Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 5d. 09:00

Jūsų seksualumas pagal gimimo datą

Mergina
Fotolia nuotr. / Mergina

Seksualumas – nebūtinai išorinis grožis, kurį bandoma sukurti pačiomis įvairiausiomis priemonėmis. Dažniausiai tai vidinė būsena, kuriai sunkiai atsispiria priešingos lyties atstovai. Ką apie tai mano numerologai? Sužinoti nesunku. Taigi pasitelkite savo gimimo datą ir pirmyn!

Kaip  skaičiuoti?

Reikės atlikti elementarų aritmetikos veiksmą. Pavyzdžiui, gimėte 1988 m. spalio 27-ąją. Popieriaus lape analogiškai parašykite savo gimimo datą tokia tvarka:

I veiksmas. 1988 10 27

Sudėkite visus skaitmenis: 1 + 9 + 8 + 8 + 1 + 0 + 2 + 7 = 36.

II veiksmas. Dabar sudėkite gauto skaičiaus skaitmenis: 3 + 6 = 9 (jeigu skaičius didesnis nei 9, sudėkite dar kartą, kol gausite skaitmenį nuo 1 iki 9). Šis skaičius – vienas svarbiausių, dar vadinamas gyvenimo kelio, arba likimo, skaičiumi Anot numerologų, pagal šį skaičių apie žmogaus gyvenimą  galima pasakyti išties nemažai.

Taigi, gavę rezultatą, galite pasitikrinti, ką jis apie jus atskleidžia...

► Skaičius 1

Vienetukai itin pasitiki savimi, o daugelis dažnai tai suvokia kaip seksualumą. Pasitikėjimas savimi suteikia išorei išdidumo, žavesio, uždega žvilgsnį ir širdį. Tačiau intymiuose santykiuose galima nusivilti, nes vienetukai dažnai vadinami tik savo malonumais besirūpinančiais egoistais. Šie žmonės taip pat nemėgsta būti antroje vietoje. Jeigu jau kuo susižavėjo, skubės užkariauti ir sugundyti laisvą širdį. Sakoma, kad vienetukams seksas – tai tik būdas pademonstruoti savo žavesį ir galią. Taigi, žinokite, su kuo turite reikalų!

► Skaičius 2

Štai dvejetukai – žmonės visai iš kitos „operos“. Jiems svarbus dvasinis artumas, psichologinis komfortas, sielų vienybė ir sutampantys interesai.  Trumpai tariant, jeigu dvejetukai nejaus ryšio su kitu žmogumi, tai seksas bus nieko vertas. Tiesa, intymūs santykiai dvejetukui gali būti nuostabūs ir sutikus artimą sielą. Jie švelnūs, įsiklauso į  partnerio norus ir svajones bei stengiasi jas išpildyti. Dievina glamones, prisilietimus, todėl tikėtina, kad meilės naktys bus ilgos ir kupinos tikrų malonumų.

► Skaičius 3

Jeigu jūsų gyvenimo skaičius 3, vadinasi, mėgstate eksperimentus ir riziką. Trejetukai žavūs meilužiai, kurie partnerius keičia kaip kojines ir yra pasiruošę bet kuriuo metu išbandyti ką nors nauja. Beje, gerbėjų jiems netrūksta! Gal todėl, kad šie sugeba puikiai malti liežuviu ir partneriui taip apsuka galvą, kad jis ilgai nebeišmeta trejetuko iš galvos. Tiesa, yra ir blogoji pusė: jiems sunku sukurti normalius, ilgai trunkančius santykius ir surasti žmogų, kuris jiems būtų artimas savo siela. Šio skaičiaus moterys dažniausiai būna lengvabūdės, o vyrai tuokiasi retai arba, atvirkščiai, net keletą kartų sukuria šeimą.

► Skaičius 4

Ketvertukams seksas toli gražu ne pirmojoje vietoje. Dažniausiai jie konservatyvūs ir senamadiški. Svarbiausiu ketvertukai laiko darbą ir karjerą, o seksas, jų giliu įsitikinimu, tėra tik būdas pratęsti giminę ir susilaukti vaikų. Taip yra todėl, kad ketvertukai, kartą nusivylę intymiu gyvenimu ar patyrę nesėkmę, gali daugiau nebenorėti puoselėti meilės santykių, nes tam tikras stereotipas jau susiformavo jų galvose. Beje, įtakos tam gali turėti ir tėvai bei jų nuomonė sekso klausimais. Visgi, jeigu situacija susiklosto atvirkščiai, ketvertukai gali nustebinti ir visko mačiusius, mat norės išbandyti netikėčiausių dalykų... Taip pat teigiama, kad šio skaičiaus asmenys dažniausiai neišsiskiria perdėtai seksualia išvaizda, o ir lovoje retai demonstruoja aukštąjį pilotažą.

► Skaičius 5

Penketukai – seksualūs visais klausimais ir visose srityse. Kadangi turi daug patirties, dažniausiai seksas jiems teikia malonumą ir pasitenkinimą. Tačiau jie nesistengia visko atlikti bet kada ir bet kaip! Ne veltui penketukams suteikiamas „sekso gurmanų“ titulas. Tiesa, simpatijų jie turi į valias ir tuo naudojasi iš širdies. Dažnai atsibodusius partnerius tiesiog nustumia į šoną ir leidžiasi į naują medžioklę. Verta paminėti, kad sekso atžvilgiu partnerio lyties ar tautybės klausimais jie gali būti net labai tolerantiški.

► Skaičius 6

Šie žmonės itin vertina ištikimybę, todėl patikėti, kad jie kada nors galėtų apgaudinėti savo mylimuosius – neįmanoma. Jie atsargūs, tad į savo gyvenimą neįsileidžia bet ko. Kad susidraugautumėte su šešetukais, reikia pasistengti iš širdies. Jie atrodo seksualūs ir tuo naudojasi, tačiau labiausiai nori, kad jų gyvenime vyrautų stabilumas ir harmonija. Šešetukas visiškai atsiduoda tik tuomet, kai jaučiasi gerbiamas, mylimas ir vertinamas, kitu atveju – gero nesitikėkite.

► Skaičius 7

Septynetukai nepasižymi ryškiu seksualumu, o partnerį rinksis atsižvelgdami ne į jo trykštančią energiją ar ypatingas išvaizdos detales. Čia kur kas svarbiau protas, išmintis ir intelektas. Taip pat jie ištikimi ir, jei jau žvilgčioja į kitus, tai daugiau „moksliniais“ sumetimais, o ne dėl to, kad susižavėjo. Beje, apgauti septynetukus sudėtinga: jie analizuoja mylimojo žmogaus elgesį, tad neištikimybės faktas pro akis tikrai neprasprūs.

► Skaičius 8

Aštuonetukų taip pat nepavadinsime itin seksualiais, nors šie moka atkreipti į save dėmesį savo statusu, paslaptingumu ir komunikabilumu. Nieko keista, kad labiausiai jie žavisi panašiais į save, tiksliau tais, kurie sugebėjo padaryti karjerą, nestovi vietoje, siekia tikslų, daug kuo domisi, turi ką papasakoti ir pan. Visgi seksas jiems, geriausiu atveju, yra trečioje vietoje (po darbo ir po piniginių reikalų bei pomėgių). Kai turi laiko ir noro, aštuonetukai būna netgi labai erotiški ir išmanūs, bet tai nutinka retai.

► Skaičius 9

Devynetukai, kupini svajonių apie antrąją puselę ir dvasinę pilnatvę, yra daugiau romantikai nei sekso ištroškėliai. Jiems svarbus nusiteikimas ir harmonija, nes tik tuomet šie žmonės geba atsipalaiduoti ir pajusti malonumą. Per pirmąjį pasimatymą sekso iš jų nesitikėkite! Iš pradžių devynetukai nori susipažinti su žmogumi ir pajusti, ar jie turi ką bendro. Įsimylėję šio skaičiaus asmenys antrąją puselę apsupa šiluma, atsidavimu. Įdomu, kad devynetukai aplinkinių vertinami dviprasmiškai: vieni nuo jų negali atplėšti akių ir jie tampa išskirtiniu gyvenimo palydovu, o kiti nė nenori pažvelgti, nes sielų bendrystė taip ir lieka neatskleista paslaptimi.

Temos: 1 Seksualumas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką