Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 sausio 5d. 06:00

Ketvirtadienio horoskopas – sausio 5 d.

Dekoracija.
123RF.com nuotr. / Dekoracija.
Linkime geros dienos, net jei prognozės šiandien ne tokios, kokių tikitės. Kita vertus, gal ne viskas taip jau ir blogai? Daugiau pozityvumo ir optimizmo!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien prieš kur nors skubėdami, paklauskite savęs, ar jums tai reikalinga. Neradę įtikinamos priežasties, sulėtinkite tempą, o suradę nukreipkite savo energiją pasirinkta kryptimi. Turėdami tikslą, be vargo kitiems įrodysite visiems, kad jis svarbiausias. Nepaisant visų jūsų pastangų, sunkiai vakare susidorosite su užduotimi, kurią jums sugalvos vyresni asmenys.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien, kai visi strimgalviais veršis pirmyn, jums gali kilti prieštaringų jausmų, pavyzdžiui, kad ne ta koja išlipote iš lovos ar išvis veltui taip pasielgėte. Praverstų rasi sau atokesnę vietelę ir užsiimti įprasta veikla. Jei atsirastų jus skubinančių, nekreipkite į juos dėmesio. Vakare kažkas išprovokuos jus sudalyvauti kokioje nors diskusijoje ir pareikšti savo nuomonę.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien nuspręsite, kad galite ragauti savo ankstesnių pastangų vaisius, bet neskubėkite per greitai džiaugtis rezultatais. Regis, neapgalvotų poelgių bus daugiau nei reikia. Pabandykite ką nors reikšminga atlikti dėl savo draugų ir dėl savo kolektyvo. Vakare pasiūlymai bendradarbiauti gali būti rimta, bet nelengva priežastis atskleisti naujas savybes.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sausio mėnesio taroskopas pagal gyvenimo kelio skaičių

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien kažką vis planuosite, o aplinkybės viską darys savaip. Kai jūs imsitės vieno darbo, jums bus pasiūlyta visiškai kitokio. Svarbiausia nesiblaškyti, kai iš anksto numatytas tobulas jūsų dienos planas apsivers visu šimtu aštuoniasdešimčia laipsnių. Mėgaukitės tuo, kas jums pasiūlyta, net jei vakare jūsų polėkiams prieštaraus antroji pusė.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien seksis viskas, ką galima atlikti ypatingai gretai, todėl būtų išmintinga nepuoselėti grandiozinių planų. Regis, dabar pradėtiems ilgalaikiams projektams tęsti galiausiai pritrūksite kantrybės. Verčiau nepraleiskite progos ką nors pamokyti ar įgyti sekėjų. Vakarop jūsų nuomonė mažai rūpės besiviliantiems, jog jūs pasirūpinsite kasdieniais dalykais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien dar gerai neįsibėgėję jau matysite finišą, tačiau jis iš tiesų priartės tik tuo atveju, kai šalia turėsite žmonių, kuriuo galite pasitikėti. Pavyks palikus už nugaros tai, kas trukdo, įsitraukti į žavią naują veiklą, kuriai būtinai reikės kitų palaikymo, pritarimo. Vakare negavę palaikymo savo kūrybiniams ar laisvalaikio planams, jausitės palikti likimo valiai.

TAIP PAT SKAITYKITE: 2017 metų horoskopas: karjera ir pinigai

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien irsitės prieš srovę, jei jums niekaip nepavyks prisiderinti prie gana greito dienos tempo. Apsidairykite, gal šalia yra asmenų, kurie gali jums parodyti pavyzdį. Išdrįsę juos kopijuoti, t. y. būti spontaniškais ir ryžtingais, regis, įgysite naują kvėpavimą. Tiesa, dienos pabaigoje jūsų šeimos narių pageidavimai trumpam sutrikdys jūsų socialinius ryšius.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien taip įniksite į kasdienius darbelius, kad visiškai nepastebėsite, koks gyvenimas verda aplink jus. Kažin ar jūsų skuba jums padės užduotis atlikti tobulai, tačiau kitaip elgtis negalėsite ir juo labiau atsižvelgti į kitų pastabas. Neiššvaistykite visos energijos tik darbui, nes vakare jos prireiks sudalyvaujant nelengvame pokalbyje su giminaičiu ar kaimynu.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums labiau rūpės ne darbas, o pramogos. Net turėdami daug dirbti, tikėsite rasti tame ką nors smagaus. Nepralošite, imdami iš šios dienos viską, kas jums patinka, kas džiugina, uždega ir pakrauna veiklai bei laimėjimams. Tiesa, vakare jūsų nenumaldomas noras rizikuoti, pirmauti ir nugalėti jums gali kiek per daug atsieiti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei šiandien žinote, ko norite, susitelkite ties savo tikslu. Tiesa, gali kilti pavojus jaustis kažko netekus, jei dalį savo sprendimų turėsite atlikti atsižvelgdami ne vien į savo asmeninius norus. Panašu, jog jūsų privatus gyvenimas susižers daugiau jūsų laiko nei visos kitos sritys. Deja, vakare jūsų asmeniniai norai skirsis nuo šeimos narių poreikių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Magiškos augalų galios: pritraukia pinigus, gerina intymų gyvenimą, harmonizuoja santykius

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien sparčiai suksitės savo aplinkoje, vis kažkur keliaudami, su kai kuo bendraudami, dėl ko nors ginčydamiesi ir kam nors ką nors įrodinėdami. Regis, ramybės nebus, tačiau kažin ar jos pasigesite. Paskubomis vykdydami mažas dienos užduotis, negalvosite apie pasekmes. Galimas daiktas, kad toks jūsų elgesys vakare jums pakiš koją.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien karštai reaguosite kaskart, kai taikinyje atsidurs jūsų išlikimo tema. Ilgai neabejosite, kai reikės apsispręsti dėl veiksmų, didinančių ar mažinančių jūsų vertę, nelygu ką pasirinksite. Tas pats galios ir jūsų pirkiniams. Ne tik elgdamiesi paviršutiniškai, bet ir į savo klaidas taip reaguodami, greičiau įsitvirtinsite norimoje pozicijoje. Vakare jūsų bičiuliai to turbūt nesupras.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką