Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 28d. 09:00

Kaip pasitikti žaliojo medinio Arklio metus?

2014 - Žaliojo Medinio Arklio metai
Fotolia nuotr. / 2014-ieji - Žaliojo Medinio Arklio metai

Nauji metai – nauja pradžia... Kiekvieną kartą sutikdami Naujuosius, tikime sulauksiantys ypatingų progų, laimingų ir įspūdingų pokyčių ar kažko, kas palies širdį... Tačiau prabėgusius metus dažnai įvertiname tik nuplėšdami kalendoriaus lapelį ir liūdnai suvokiame, kad ir vėl „kitais metais tai jau tikrai“ nesuveikė...

Kodėl? Kartais per daug skubame, o kitu atveju, žiūrėk, sustojame ir nė iš vietos. Pabandykime atverti duris į džiaugsmingus, siautulingus ir nepakartojamus naujus metus!

  • Išsirinkite kurią nors paskutinę gruodžio mėnesio dieną, laiką, kurį galėsite skirti tik sau, savo apmąstymams ir pavyks atitrūkti nuo darbų. Tam reikėtų pabandyti susidraugauti su ateinančių metų energija, kuri sukuriama tuomet, kai vieni metai keičia kitus. Ta energija gaunama būtent iš žmonių, kurie laukia naujojo virsmo, sudėdami į tai visas savo svajones, viltis, siekius, baimes, apmąstymus... Visame tame energijos srautai persipina ir pradeda valdyti ne tik mus, bet ir ateinančius metus.
  • Pasistenkite prisiminti nugyventus metus ir tuometes energijas, kurias jautėte stipriausiai. Neskubėkite ir tikėkite tuo, ką darote, panirkite į savo prisiminimus ir pasiimkite tai, ko jums labiausiai reikia, įvertinkite gautą patirtį ir nupurtykite nuo savęs tai, ko nereikia, kas vargina, erzina, gąsdina, slegia.
  • Reikia mokėti tinkamai atsisveikinti su mus paliekančiais metais. Tam paimkite bet kokios rūšies žirnių ir balto audinio maišelį. Geriausia, jeigu jis būtų pasiūtas savomis rankomis. Dabar prisiminkite viską, kas gero nutiko šiais metais. Tegu kiekvienas žirnelis tampa tuo maloniu prisiminimu ir sugula į dailų maišelį. Kai visus, širdį džiuginančius potyrius sudėsite į maišelį, tuomet užriškite jį ir padėkite kambario arba savo būsto centre. Apdėliokite jį keturiomis žvakėmis ir uždegę pasakykite: „Kas mano, tas per amžius amžinuosius bus su manimi, kas man duota – nepabėgs.“ Padėkokite aukščiausioms jėgoms, kurios jums suteikė tai, ką turite. Galvokite, kad iš kiekvieno žirnelio išaugs dar didesni laimės ir džiaugsmo daigai. Kai žvakės sudegs, palikite žirnių maišelį nuošalioje namų vietelėje. Atėjus pavasariui, išbarstykite žirnius pievoje.
  • Sakoma, kad Arklio metus reikia sutikti linksmai ir triukšmingai giminaičių ar draugų būryje. Nesėdėkite vienoje vietoje, stenkitės kuo daugiau judėti. Tad švęskite didesnėse erdvėse ir būtinai išeikite pasivaikščioti. Trumpai tariant, astrologai sako, kad ramius pasisėdėjimus namuose būtina iškeisti į aktyvų ir siautulingą Naujųjų metų šėlsmą! Įsitikinkite, kad šalia jūsų būtent tie žmonės, kuriais pasitikite, kuriuos vertinate, ir kad džiaugiatės galimybe būti kartu. Bet kokie konfliktai Naujųjų metų naktį gali „dovanoti“ artėjantį metą kupiną nemalonių išgyvenimų ir barnių.
  • Namus, vaišių stalą puoškite žaliais ir mėlynais atspalviais. Puiku, jei nepamiršite gamtos dovanų, kuriomis žaisliukų pavidalu papuošite eglaitę. Tai gali būti vaisiai, daržovės, kankorėžiai ir daugybė kitų širdžiai mielų smulkmenų, kurias sukūrėte savomis rankomis. Arklio metai skatina atverti naujus vaizduotės klodus.
  • Arklio metus sutikite pasipuošusios ir ne šiaip sau, bet pasitelkusios tikrą ekstravaganciją! Gana tų mažų juodų suknelių, juk jomis puošiatės kiekviena proga... Pavasarinė žaluma, ryškiai mėlyna, žydra spalvos – tegul tokie apdarai būna jums po ranka. Papuošalai tebūna nebrangūs, bet originalūs: tinka pusbrangiai akmenys, odos dirbiniai, medis.
  • Geriausia, kad šventinės vaišės būtų natūralios t. y. naudokite kuo daugiau morkų, bulvių, šviežių žalumynų, vaisių. Galite sudaiginti avižų ar išvirti avižų košės. Ant stalo pravers ir cukrus bei druska. Sakoma, kad Arklys ras būdų, kaip kitais metais atsidėkoti. 
  • Stalo įrankius patariama perrišti žalia juostele, kad kitais metais šeimoje vyrautų santarvė ir darna. Stalui uždengti itin tinka lininė staltiesė.
  • Pirmasis Naujųjų metų rytas. Atrodo, magija išsisklaidė... Nebūtinai. Svarbiausia jaustis pakylėtai ir tikėti, kad Naujieji metai atneš tai, ko  tikimės ir iš visos širdies laukiame. Susėskite prie stalo visa šeima, pasipuoškite aukso spalvos detalių turinčiais drabužiais, užsiriškite raudoną skepetaitę. Paimkite duonos, geriausia keptos namuose, ir tuomet sulaužykite ją gabalėliais – kiekvienam šeimos nariui: pradedant nuo seniausiojo ir baigiant jauniausiuoju. Vėliau imkite į rankas vandens grafiną ir pašnibždėkite jam – „meilė“ ir „laimė“. Išpilstykite stebuklingą vandenį ir išdalykite taip pat, kaip ir duoną. Žodžiai turi ypatingą galią, ir jūs, žinodami tai, ženkite į Naujuosius metus tvirtu ir laimingu žingsniu.
Temos: 1 Naujieji metai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

09:12
07:48
01:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką