Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 01 07, 06:00

Ketvirtadienio horoskopas – sausio 7 d.

Kokiomis prognozėmis sužibs nauja diena?
Pačiūžos
Pačiūžos / Fotolia nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien norėsite laužyti jums skirtas taisykles, nepaisydami to, ką apie jus galvoja jūsų vadovai ar kokį poveikį tai turi jūsų karjerai. Jus išgelbės ne jūsų originalumas ar neapgalvoti poelgiai, o jūsų turimos žinios, tikėjimas tuo ką darote ir jūsų optimizmas – prieš tokius jūsų ginklus visi bus bejėgiai.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savo skubotais sprendimais tuomet, kai kažkas jumis nepatikės, šiandien galite sau prisivirti košės. Ir jei laikysitės įsikibę savo įsitikinimų, jų išsrėbti nepadės nei draugai, nei bendražygiai, nei kiti, kuriais paprastai galite pasikliauti. Pasitikėjimas kitais – geriausias vaistas, gydantis visas dienos žaizdas.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien išvengsite beprasmių išsiskyrimų, jei neskubinsite įvykių, iš bičiulių ar kolegų reikalaudami to, ko jie nenori ar negali jums duoti. Deja, kantrybės gausa pasigirti negalėsite. Popietę atsižvelgę į savo partnerio patarimus, ištaisysite iki tol padarytas klaidas ar klibančius santykius paremontuosite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums prastai seksis derinti savo poreikį ką nors neįtikėtino atlikti darbe, su jūsų partnerių poreikiais. Kažin, ar daug pasieksite bandydami juos perkalbėti. Kur kas daugiau naudos bus, jei judėsite link savųjų tikslų pagauti įkvėpimo ir neįtikėtinų idėjų. O tai ilgainiui įtikins ir tuos, kurie jumis abejoja.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei jūsų kasdienybėje bus sunku pritaikyti tai, kuo jūs tikite ar tai, ką žinote, nebandykite perlipti per jums pastatytą barjerą, nes jį įveikę drastiškais būdais – nieko nepešite. Kai kurias netikusias kasdienės veiklos smulkmenas ignoruodami atsigręžkite į tai, kas jums teikia džiaugsmo ar padeda save išreikšti.

Taip pat skaitykite: Šaltiems žiemos vakarams: romantiškų pasimatymų ir laisvalaikio idėjos

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Rizikuoti tuo, kas ne jūsų, kažin ar šiandien bus prasminga: laimės akimirkos bus trumpos ir greitai išsisklaidančios. Nenudegsite, jei dienos sprendimus darysite atsižvelgdami į tradicijas ir vertybes, kurias jums įskiepijo šeima. O ir savo šeimoje kokį nors pokytį įdiegę, patenkinsite šios dienos poreikį įspūdžiams ar permainoms.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nieko nuostabaus, jei šiandien bus sunku nusėdėti vienoje vietoje ar turima informacija su kitais nepasidalinti. Visai pakiliai įsibėgėsite ir galų gale finišuosite, jei kupini optimizmo ir pasitikėjimo, įsiliesite į bendravimo srautą. Tiesa, kažkoks žmogus gali sujaukti jūsų šeimos gyvenimą, neva siūlantis ką namuose pakoreguoti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Permainos darbe nekaip paveiks jūsų dienotvarkę, o jūsų bandymai neįprastai susidoroti su kasdienėmis užduotimis, nepradžiugins greta jūsų esančių asmenų. Nors nuosekliai ir planingai judėti per dieną bus neįmanoma, vis dėlto tai, kas iš pradžių trikdys, vėliau turės teigiamos įtakos jūsų savivertei ar asmeniniams finansams.

Taip pat skaitykite: Jaunystės gėrimo receptas: kuo ypatingi abrikosai?

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien visomis priemonėmis aplink save skleisite optimizmą, bandydami ne tik kitus, bet ir save įtikinti, kad viskas tobula. Savo savitumu ir tuo, kuo tikite, šiandien daugiau nuveiksite nei ieškodami naudos kiekviename savo žingsnyje. Neabejokite savo sėkme, net kai realios patirtys neatitiks lūkesčių.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tai, kas šiandien vyks namuose gali tapti ir jūsų paguodos, ir nerimo šaltiniu, nelygu kaip į tai pažiūrėsite. Nerimausite ir sutriksite, jei tai trukdys jums tenkinti savo poreikius ar sumenkins jūsų pastangas. O jei egoizmą pasidėsite į šalį, suprasite, kad šios permainos kai ką grąžina į tinkamas vietas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien bus netikėtų naujienų, kurios trikdys jūsų ramybę ir nenorą dalyvauti dienos įvykiuose. Nepatogumų išvengsite, jei labiau įsitrauksite ne į savo vidinį pasaulį, o į komandinę veiklą. Tuomet popietę jus užklupę netikėtumai įtrauks į nerūpestingą žaidimą, užuot erzinę ar neraminę.

Taip pat skaitykite: Kaip atpažinti melagį: 5 požymiai

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien daugiau laimėsite negalvodami apie tai, kaip vieni ar kiti pokyčiai paveiks jūsų santykius su bičiuliais ar komandos nariais. Nieko gero nepešite puoselėdami viltis, kad kuris nors iš jų jus pagirs. Verčiau atraskite savyje ką nors unikalaus, kas jums padėtų gerai atlikti darbą – o tuomet tikėkitės kitų žmonių palankumo.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką