorijas paskaityti galite paspaudę čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

„Daugiau šypsenos“

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką