Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 13d. 23:00

Ketvirtadienio horoskopas – rugpjūčio 14 d.

Pienės pūkas
„Shutterstock“ nuotr. / Pienės pūkas

Nepastebimai lyg pūkas atskrido mažasis penktadienis – darbo savaitės pabaigą žymintis ketvirtadienis. Ką gi šiandien žada jūsų horoskopas?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte vadovų ar kitų kolegų noras daryti jums įtaką, skatins jus aktyviai kovoti už savo vietą po saule. Užuot tuščiai bandę ką nors nurungti, rinkitės kovą su savo silpnybėmis ir ryžkitės tam, ką vis atidėdavote geresniems laikams. Vakare nerasite vietos savame kailyje ir sugalvosite sau ne vieną pasiteisinimą, leidžiantį pasprukti nuo įsipareigojimų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien atsiras tokių, kurie išdrįs jus ragindami pavadinti tingiais ir nerangiais, tuo visiškai numušdami jūsų ūpą kovoti arba, priešingai, sutelkdami jus nematomam pasipriešinimui. Nesivelkite į kovas ar ginčus, nes juose nebus laimėtojų. Palikę visus nerimstančius nuošalyje, raskite stiprybės ir ramybės šaltinį savo viduje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ryte kviesdami savo partnerius naujoms pergalėms, atsitrenksite į jums nesuprantamą pasipriešinimo sieną. Arba jie geriau žinos viską už jus ir griebs vairą į rankas, arba matydami jus kiaurai, jumis nepasitikės ir norės viską daryti vieni. Vakare grupės dvasia neguos, atimdama iš jūsų daug daugiau nei suteikdama.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Būsite nusiteikę ryžtingai ir planingai vykdyti dienos užduotis, o prireikus keisti požiūrį ir taktiką. Deja, šis jūsų pasirinkimas nedžiugins jūsų partnerių. Ką jie darys, kad priverstų jus sumažinti pasirinktą pavarą ir galbūt leisti jiems jus pralenkti – pamatysite patys. Nepaisant jūsų norų ir pastangų, iki vakaro jūsų idealios dienos planai dar kelis kartus pasikeis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Dienos įvykiai žaidimo lentoje dėliosis ne taip tvarkingai, kaip jums norėtųsi. Tačiau net ir praradę tas figūras, kurios reikalingos kovai, iš mūšio lauko nesitraukite, nes ši diena skirta atkakliems. Nepaisant ankstesnių laimėjimų ir pralaimėjimų, vakare nestabdykite savęs ilgai rinkdamiesi tinkamas priemones, kai prieš akis regėsite tikslą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Vos įsibėgėję, jau matysite finišą. Tačiau tai tik bus jūsų noras, kuo greičiau nukakti į pasirinktą vietą. Deja, jūsų azartiškumas ir nenoras dėti daug pastangų ne kiekvienam bus suprantamas. Tikslą pasieksite taip greitai, kaip jums reikia, jei, užuot kovoję vieni, savo pajėgas stiprinsite suvienydami jas su savo partnerių jėgomis. 

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Ryte būsite varžomi iš namų diktuojamų taisyklių. Kolkas jų prasmės neįžvelgsite, bet atsispirti joms neįstengsite. Vakare jūsų artimas žmogus, galimas daiktas, jums lieps neabejojant savimi, elgtis spontaniškai. Atminkite: kuo mažiau abejonių – tuo daugiau palaikymo. Tačiau ar išdrįsite elgtis keistai, negalvodami apie savo elgesio pasekmes?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Prisijunkite prie daugiau kaip 79 tūkst. „Ji“ gerbėjų – tapkite grupės nariu „Facebook“ tinkle, paspaudę „Patinka“.

Įnikę į kasdienius darbus, pamiršite, kad išaušo dar viena vasaros diena. Vos jai prasidėjus, kaišiosite nosį ne į savo reikalus, taip trukdydami sau turiningai dirbti. O kai vakare buityje įsivyraus tikras chaosas, pamiršite, kokie buvo jūsų sumanymai ankstų rytą. Nepaisant visko, būkite atidūs savo kūno ir sielos poreikiams vakare.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ragauti vasariškus malonumus pačiu didžiausiu šaukštu bus jūsų svajonė, prie kurios vis artėsite, bet niekaip nepriartėsite. Tam trukdys netikėtumai jūsų finansiniame fronte ir jums neplanuotai iškelta kartelė. Vakare, skleisdami aplink save žavesio kerus, nepersistenkite. Tokiu būdu kai ką galite ne pritraukti, o atbaidyti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų pačių noras viską kontroliuoti kiš jums koją, trukdydamas jūsų progresą. Kai tokiu būdu sumanymai užstrigs, o santykiai su artimaisiais atsidurs akligatvyje – nekaltinkite nieko kito, tik savo užsispyrimą. Namuose vakare įsiviešpataus chaosas, kuriame niekaip nerasite jums tokio svarbaus ir reikalingo siūlo galo.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Keistos priežastys vers jus patikėti tuo, kuo niekada nebūtumėte išdrįsę patikėti. Pernelyg to nesureikšminkite ir per ilgai ties tuo neužtrukite, antraip pražiopsosite kitas reikšmingas naujienas, kurių gausa ir džiugins, ir kels nerimą. Bet kuriuo atveju, jausite, kad esate ten, kur turite būti ir žinote tai, ką jums žinoti yra svarbu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien, paraginti kažkieno iš draugų, atliksite kelis žingsnius prieš savo valią ir tuo neapsidžiaugsite. Visiems bus geriau, jei, užuot paklusę draugo nuomonei, elgsitės taip, kaip naudinga jums. Vakare nespėsite bėgti paskui traukinį, į kurį taip norėsite įlipti. Stabtelkite ir paklauskite savęs: gal likus ten, kur esate, bus geriau visiems?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Video

09:12
07:48
01:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką