Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 24d. 13:00

Kaip įsimyli ir myli vyrai pagal Zodiaką

Širdelės
Fotolia nuotr. / Širdelės

Meilė – neaprašomas dalykas, o jausmai dažniausiai užklumpa mus netikėtai. Šiandien smalsaujame, kaip mūsų vyrai įsimyli pagal Zodiaką?

Avinas

Jis pažindinasi pačiose įvairiausiose vietose, tačiau visuomet išsirenka tokias aplinkybes, kad atrodytų lyg nugalėtojas ir galėtų džiaugtis triumfu. Gaudydamas susižavėjusius žvilgsnius Avinas pražysta lyg gėlė, o ta moteris, kuri labiausiai atkreipia dėmesį į išdidųjį vyriškį, dažniausiai paskęsta dėmesio ir komplimentų jūroje. Santykių pradžioje Avinas menkai jaudinasi, jeigu moteris turi kitą, yra ištekėjusi ar net įsimylėjusi. Dažniausiai jiems niekas nesutrukdo gauti tai, ko jie trokšta. Tačiau... Dažnai pasiekę viršūnę jie praranda susidomėjimą. Kita skyrybų priežastis, Avinai negali leisti, kad juos kažkas matytų nugalėtus, todėl santykiai šiuo atveju išsaugomi tik pasitelkiant dailiosios lyties atstovių gudrumą ir išmintį.

Jautis

Jie moteris „kabina“ ten, kur tai daryti priimtina. Supraskite – tamsioje gatvėje ar prie alaus baro šie vyrai tikrai neskubės užkalbinti dailiosios lyties atstovių. Jaučiams dažnai pakanka vieno žvilgsnio, kad suprastų, reikia jiems stengtis dėl moters ar ne. Jeigu atsakymas „taip“, jie bus užsispyrę ir su malonumu vaikščios aplink, kol tikslas bus pasiektas. Šie vyrai mėgsta laikytis tam tikrų taisyklių, visuomenės priimtų normų ir niekada nesivelia į santykius su užimtomis moterimis, nesusitikinėja su keliomis merginomis vienu metu. Jaučio išrinktajai reikia taip pat elgtis priimtinai, būti pasiruošusiai priimti vyro žaidimo taisykles dėl santykių ateities, kitaip ji gali būti apkaltinta egoizmu ar sveikos nuovokos trūkumu.

Dvyniai

Šie žmonės labai komunikabilūs, todėl, regis, pažintis turėtų užmegzti akimirksniu. Jie jau savaime vaikšto apsupti flirto debesėlio, mėgsta rengti ir dalyvauti vakarėliuose, ir, savaime aišku, būti dėmesio centre. O jo jiems tikrai nestinga! Dvyniai labai greitai įsimyli, tačiau niekada nepraranda kontrolės, tad dar niekam nepavyko sudaužyti šios asmenybės širdies. Bendraudami su išrinktąja, jie visais būdais stengiasi išsiaiškinti savo galimybių ribas, ką jie gali daryti, ir ko ne, tačiau neretai pasielgia labai netikėtai, net žinodami, kas jų laukia. Dvyniai nėra iš tų, kurie palieka moteris ar būna paliekami, gal todėl, kad stengiasi pasirodyti geresniais, negu yra iš tikrųjų. Tačiau net ir skyrybos baigiasi draugiškai, o kartais net romantiškai.

Vėžys

Šie žmonės draugiški, domisi kitų žmonių gyvenimu, svajoja turėti daug draugų, tačiau kadangi jiems nestinga drovumo, dažniausiai pažintis jie mezga tik tada, kai to nepavyksta išvengti. Arba – aplinkybės susiklosto daugiau negu tobulai. Jie ilgai galvoja, ar verta užmegzti ryšius, todėl itin išsamiai analizuoja visas išrinktosios ypatybes. Vėžiai labai vertina taiką, ramybę, todėl kaprizingos, aikštingos, piktos ir nežinančios, ko nori damos tikrai praras bet kokį jo susidomėjimą. Šie vyrai į santykius žiūri rimtai jau nuo pat pirmos akimirkos, todėl labai bijo būti palikti ir apgauti. Norėdami apsisaugoti kartais kuria planus, kaip to išvengti. Vėžiai nemėgsta skyrybų, sunkiai priima sprendimus, tačiau jeigu mato, kad gyvenimo kartu neįsivaizduoja, tuomet dažniausiai pasuka skirtingais keliais.

Liūtas

Liūtai pirmi nemėgsta rodyti iniciatyvos, tačiau yra gudrūs ir dažniausiai situaciją pateikia taip, kad dama pirma žengtų žingsnį... Jie itin išrankūs, tad dėmesį užkariausite, jeigu būsite geriausia, gražiausia, protingiausia, ir išmananti reikalus visose srityse. Liūtui reikia tokios damos, kurią slapta įsimylėję visi jo draugai, o kitos moterys tiesiog alpsta iš pavydo. Tačiau santykiuose žvaigždė bus ne moteris! O karalius Liūtas. Dažnai būna ir taip, kad šis gudruolis kai kuriuos sprendimus numeta savo išrinktajai ant pečių, tačiau laurų nori pats. Kitas dalykas – Liūtai vertina moteryse tam tikras vyriškas savybes, pavyzdžiui, valią, tikslo siekimą, užsispyrimą, tačiau prieš jį to nepanaudosite. Liūtas labai retai suteikia antrąjį šansą, ir jeigu jums pasisekė, tuomet atsiminkite viena – jie kerštingi ir ilgai prisimena nuoskaudas.

Mergelė

Mergelės dažniausiai įsimyli tuos, kuriuos pažįsta šimtą metų, kurių trūkumai ir privalumai lyg ant delno. Netikėta aistra? Mažai tikėtina, nebent Amūras nuspręs pakvailioti. Gal todėl Mergelės labai retai kada patiria sudaužytos širdies sindromą ar nusivylimą santykiuose. Karštai įsimylėję vyrai niekada nepraranda sveiko proto, jie visuomet žino, kuriuo keliu pasukti, kaip vertinti tam tikrą situaciją. Užtai fiasko meilės santykiuose jiems visuomet siejasi su intelektualių savybių stoka. Mergelės labai vertina patikimumą, jų negąsdina rutina, nuobodulys... Jeigu jūsų išrinktasis Mergelė, kažin ar patirsite kokių nors laukinių aistrų, kivirčų ir kitų emocinių audrų. Tačiau tai patikimas šeimos lyderis, visuomet žinantis, ką daryti, pasitikintis savimi, trokštantis apsaugoti mylimus žmones.

Svarstyklės

Jiems retai reikia sukti galvą, ką daryti, kad santykiai susiklostytų. Dažniausiai Amūras Svarstyklėms net labai palankus. Tačiau tokia sėkmė ne visuomet išeina į gera, kadangi susidūręs su pirmomis nesekmėmis jis puola į neviltį ir pameta galvą. Gal todėl geriausi santykiai Svarstyklėmis klostosi su tokiomis damomis, kurioms nestinga energijos, išminties, veiklumo ir aktyvumo, kurios moka visus reikalus paimti į savo rankas. Tačiau čia persistengti taip pat nereikia, kadangi per daug demonstruojamos šios ypatybės Svarstyklės vyrus gerokai atbaido. Tad ir pačiai damai reikia būti moteriškai išmintingai, žinoti, kada verta rodyti iniciatyvą, o kada geriau elgtis taip, kaip nori jos mylimasis. Apie skyrybas Svarstyklės stengiasi negalvoti, tačiau jeigu taip nutinka, kankinasi ilgai ir gydosi gilias meilės žaizdas.

Taip pat skaitykite: „Geriausia draugė pagal Zodiako ženklą“

Skorpionas

Skorpionai – įdomios asmenybės, kurioms pradėti romantiškus santykius paprasta ir lengva, net jeigu apie įsimylėjimą net kalbos negali būti. Dažniausiai Skorpionams santykiai su moterimis yra maloni ir tuo pačiu problemų kupina dilema, kuriai spręsti jis negaili laiko ir pastangų. Ir netgi patiria malonumą! Jiems patinka tokios damos, kurios yra kaip jie patys – sudėtingos prigimties, kadangi Skorpionai mėgsta pavojų, kančias, rizikingus nuotykius, tačiau kitus įtikinėja, jog jie labiausia nori stabilių ir tvirtų santykių... Gali būti, kad pavargę nuo savo ieškojimų, jie puls į kokios nors ramios fėjos glėbį, tačiau pailsėję ir toliau ieškos sudėtingų meilės iššūkių. Norite būti su Skorpionu? Turėsite išmokti būti labai skirtinga, prisitaikyti prie jo nuotaikų ir sekti iš paskos – į jo įsivaizduojamą laimę.

Šaulys

Pažintis jis mezga kaip voras – bet kurioje patogioje tam vietoje, o labiausiai ten, kur daug linksmų ir gyvenimu besidžiaugiančių žmonių. Kadangi Šauliui sunkumų nereikia, jis kaipmat tai praneša kiekvienai sutiktai dailiosios lyties atstovei. Tačiau kas daug kalba... Šaulys nė pats nesupranta, kaip greitai įsimyli ir pameta galvą, nors ką tik deklaravo, kad tai neįmanoma. Labiausiai jų gaila todėl, kad dažnas šio Zodiako ženklo atstovas nieko nenusimano žmonėse ir yra per daug patiklus, pasitiki pirmu įspūdžiu. Viso to išvada – sudaužyta širdis. Šauliai trokšta, kad romantiški santykiai džiugintų, tad to džiugesio jie išpeša visais įmanomais būdais. Jie nebijo buitinių problemų, tačiau nederamo elgesio, apgaulės ir nenuoširdumo neatleidžia. 

Ožiaragis

Ožiaragiai netiki meile iš pirmo žvilgsnio, tačiau tiki, jog meilė įmanomas dalykas tarp tų žmonių, kurie turi bendrų tikslų, panašiai žvelgia į gyvenimą, taip pat priklauso tam pačiam socialiniam sluoksniui. Pažintys dažniausiai prasideda bendrame draugų rate ar bendraminčių renginiuose. Kartais Ožiaragis ir pats nežino ko nori, jam vis kažko pritrūksta, tačiau likimas jį bent kartą gyvenime pamėtėja į nasrus tikrajai meilei... Tai jam gali tapti tikru išbandymu, kadangi tenka atsisakyti savo įpročių, egoizmo, išmokti kitaip pajusti ir suvokti pasaulį. Ožiaragio pasitikėjimą pajusti sunku, kadangi moteris turi įrodyti būsianti tobula žmona, mama ir namų šeimininkė. Jie nenori rizikuoti, nesvarbu, kad meilė ir aistra griežia pirmu smuiku.

Vandenis

Išlepintas moteriško dėmesio Vandenis renkasi tik tą, kuri dėl jo labiausiai eina iš proto, tačiau niekada nepamiršta ir kitų, stengdamasis palaikyti draugiškus santykius. Jeigu jie myli, tai myli tik jausdami vidinę laisvę, ir jų paprastai nepažabosi, kadangi kaprizingos moters jam nereikia. Vandenis pats tikras kaprizų karalius, laukiantis, kol jo norai bus pagaliau išpildyti. Tačiau šio vyro žmona ar draugė visuomet jausis įvertinta, gerbiama ir laiminga, nepaisant to, kad gyvenimas gali būti ir sunkus, kupinas rūpesčio ir kitų nemalonumų. Įsimylėję jie pameta galvas, ir tas jausmas tampa nuostabiu kūrybiniu įkvėpimu, o ne reikalu atsisakyti anksčiau puoselėtų kelių draugysčių, komforto, ar santykių. Vandenio moteriai reikia žinoti, kada pamiršti ir užmerkti akis, o kada atleisti ir priimti tai kaip patirtį. Tik tada ji bus laiminga...

Žuvys

O štai Žuvys visuomet įsimylėję, tačiau jų išrinktoji gali apie tai nė nenutuokti. Tačiau intuicija intuicijai nelygi, todėl dažniausiai yla kažkuriuo metu vis tiek išlenda iš maišo. Kitas reikalas, kad Žuvys savęs neįvertina ir mano, jog moterys į juos žiūri tiesiog iš altruizmo, o meilės tame nėra. Santykiai su Žuvimis visuomet pilni užuominų, neaiškumų, niekuomet neišsisklaidančio rūko, tačiau ir tobulo rūpesčio vienas kitu. Romantikos kupini vyrai žino, kaip sužavėti moterį, tačiau rimtus sprendimus jie linkę perleisti ant liaunų dailiosios lyties atstovių pečių. Bandymas primesti visą atsakomybę tik Žuvims, gali pabloginti santykius. Todėl kūrybingumas moterims tikrai pravers, kad pasiektumėte savo tikslą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

24sek

Šaras pasiuntė dviprasmišką žinutę: „Žais tie, kurie pasiruošę mirti už komandą“

24sek

Šarą pagyręs Željko Obradovičius: „Mes geri draugai – išeisime kur nors drauge“

24sek

Finiše uždusęs „Žalgiris“ dramatiškai krito prieš Eurolygos vicečempionus

Gyvenimas

Onkologinė liga ir intymumas: kodėl pasaulyje tai – tyrimų objektas, o Lietuvoje – gėdinga tema?

Aktualu

Masinė avarija kelyje Vilnius-Panevėžys: susidūrė keturi automobiliai ir autobusas, žuvo žmogus

24sek

Savo rekordą pakartojęs „Žalgirio“ vedlys: „Skaudu“

„Eurolygos dienos“ prognozė: kokia tikimybė, kad Šaras pagaliau įveiks Željko Kaune? (5/5)

Gazas

Kaunietis iškėlė problemą: kodėl „Kauno autobusai“ diskriminuoja dirbančius savaitgalį?

Aktualu

Juozo Urbšio išpažintis švedų diplomatui: „1940-aisiais pasipriešinimas jau nebuvo įmanomas“

Aktualu

P.Urbšys: atrodo, kad R.Karbauskis ir A.Širinskienė yra apsvaigę nuo valdžios

N-18 Vardai

Kim Kardashian akių šešėlius reklamuoja savo stiliumi – nuoga

Kultūra

Menininkė žiūrovų akivaizdoje kūrė antrą odą: prie prisilietimo prisiliesta žodžiais ir rankomis

Pasaulis kišenėje

Kalnai Vokietijoje, kuriuos renkasi vietiniai bavarai ir kaimynai austrai

Vardai

VIP vakaras Vilniuje subūrė perlus ir deimantų spindesį mėgstančius svečius

Kultūra

Vilniuje koncertuosianti L.Anderson: „Nesėkmė reikalauja kur kas daugiau kūrybiškumo nei sėkmė“

Deuce

Pagirtinai kovojęs Ričardas Berankis iškrito turnyro Maskvoje ketvirtfinalyje

Vardai

M.Šedžiuvienė įsiuto – jos sūnų prižiūri svetima moteris: „Ponas Andriau, kokio velnio pasiimi vaiką?“

Sportas

A.Novikovas ir „Jagiellonia“ vėl užkopė į Lenkijos čempionato viršūnę

Aktualu

Po žmogaus gyvybę nusinešusio ir garažus nušlavusio sprogimo panevėžiečiai skaičiuoja nuostolius

24sek

Lietuviška „Olimpia“ šventė įspūdingą pergalę Pirėjuje

Naujienos

24sek

Šaras pasiuntė dviprasmišką žinutę: „Žais tie, kurie pasiruošę mirti už komandą“

24sek

Šarą pagyręs Željko Obradovičius: „Mes geri draugai – išeisime kur nors drauge“

24sek

Finiše uždusęs „Žalgiris“ dramatiškai krito prieš Eurolygos vicečempionus

Gyvenimas

Onkologinė liga ir intymumas: kodėl pasaulyje tai – tyrimų objektas, o Lietuvoje – gėdinga tema?

Aktualu

Masinė avarija kelyje Vilnius-Panevėžys: susidūrė keturi automobiliai ir autobusas, žuvo žmogus

24sek

Savo rekordą pakartojęs „Žalgirio“ vedlys: „Skaudu“

„Eurolygos dienos“ prognozė: kokia tikimybė, kad Šaras pagaliau įveiks Željko Kaune? (5/5)

Gazas

Kaunietis iškėlė problemą: kodėl „Kauno autobusai“ diskriminuoja dirbančius savaitgalį?

Aktualu

Juozo Urbšio išpažintis švedų diplomatui: „1940-aisiais pasipriešinimas jau nebuvo įmanomas“

Aktualu

P.Urbšys: atrodo, kad R.Karbauskis ir A.Širinskienė yra apsvaigę nuo valdžios

N-18 Vardai

Kim Kardashian akių šešėlius reklamuoja savo stiliumi – nuoga

Kultūra

Menininkė žiūrovų akivaizdoje kūrė antrą odą: prie prisilietimo prisiliesta žodžiais ir rankomis

Pasaulis kišenėje

Kalnai Vokietijoje, kuriuos renkasi vietiniai bavarai ir kaimynai austrai

Vardai

VIP vakaras Vilniuje subūrė perlus ir deimantų spindesį mėgstančius svečius

Kultūra

Vilniuje koncertuosianti L.Anderson: „Nesėkmė reikalauja kur kas daugiau kūrybiškumo nei sėkmė“

Deuce

Pagirtinai kovojęs Ričardas Berankis iškrito turnyro Maskvoje ketvirtfinalyje

Vardai

M.Šedžiuvienė įsiuto – jos sūnų prižiūri svetima moteris: „Ponas Andriau, kokio velnio pasiimi vaiką?“

Sportas

A.Novikovas ir „Jagiellonia“ vėl užkopė į Lenkijos čempionato viršūnę

Aktualu

Po žmogaus gyvybę nusinešusio ir garažus nušlavusio sprogimo panevėžiečiai skaičiuoja nuostolius

24sek

Lietuviška „Olimpia“ šventė įspūdingą pergalę Pirėjuje

Gera keliauti kartu

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką