Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 1d. 23:00

Ketvirtadienio horoskopas – sausio 2 d.

Horoskopo ženklai
Fotolia nuotr. / Horoskopo ženklai

Žvaigždžių prognozės specialiai jums...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Nepavyks išvengti jūsų pečius užgriuvusių darbų. Tačiau nuosekliai vykdyti užduotį po užduoties bus sudėtinga, ypač jei nesulauksite palaikymo iš partnerių, o iš klientų – geranoriškumo. Stabtelėkite ir įsiklausykite į savo poreikius, priešingu atveju, nepajėgsite atskleisti gerųjų savo savybių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Toli nenuvažiuosite, jei visą dieną galvosite apie nusivylimus ir nesėkmes. Tiesiausias kelias kuo turiningiau praleisti dieną – į skeptiškas mintis įmaišyti šlakelį optimizmo. Tačiau šitą patiekalą vartokite saikingai, pagal savo poreikius ir iš anksto nustatytas instrukcijas. Visa kita šią dieną gali būti beprasmiškas laiko gaišimas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Blaškysitės į kairę ir į dešinę. Netenkins niekas, kas vyksta ne pagal jūsų planą. Tačiau kuo griežtesnius rėmus nubrėšite, tuo sunkiau juose rasite sau tinkamų sprendimo būdų. Išeitis viena: vykdyti planus, bet būti lankstiems; dirbti, bet ne persidirbti, siekti, bet ne šokti aukščiau galvos. O norą varžytis geriau nukreipkite į savo tikslų įgyvendinimą. 

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Neapsispręsite, kam skirti daugiau dėmesio – santykiams su antrąja puse ar profesinėms ambicijoms. Luktelėkite ir apsidairykite. Gal horizonte yra dar kas nors, ko privalu nepamiršti. Sukūrę būtinų užduočių sąrašą, suderinkite norus su pareigomis, antraip jausitės taip, lyg pamiršote atlikti kažką svarbaus.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būsite linkę persidirbti ir to reikalauti iš kitų. O jie lyg tyčia bandys prasmukti ir nerūpestingai leisti laiką.  Gera sveikata tiek dirbant, tiek ilsintis turėtų būti svarbiausias jūsų šios dienos tikslas. Tad pasistenkite šiandien nekreipti dėmesio į vidinį poreikį dirbti tobulai ir abejingiau reaguokite į informacijos gausą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Vaikai norės viso jūsų dėmesio ir visų jėgų. O jei neturite jų, galite taip įnikti į kūrybines kančias ir bandymus išlipti iš jų, kad aplink nepamatysite dienos šviesos. Stabtelėkite ir dažniau aplink save apsidairykite, kad išvystumėte savo galimybes. Galbūt praverstų pokalbis su kolega apie kažką jums labai svarbaus arba, priešingai, nelabai reikšmingo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Atsidursite tarp dviejų priešiškai nusiteikusių stovyklų: asmeninių ir šeimos poreikių. Neilgai trukus suprasite, kad visi ir kiekvienas čia kalba skirtingomis kalbomis. O kaip suprasti vieniems kitus, nežinosite. Suraskite saugią vietelę ir paieškokite priemonių, kurios gludintų aštrius šios dienos santykių kampus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Bus sunku sutarti ne tik su kitais, bet ir su savimi. Nuleiskite poreikių kartelę ir raskite daugiau progų nusišypsoti. Apsiginklavę ne aštriais ginklais ar saugiomis apsaugomis, o šiltais žodžiais ir atidumu, suprasite ir atrasite daugiau. Jei vis dar abejojate, patikėkite, kad tikrai nesigailėsite, jei labai pasistengsite.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Draugai ar kolegos kurstys keistai kovai, kuriai būsite dar nepasiruošę. Jausitės nesaugiai darydami tai, ko jūsų prašo, todėl, prieš išsiruošdami į mūšį, nuspręskite, ar jums išties reikalinga ši beprasmė pergalė. Jei nežinosite, kaip po šventinio maratono sustiprinti savo pozicijas, rinkitės taikius ir racionalius metodus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Būti savimi ir daryti tai, ką norite, trukdys vadovų ar tėvų primesta nuomonė. Pirmasis impulsas bus kovoti, antrasis – laimėti. Tačiau tai jums tiks tik tuo atveju, jei žinosite, kaip viską padaryti neišeikvojant visų savo jėgų. Susitelkite, ir tai jums padės rasti tinkamiausią alternatyvą. Bet nebūkite pernelyg rimti, vos prasidėjus naujiems metams.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Niekam nepavyks ištempti jūsų į dienos šviesą ir parodyti, kad kitur žolė žalesnė nei mažame jaukiame jūsų pasaulėlyje. Žinoma, jums pasiseks, jei, būdami jame, sugalvosite, kokiais būdais galite būti naudingi tiek sau, tiek kitiems.  Na, o jei savo veiksmais sieksite įrodyti, ką galite, ne visi jus supras. Ramybės ir atsakymų ieškokite giliai viduje. 

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Kiek persistengsite dėl savo svajonės, bet nedarykite staigių judesių. Pasitelkite į pagalbą savo sugebėjimą užmegzti šiltus santykius su aplinkiniais. Sužinokite, kuo jiems galite pasitarnauti. Tai leis mažiau galvoti apie save, o daugiau apie kitus. Tai stiprins ir skatins jus veikti tikslingai, o ne beprasmiškai eikvojant jėgas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką