Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – lapkričio 13 d.

Mergina pučia muilo burbulus
Fotolia nuotr. / Mergina pučia muilo burbulus
Šaltinis: 15min
0
A A

Labas rytas! Dar viena puiki diena, kurią kviečiame pradėti su Ji24.lt portalu ir žvaigždžių prognozėmis.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nesiskųskite, jei vyksta tai, kas jums nepatinka. Jūs, o ne kas kitas, esate daugumos šių jus trikdančių įvykių iniciatorius, net jei dabar viskas atrodo priešingai. Pasirinkę džiaugsmą ir galimybę džiuginti kitus, sužibėsite kaip išradingi, originalūs ir novatoriški. Be to, jūsų atžalos vakare jums bus dėkingos, už kiekvieną su jais praleistą akimirką.  

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nieko keista, jei dėl neprognozuojamų įvykių trumpam po kojomis susvyruos žemė. Tačiau apie tai jūs kalbėti nenorėsite. Palikę neigiamas patirtis paslaptyje, nejučiomis įsivelsite į ginčus su šeimos nariais. Iš to, ką sužinosite, nekurkite dramatiškų įvykių. Verčiau skirkite vakarą pažadinti jumyse glūdinčias keistuolio ir nenuoramos galias.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jei šiandien vienu metu turėsite sutvarkyti nemažai reikalų, nepaskęskite smulkmenose. Ypač tai aktualu ryte, kai vyksite į trumpas keliones ar bendrausite su daugybe žmonių. Pasinaudokite savo gebėjimu bendrauti ir išmaniai pagirkite visus, kuriuos sutiksite. Vakare žinios, gautos iš draugų, įmes jus į abejones, bet galiausiai suprasite, kad tai geriausias sprendimas.

Taip pat skaitykite: Kivį, mangą ar avokadą nulupkite per 3 sekundes

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Norėsite, kad visi pripažintų, jog jūs verti visų gardžiausių šio pasaulio gėrybių, bet visų pirma tai turėsite įrodyti kitiems. O čia kiek kūrybiškumo savyje pažadinsite – tiek visko ir turėsite. Deja, teks pripažinti, kad lengva nebus. Vakare jūsų profesiniai siekiai keistu būdu padės užuosti naudą: dvasinę, emocinę ar materialią. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Numoję ranka į tai, kas vyksta ne pagal planą ar trumpam įšaldę planus, susijusius su namais, pasitikite naują dieną. Jei nesikuklinsite, bet koks jūsų sąmojis ar rimtas projektas, prikaustys aplinkinių dėmesį. Gali būti, kad net išgirsite aplodismentus iš vienos ar kitos pusės. Dienai baigiantis kažkas, gyvenantis toli nuo jūsų, jus nustebins. 

Taip pat skaitykite: 5 seksualinio moters patrauklumo požymiai

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien tyliai gėrėsitės ir džiaugsitės kitų kūriniais, bet neskubėsite demonstruoti savųjų. Turbūt dėl to, kad jūsų galva, aplink per daug optimizmo, o jums jo arba trūksta, arba sunku išreikšti. Sieksite, kad visko būtų vartojama saikingai, bet tokiu būdu tik apgaudinėsite save. Nebandykite dėl to keisti kitų nuomonės, nes nuo to visiems bus tik blogiau. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors ryte darbas grupėje neduos norimo įvertinimo ir nesuteiks progų saviraiškai, vėliau jūs laimėsite kolektyvo, grupės ar bendražygių palankumą. Ar žinote, kaip juos įkvėpti, paskatinti, paraginti, pagirti ir pakylėti virš kasdienybės? Netikėtos pažintys vakare jums primins, kad jūsų draugų ratas didėja. O novatoriškos idėjos leis išsiskirti iš minios. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Darbuotis bus smagu, bet tik tuo atveju, jei kiekvieną veiklą atliksite su džiaugsmu. Žinoma, jei nebūsite užsispyrę ir nereikalausite iš dienos to, ko ji jums neketins suteikti. Tiesa, ryte kalbėdami su vadovais ar kolegomis, šiek persistengsite. Vakare atliekant buities darbus gelbės originalumas ir lankstumas, prisitaikant prie netikėtai pasikeitusių aplinkybių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pamiršę apie apribojimus ir netikėtumus, kurių netrūko pastarosiomis dienomis, šiandien galite lengviau atsikvėpti. Bent šiek tiek. Iš tiesų vakare visi jūsų bandymai save įtvirtinti bus palaiminti neįtikėtino pasisekimo. Tačiau visų pirma paklauskite savęs, ar viską darote tik tam, kad patenkintumėte savo užgaidas, ar dar retkarčiais pagalvojate ir apie kitus?  

Taip pat skaitykite: Moterų seksualinis apetitas auga?..

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte viską, ką bandysite daryti drauge su grupės nariais, gali nesukurti reikalingo bendrumo jausmo. O ir vėliau pojūtis, kad jūsų veiksmai ir savivertė priklauso nuo kitų, o kiti nuo jūsų – jums bus pagrindinė dienos tema. Vakarop abejosite, ar patikėti tomis naujienomis, kurios sklando aplinkui jus. Netruksite įsitikinti, kad jos vertingos ne tik jums vieniems. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Galbūt diena nebus bus tokia lengvabūdiškai šilta, kokios norėtumėte. Bet praktikoje panaudoję taisyklę, kad pasitikėjimas partneriais ir juos pagiriantis žodis gali nuversti kalnus ar net išpildyti karščiausias svajones – nesuklysite. Vakare teigiamos permainos paįvairins kasdienybės dulkėmis paliestus jūsų poros santykius. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų optimistinės nuotaikos ne visiškai ryte sutaps su kolegų nuotaikomis. Tai nepadidins pasitikėjimo tarp jūsų ir partnerių. Nepaisant to, ieškokite, kaip kasdienybę paversti maža švente. Vakare išradingai susidorosite su sveikatos negalavimais, nestokosite kūrybiškumo spręsdami kasdienybės galvosūkius, iš kurių galbūt netrukus turėsite naudos. 

Temos ženklai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką