Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio horoskopas – liepos 10 d.

Dienos horoskopas
Fotolia nuotr. / Dienos horoskopas
Šaltinis: 15min
0
A A

Savaitgalį jau beveik galime užuosti... Skanių prognozių!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nei akimirkos šiandien neabejosite, kad viskas, kas vyksta, yra teisinga. Todėl su malonumu įsisuksite į dienos įvykių verpetą, tikėdamiesi visko dideliais kiekiais. Ir, žinoma, didžiąją dalį gėrybių ir nuopelnų nesikuklindami susidėsite į savo krepšį. Tačiau svarbiausia ne tai. Svarbiausia, kad bus žmonių, su kurias smagu pasikalbėti ir juos pažinti. 

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte stebėsitės, kodėl viskas yra taip, o ne anaip, bet nepajudinsite nei piršto, kad kas nors būtų kitaip. O gal tiesiog nespėsite. Dieną bandysite pasidalinti tuo, ko padalinti neįmanoma, bet jūs vis tiek stengsitės, nes norėsite, kad visiems būtų smagu. Vakare sugalvosite sau užduočių, kurias atlikti geriausiai seksis kartu su kažkuo kitu. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Rytas, prasidėjęs netikėtu draugišku paskatinimu, bus lengvas ir žadinantis įvairiausius teigiamus jausmus. Dienai įsibėgėjus ieškosite išraiškos priemonių savo jausmams, bet tik dalis jų laiku ir sėkmingai pasieks adresatą. Vakare išvydę kažką ypatingo antrosios pusės akyse, patikėkite tuo ir naudokite tai kaip kelrodį. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte darbų traukinys pajudės neįtikėtinu greičiu, jei savo kelyje nekursite kliūčių, bandydami įsisprausti save ar kitus į tam tikrus rėmus. Tokiu būdu praturtinę kasdienybę naujomis spalvomis, dieną dar bandysite kažką mielo sau atlikti niekam nematant ir negirdint. Vakare kasdieniai naminiai rūpestėliai tirpte tirps jūsų rankose. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte spinduliuosite tikėjimą šviesia ateitimi ir nestokodami pastangų sieksite visus įtikinti, kad yra būtent taip ir ne kitaip – lyg nuo to priklausytų pasaulio baigtis. Tokiu būdu įgysite ne vieną pasekėją ar gerbėją, bet tik nuo jūsų gebėjimo eiti kompromisų keliu priklausys, ar jie taps bendražygiais, o jei taip, ar ilgai jais išliks.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte būsite pasiruošę kažką iš esmės pakeisti namuose ar santykiuose su artimaisiais, bet, kaip visada, laiko tam bus mažoka. Todėl nespėję įgyvendinti net mažos dalelytės savo sumanymų, mesitės į priešingą barikadų pusę, pavyzdžiui – visa galva pasinersite į darbus ir išnaudosite visas pasitaikiusias galimybes užsidirbti ar išleisti, kas jau uždirbta. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šios dienos startui panaudosite netikėtas, bet malonias naujienas, išgirstas iš antrosios pusės ar darbo partnerių. Tiesa, dalis aplink jus sklandančios informacijos ir su ja susijusių nuomonių, ne visiems bus suprantama ar reikalinga. Kad ištaisytumėte padėtį, vakare panaudosite visą savo energiją ir žavesį.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Persistengsite ne tik savo siekiuose, bet ir darbuose, tačiau nuo to tik geriau. Sustosite gal tik tada, kai jūsų optimizmas ir laisvės poreikis perlips per kraštus. Įdienojus kažkam iš jūsų partnerių kažko pritrūks, o jums dalintis nebus jokio noro. Vakare nesutiksite pasipriešinimo tik tada, jei atliksite savo sumanymus už uždarų durų. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Visi jūsų bandymai šį rytą išreikšti savo unikalumą, bus sėkmingi. Entuziazmo banga užplūs kaskart, kai atkreipsite kitų dėmesį į save neįprastais poelgiais. O jei kažkam nepatiks kažkuri šio jūsų sugalvoto žaidimo dalis, jūs į tai numosite ranka. Išlikdami ištikimi sau, vakare palaikymo sulauksite iš draugų ar bendraminčių

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Sieksite neatkreipti į save kitų dėmesio, bet tokiu būdu pasislėpti nuo netikėtų permainų namuose – nepavyks. Tiesa, greit suprasite, kad to daryti nėra jokio reikalo. Beje, rutina, kasdieniai darbai ir būtinybė užglaistyti aštrius kampus kolektyve jus atitrauks nuo noro susikoncentruoti tik į save ir savo pojūčius. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte ore sklandys idėjų gausa, o jūs būsite joms atviri. Tokiu būdu jūsų santykiai darbo kolektyve ar grupėje, kurioje pramogaujate, įgis naują kvėpavimą. Be to, kitus sieksite apdovanoti savo dėmesiu ir apipilti jausmais, kas, tiesą sakant, jums bus pati lengviausia užduotis. O kai aplink pasėsite optimizmo sėklas, sužavėsite dar didesnę auditoriją. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pavyks praturtinti save ar tinkamai išreikšti savo gebėjimus, jei nevaržysite savęs ir išdrįsite į kai kuriuos dalykus pažvelgti naujai, neįprastai ir laisvai. Popietę jūsų lūkesčiai, susiję su namais, pasiteisins tik iš dalies – ne kaskart suspėsite suprasti, kaip pasielgti. Vakare būsite aktyvūs kurdami bendrus planus ar užsiimdami bendra veikla su partneriais.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką