Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – birželio 5 d.

Gėlių žiedai
Shutterstock nuotr. / Gėlių žiedai
Šaltinis: 15min
0
A A

Galima į naują dieną žvelgti kaip į baltą lapą, o galima pamėginti perskaityti tam tikras gaires – lyg vandens ženklus.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Kaip elgtis žinosite paklusę kasdienybės diktuojamoms taisyklės ir jos ritmui. Tiesa, dalis jūsų sprendimų ryte bus pagrįsta ne visiškai akivaizdžiais dalykais. Tačiau visos jūsų pastangos ir jų rezultatai galiausiai bus pamatuoti, pasverti ir patikrinti tam, kad įsitikintumėte jų patikimumu, realumu ir galimybe iš jų turėti realios naudos.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei ryte draugai jums neužmins mįslių, kurias privalote dabar ar vėliau įminti, patys be vargo jų sumąstysite. Bet ne tam, kad apsunkintumėte kam nors dieną. Priešingai, tam, kad kiekvienas jūsų išlietas prakaito lašas būtų to vertas. Nagi nebūkite tokie susitelkę ir rimti! Šiandien galite atlikti ką nors tokio, kas užlies jūsų sielą džiaugsmu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Niekas jums neįrodys, kad irtis prieš srovę yra smagu, jei patys to nenorėsite suprasti. Tokiu būdu jūs netgi galite tapti lyderiais, tačiau turėkite galvoje kelis svarbius dalykus: jūsų komanda privalo susidėti iš pačių artimiausių, jums nerekomenduojama atvirai demonstruoti savo jausmų ir jūs turite bendradarbiauti. Pasiruošę?

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nepasiklyskite bereikšmėse smulkmenose. Vertinkite tuos, kurie jums parodys, kad kai kas vyksta ne tik jūsų pastangų dėka. Tačiau tai ne priežastis tingiai laukti dovanų ar valandos, kai problemos spręsis pačios. Dalis jų išsispręs, o dalis iš jūsų pareikalaus pastangų. Radę giją, kuri veda jus link tikslo, darykite viską, kas jūsų jėgoms.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būsite pernelyg susitelkę į darbus, kad pamatytumėte saulę, lietų ar kitas šiandien jums visiškai nereikšmingas detales. Na, nebent oro sąlygos jums trukdytų darbuotis. Jei nutiktų taip, kad ne viskas vyksta pagal jūsų pageidavimus, užuot ieškoję kaltų, patys sukurkite tokias aplinkybes, kokios jums reikalingos.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite susitelkę į save ir nematysite ir negirdėsite kitų žmonių. Kita vertus, tik tokiu būdu sukursite tinkamas sąlygas darbui. Galvodami vien apie savo įsipareigojimus, nepamirškite ir kitų svarbių šios dienos atributų: ryte išgirskite keistą savo antrosios pusės nuomonę, dieną – praturtinkite save žiniomis, vakare suraskite takelius į atžalėlių širdis.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Diena bylos apie svarbią tiesą: gyvenimas nėra vien juoda ar balta. Tačiau jūs noriai rinksitės vieną kurį nors kraštutinumą, užuot pripažinę sau, kad mėgstate įvairias spalvas ir dar įvairesnius jų atspalvius. Todėl liaukitės ieškoję kaip suvaldyti nesuvaldoma ar pajudinti iš sąstingio tai, kas turi būti stabilu ir patikima.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Susitelkite ties tai, kas svarbiausia. Deja, būtent ši užduotis jums bus pati sunkiausia. Neradę patogios vietos dienos įvykių eigoje, pasinaudokite realia ir praktiška draugų ar kolegų pagalba. Daug naudingų patarimų išgirsite iš savo partnerio, o  atidus bendravimas padės sužinoti, ko dar nežinojote ir atlikti tai, kas dar buvo neatlikta.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Kuo dažniau šiandien sutiksite kliūtis, tuo daugiau jėgų įgysite joms įveikti. Ryžtingai pasiruošę kovoti su jomis, galite supainioti priešus su sąjungininkais, o pagalbą – su bandymais jums pakenkti. Todėl nepersistenkite irdamiesi prieš srovę. Apsidairykite, jūsų kolegos tikrai žinos kaip praskaidrinti jums nuotaiką.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tvirtai laikysite įvykių vairą rankose, net negalvodami jo patikėti kam nors kitam. Nuo galimybių suksis galva, o pasiūlymų  daugiau nei galėjote iš anksto tikėtis. Nepaisant tobulai sudėliotos figūrų jūsų šachmatų lentoje, bus dėl ko pasukti galvą. Tai ryte išgirsta nereali keista istorija, o vakare – būtinybę susidoroti su pareigų našta.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galbūt  jus ne visiškai tenkins ta kortų kombinacija, kuri šį rytą jums bus pateikta, bet neturėkite išankstinių nuostatų. Gerai įsižiūrėję tikrai pamatysite, kad turite kelis jums reikalingus kozirius. Net jei jų per dieną nepanaudosite arba prarasite visai nereikšmingose kovose, nedarykite skubotų išvadų, kad viskas veltui.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tikėkite savimi, bet palikite ir kitiems vietos pasireikšti. Daugiau klausydamiesi neprarasite savo identiteto, o praturtinsite save vertingomis patirtimis ir žiniomis. Čia svarbų darbą atliks ne tik jūsų antroji pusė, kolegos, draugai, kaimynai, socialinio tinklo draugai, bet ir daugybė kitų jums svarbių ir nesvarbių žmonių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką