Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gegužės 6d. 14:14

Ką byloja jūsų kūno ženklai

Tatuiruotė
Fotolia nuotr. / Tatuiruotė

Vyrams visi ženklai dešinėje kūno pusėje yra teigiami, o kairėje – neigiami. Moterims, priešingai, visi ženklai kairėje kūno pusėje yra teigiami, o dešinėje – neigiami. Ženklais gali būti: apgamai, karpos, papilomos, įsipjovimai, skausmai, uždegimai ir t.t.

AVINO ZONA (galva nuo viršugalvio iki nosies galo, skruostų apačios, lūpų)

Teigiami ženklai: praėjusiuose gyvenimuose sukaupta drąsa, ryžtas, esate kovotojas, kuriuo galima pasikliauti sudėtingose situacijose.
Vėliau atsiradę ženklai: įgijote drąsos, pagaliau ėmėte rodyti iniciatyvą, jūsų gyvenime atsitiko kažkas svarbaus ir reikšmingo, kas padės tapti sąmoningesniam.
Neigiami ženklai: galite būti bailus, nemokate apginti savo interesų arba pernelyg agresyvus, piktas ir linkęs valdyti.
Vėliau atsiradę ženklai: tapote pernelyg valdinga, konfliktiška, elgiatės egoistiškai arba per savo bailumą galite tapti išdaviku.

JAUČIO ZONA  (smakras, kaklas)

Teigiami ženklai: mokate mylėti, aplinkinius žavite patrauklia, harmoninga  išvaizda, vertinate grožį, esate kantri ir patikima.
Vėliau atsiradę ženklai: į jūsų gyvenimą beldžiasi tikroji meilė, išmokote svarbiausias savo gyvenimo pamokas, įgavote gebėjimą nuoširdžiai mylėti save ir kitus.
Neigiami ženklai:  nevertinate meilės, esate grubi, pavydi, godi, pernelyg pasinėrėte į materiją.
Vėliau atsiradę ženklai: išduodate meilę, per daug prisirišote prie materialinių vertybių. 

DVYNIŲ ZONA (pečiai, rankos, plaštakos)

Teigiami ženklai: protinga, komunikabili, turite iškalbą, gebate produktyviai pasinaudoti reikiama informacija.
Vėliau atsiradę ženklai: pasukote teisingu gyvenimo keliu, sužinojote jums lemtingos ir strategiškai svarbios informacijos arba susipažinote su lemtingu žmogumi, kuris padės žengti į sėkmę.
Neigiami ženklai: savo veiksmais ar kalbomis kuriate negatyvią karmą, pasukote neteisingu keliu, įsisukote į intrigų ir melo sūkurį, kuris gali turėti labai blogų pasekmių.
Vėliau atsiradę ženklai: esate susipainiojusi klaidingo mąstymo ir stereotipų pinklėse, tai, ką deklaruojate kitiems, yra netiesa, bendraujate su netinkamais žmonėmis.

VĖŽIO ZONA (krūtinė, krūtys, skrandžio sritis)

Teigiami ženklai: esate švelni, altruistiška, jautri, mokate rūpintis kitais, gerbiate tradicijas. 
Vėliau atsiradę ženklai: į jūsų gyvenimą ateina šeimyninė laimė, galbūt motinystė, išsiugdėte švelnumą, jūsų namus aplankys sėkmė.
Neigiami ženklai: esate grubi, nemokate rūpintis kitais, trūksta jautrumo.
Vėliau atsiradę ženklai: trūksta švelnumo, motiniškumo, neigiate jumyse glūdinti moteriškumą..

LIŪTO ZONA (nugaros viršutinė dalis iki juosmens)

Teigiami ženklai: esate aktyvi, tauri, dosni, kūrybinga, mokate mylėti.
Vėliau atsiradę ženklai: nusipelnėte pagarbos, jūsų gyvenimą aplankys džiaugsmas, jums bus  atlyginta už dosnumą.
Neigiami ženklai: netinkamai naudojatės turima valdžia ar pranašumu, tapote pernelyg egoistiška, pasinėrėte į puikybę, savanaudiškumą.
Vėliau atsiradę ženklai: tapote pernelyg išdidi, aikštinga per daug dėmesio skiriate malonumams, nemotyvuotai išlaidaujate.

MERGELĖS ZONA (pilvas, žarnyno sritis)

Teigiami ženklai: išsiugdėte puikų pareigos suvokimą, esate tvarkinga, rūpestinga, racionali ir darbšti.
Vėliau atsiradę ženklai: atlikote savo pareigas, nusipelnėte gero darbo, esate visai šalia svarbių žinių, kurios gali pakeisti jūsų gyvenimą, likimas jums siunčia ženklą, kad galite gydyti kitus.
Neigiami ženklai: kritiškumas, smulkmeniškimas, priekabumas, bloga karma gali būti susijusi su klaidomis, padarytomis gydant žmones. 
Vėliau atsiradę ženklai: nesirūpinate savo kūnu, tapote atžari, apleidote pareigas, per daug sureikšminate darbą. 

SVARSTYKLIŲ ZONA (inkstų sritis, juosmuo, strėnos iki sėdmenų)

Teigiami ženklai: puikiai suvokiate, kas yra ilgalaikiai harmoningi santykiai, esate puiki diplomatė, vertinate grožį ir saiką.
Vėliau atsiradę ženklai: nusipelnėte laimingos partnerystės, išmokote harmoningai bendrauti su aplinkiniais.
Neigiami ženklai: trūksta diplomatiškumo, pažeista harmonija -  jūsų gyvenime per daug chaoso.
Vėliau atsiradę ženklai: padarėte neteisingą sprendimą, griaunate taiką ar grožį.

SKORPIONO ZONA (kirkšnys bei lyties organai)

Teigiami ženklai: jumyse daug gyvybinės ir seksualinės energijos, turite gebėjimą daryti įtaką kitiems, puikiai jaučiate kitus žmones, galimas daiktas, turite aiškiaregystės dovaną, tereikia ją tinkamai atskleisti.
Vėliau atsiradę ženklai: išsiugdėte magišką jėgą, jus aplankys stipri aistra arba dvasinis pakylėjimas, kaip kovotoja pasieksite didelių tikslų, gavote apsaugą nuo blogio.
Neigiami ženklai: manipuliuojate kitais žmonėmis, esate pernelyg valdinga, galbūt netgi despotiška, jus traukia tamsosios jėgos.
Vėliau atsiradę ženklai: gresia pavojus pakliūti į tamsių jėgų įtaką, naudojate savo įtaką intrigoms ir manipuliacijoms, įsivėlėte į pavojingus asmeninius santykius.

ŠAULIO ZONA (sėdmenys, šlaunys)

Teigiami ženklai: esate apdovanotas stipriu magnetizmu – jūsų asmenybė traukia kitus žmones. turite autoritetą, turite potencialo tapti lyderiu, mokytoju, galbūt netgi dvasiniu vedliu...
Vėliau atsiradę ženklai: nusipelnėte išgarsėti, sutikote dvasinį mokytoją, laukia sėkminga kelionė, apčiuopėte ryšį su visata.
Neigiami ženklai: veržėtės įgyti autoritetą, valdžią ir ją praradote, tai gali būti dėl nusižengimų bendražmogiškiems dėsniams ar noro praturtėti kitų sąskaita. 
Vėliau atsiradę ženklai: jums iškilo pavojus prarasti autoritetą, jūsų valdžia kenkia aplinkiniams, sekate netikrais dvasiniais mokytojais, praradote tikėjimą.

OŽIARAGIO ZONA (keliai)

Teigiami ženklai: kuklumas, kantrybė, rimtumas, vidinė drausmė.
Vėliau atsiradę ženklai: priėmėte teisingą sprendimą, įgijote kantrybės, prisidedate prie kitų žmonių gerovės, jūsų tikėjimas stiprus, dvasinis kelias teisingas.
Neigiami ženklai: galbūt esate lengvabūdė arba sunkaus būdo, per daug linkusi į pesimizmą ir nihilizmą..
Vėliau atsiradę ženklai: trūksta santūrumo, nuolankumo, atėjo metas atpirkti praeities karmines klaidas, turite išmokti kantrybės, visur matote tik bloga.

VANDENIO ZONA (blauzdos)

Teigiami ženklai: turite puikią įžvalgą, esate intelektuali, vertinate laisvę draugystę, esate įdomi, su jumis malonu bendrauti.
Vėliau atsiradę ženklai: jūsų laukia malonus netikėtumas, dvasinis išsilaisvinimas, galite tapti išradėja ar pradėti perspektyvų verslą, vertinate laivę ir esate jos verta.
Neigiami ženklai: peržengėte laisvės ribas, siekėte naujovių griaudama aplinką, pernelyg susirūpinusi savimi ignoruojate artimųjų poreikius ir verčiate juos kentėti.
Vėliau atsiradę ženklai: galite patekti į nelaimingą atsitikimą, tapote ekscentriška ir tuo trikdote artimuosius ir draugus, per daug atitrūkote nuo realybės.

ŽUVŲ ZONA (pėdos)

Teigiami ženklai:  Esate dvasinga, aiškiai suvokiate dieviškosios harmonijos principus, mokate aukotis, esate gailestinga, jautri ir subtili.
Vėliau atsiradę ženklai: įgijote tikrą tikėjimą, jums atsiveria puikios perspektyvos tobulėti.
Neigiami ženklai: jūsų gyvenimą jaukia dvasiniai paklydimai, tai ženklas, kad  tapote pažeidžiama ir lengvai prieinama tamsiosioms jėgoms.
Vėliau atsiradę ženklai: tampate priklausomas nuo blogų įpročių, šalia jūsų sukiojasi tamsos jėgos, apgaulė, klasta, gresia pavojus tapti auka.

Temos: 2 Ženklai Gėlė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką