Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – lapkričio 6 d.

Balerina
„Shutterstock“ nuotr. / Balerina
Šaltinis: 15min
0
A A

Siūlome paskaityti šios dienos prognozes – galbūt iš smalsumo, o gal ir dėl geresnės nuotaikos. Produktyvaus ir darbingo ketvirtadienio!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šios dienos pabaigoje įvykstanti tiksli pilnaties Jaučio ženkle fazė jums primins, kur, kada ir dėl kokios priežasties jaučiatės nepakankamai saugiai ir stabiliai. Dabar turite galimybę pajusti sienas, kurias pasistatėte bandydami save apsaugoti. Už jų slepiasi jūsų jėga, gabumai ir dvasinis potencialas. Tik peržengę jas tapsite tokie saugūs ir turtingi, kokie norėtumėte būti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Pilnatis jūsų ženkle primins jums, kokie emociškai trapūs esate. Krizes įveikti padės paprasti dalykai, kurie pradžiugintų jūsų širdį ir kūną. Vieniems labiausiai praverstų masažas ar grožio procedūros, antriems ramus pasivaikščiojimas parke ar miške, trečių pojūčius suaktyvintų ir naujam gyvenimui prikeltų mėgavimasis gardžiu maistu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dėl šios pilnaties jums reikia daugiau laiko, kurį galėtumėte praleisti vieni. Būdami toliau nuo aplinkinio šurmulio, jūs aiškiau nei bet kada pamatysite tas žaizdas, kurios nuolat atsiveria ir trukdo jums jaustis stipriems. Tai tinkams metas jas išgydyti, atsikratant neregimų pančių. O tai įmanoma tada, kai atleisite kitiems ir sau už tai, kad esate netobuli.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien ir artimiausiomis dienomis turėsite spręsti draugiškų santykių ir grupės veiklos galvosūkius. Visa tai dėl pilnaties, kuri išryškina tai, ko nematome kitu metu. Galbūt kažką iš draugų sąrašo išbrauksite, o patys nuspręsite įsitraukti į grupės, kuri jus vilioja, veiklą? Nesvarbu, ką pasirinksite. Svarbu, kad atsikratytumėte tų, kurie jus žlugdo, ir atsidurtumėte tarp tų, kurie padeda augti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jums prieš akis karjeros pasiekimai ir išryškėjusios priežastys, kodėl jų mažoka. Dabar jūs iš tiesų galite pabaigti įgyvendinti svarbius projektus – jums užteks ir kantrybės, ir užsispyrimo. Tokiu būdu jūs padarysite didelį darbą savo geram vardui įtvirtinti. O jei retkarčiais jūsų išoriniai pasiekimai nederės su jūsų šeimos reikalais, žinosite, kaip pasielgti, kad visi būtų sotūs ir laimingi.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Studijuojantiems ir besimokantiems ši pilnatis gali reikšti sėkmingą kursų ar studijų etapo pabaigą. Galbūt kaip tik dabar dedate finalinius taškus svarbiame projekte, kurį turite pristatyti bendrakursiams, kolegoms ar dėstytojams. Tėvams dabar puikus metas daugiau dėmesio atkreipti į atžalų sėkmes ir nesėkmes mokykloje ar parinkti tinkamą tolesnio mokymosi įstaigą.

SvarstyklėsSvarstyklės

(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dėl šios pilnaties turėsite peržvelgti savo santykius su artimu žmogumi dėl galimų jo ar jos finansinių pokyčių. Galbūt kai kas iš jūsų privalės imtis daugiau atsakomybės ir užsidėti sau sunkesnę finansinę naštą. Tačiau tai ne akligatvis – tai kelias. O juo eisite kupini įkvėpimo ir pasitikėjimo, jei išnaudosite intymumo dovaną, kurią patys be vargo galite įteikti artimam žmogui.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kažin ar šiandien ir artimiausiomis dienomis galėsite lengvabūdiškai straksėti per gyvenimą, o ypač santykius su antrąja puse. Tam tikri įvykiai jums parodys, kad vis dar žaidžiate jėgos žaidimus ir kad turite liautis taip elgtis. Tiesa ta, kad užuot kaltinę vienas kitą, žvelgdami vienas kitam į akis, suprasite, ar tas žaidimas, kurį kartu žaidžiate, pavirs į žavingą šokį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dėl pilnaties Jaučio ženkle gali įvykti pokyčių jūsų kasdienėje rutinoje arba darbo vietoje. Kažkas iš kolegų ar pavaldinių pareikš, kad keičia darbą. O gal jūs patys nuspręsite imtis pokyčių tam, kad kai kurie procesai darbe vyktų sklandžiau? Atminkite, kad dabar labai svarbu palepinti savo kūną, todėl nekraukite jam pernelyg didelio darbų krūvio.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kai pilnatis romantikos ir malonumų būste, galima tikėtis, kad gyvenimas bus klotas rožėmis. Taip ir bus, jei mėgausitės gyvenimo džiaugsmais tam, kad įgytumėte daugiau asmeninės jėgos. Už tai būsite su kaupu apdovanoti. Vieni iš jūsų patirs palaimą, stebėdami savo atžalų pasiekimus, o kiti patys įgyvendins neįtikėtinai svarbų kūrybinį projektą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Emocinės audros gali įnešti neramumų į jūsų namus – dėl viso to atsakinga ne tik pilnatis, bet ir jūs. Svarbu, kad norėtumėte pamatyti ir pamatytumėte tai, kas iki šiol buvo nuo jūsų paslėpta. Gauta informacija jums sparnų nesuteiks, bet gali tapti patikimu pagrindu, ant kurio vėliau statysite ne tik šeimos, bet ir profesinį gyvenimą.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Emocionalių pokalbių gausa gali jus šiuo metu išvarginti. Nieko keisto – jūsų bendravimo astrologiniame būste vyksta pilnatis. Atidžiai klausykite ir išgirsite tai, ko dar niekad išgirsti nepavyko, nes per bendravimą dabar jums atsiveria svarbios durys. O pelnantys duoną kalbėdami ar rašydami, prabils savo auditorijai šiltai ir tiesiai, tuo pasiekdami ją ir sužavėdami.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką