Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 20d. 23:00

Ketvirtadienio horoskopas – rugpjūčio 21 d.

Jūra
Fotolia nuotr. / Jūra

Lenkiam galvą naujai dienai! Prognozės jau garuoja ant jūsų stalo.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien reikės kalbėti nedaug, bet taikliai. Jums tai nebus sunki užduotis, ypač sėkmingai tuo pasinaudosite darbe. Tiesa, darbui skirti tiek laiko, kiek norite, nepavyks. Vis atsiras tokių, kuriems kažko reikės iš jūsų: patarimo, pagalbos ar paprasčiausio dėmesio. Tiesa, vakare nusprendę nustebinti savo namiškius – nepersistenkite.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Visa širdimi džiaukitės tuo, ką jums noriai siunčia diena. Neabejokite, visa tai bus jūsų, ypač jei pavyks susitarti su savo užsispyrimu. Deja, šioms paliauboms laiko jums duota bus nedaug. Didžiąją dalį jo turėsite išnaudoti iš anksto nenumatytiems susitikimams, trumpoms kelionėms ar būtinybei spręsti ne vien savo reikalus.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Net ir nepabeldus jums atsivers visos durys, tačiau turite kiekvieną akimirką išlikti savimi. Beje, drąsiai išrėždami tiesą į akis, aplink save sukelsite bangas, bet tik tokiu būdu nusipelnysite aplinkinių pagarbos. Jos bus dar daugiau, jei, užuot bandę kuo daugiau dvasinių ir materialių gėrybių susižerti sau, dalį jų padovanosite kitiems. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Keista, bet šiandien per daug galvosite apie save, o per mažai apie kitus. Deja, to patys nematysite. O kai kas nors jums bandys tai įrodyti – panaudosite tik jums žinomus gynybos metodus. Bet kokiems tikslams pasiekti paisykite protingų patarimų, kuriuos jums dalins kaimynai, praeiviai, kolegos ar jūsų partneriai. 

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jūsų įžvalga darbe ir aštri mintis jums leis turėti būtent tai ir tiek, kiek tikitės. Tačiau kiek procentų jums suteikto vidinio potencialo panaudosite – rinktis jums. Be to, nelabai norėsite kam nors prasitarti, apie ką galvojate ir ką ketinate daryti. Liaukitės grumtis su nematomais priešais ir atlikite ką nors išties vertinga. 

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Žaisite sudėtingus žaidimus, tikėdamiesi pirmos vietos, ir tokia galimybė bus. Tam reikės tiek nedaug – panaudoti savybes, kuriomis jus apdovanojo gamta. Šią užduotį jums apsunkins vaikai, o palengvins draugai. Galbūt dėlto vakare linksite į kraštutinumus: per daug pasitikėsite kitais, arba netikėsite niekuo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nieko nepešite, jei kalbėsite tada, kai geriau bus patylėti. Leiskite savo mintims subręsti ir už tai būsite apiberti jei ne dovanomis, tai padėka. Deja, dalį gėrybių iššvaistysite, jei ryte nesugebėsite suderinti vadovų pageidavimų su namiškių reikalavimais, o vakare nesuprasite, kodėl jūsų artimas žmogus taip veržiasi į laisvę. 

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ši diena leis atsiskleisti jums palankiais būdais: kai jūs kalbėsite – jūsų klausysis, kai jūs tylėsite – visi manys, kad viską žinote. Nusipelnę visažinio vardo pernelyg aukštai nosytės neužrieskite. Norėdami gerai jaustis, turite dar sugebėti išpešti dalį jums reikalingos informacijos, kuria dalintis niekas šiandien nebus linkęs. 

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pamanę, kad tuoj pralaimėsite – neskubėkite pasiduoti. Pasitraukite iš jus įtraukusių žaidimų, ir atlikite ką nors konkretaus darbe. Tik tokiu būdu jūsų piniginėje vyks ne jus liūdinančios, o jus džiuginančios permainos. O tai, kas šiandien painiojasi po jūsų kojomis, jums bus ne kliūtis, bet pačiu laiku išdygusi pagalba. 

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jus vilios galimybė visiems parodyti ir įrodyti tai, ko iki šiol jie nėra pastebėję ar supratę. Ragindami kitus į viską pažvelgti atidžiau, mažumėlę persistengsite. Todėl ryte kurti harmoningus ryšius su partneriais trukdys jūsų bandymai kontroliuoti jų veiksmus, o vakare – nekantrus elgesys su tais, kurie gyvena jūsų namuose. 

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nei džiaugsitės, nei liūdėsite dėl to, kad darbų daugiau nei noro dirbti ir laiko juos atlikti. Darykite viską nuosekliai, nesiblaškydami nuo taško A iki taško B, nes bandymų atitraukti jūsų dėmesį bus daugiau nei reikia. Tiesa, yra dar šis tas, ką svarbu žinoti: pasitelkę įžvalgą, įminsite mįsles, kurios iki šiol jums buvo kietas riešutėlis. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tinkamas laikas tiems, kurie nori nutiesti tiltus, jungiančius jūsų partnerystės ir draugų sritį. Kaip tai atlikti, jums patars vienas iš draugų ar artimas žmogus, tačiau turite klausytis visais pojūčiais ir nepraleisti pro ausis nei vienos detalės. Visa kita, kas jums šiandien patinka ir kas ne, kas jus džiugina ir erzina – tėra jūsų pačių minčių kūriniai. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

16:30
01:11
00:56

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką