Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 8d. 06:00

Ketvirtadienio horoskopas – sausio 8 d.

Gondolos Venecijoje
„Shutterstock“ nuotr. / Gondolos Venecijoje
Siūlome paskaityti astrologės Vaidos Budginaitės sudarytą šios dienos horoskopą visiems Zodiako ženklams. Galbūt jis padės apsispręsti priimant sprendimus ar svarstant, kuriuo keliu pasukti...

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų azartiškumas grupėje neleis jums susitaikyti su pralaimėjimu. Kodėl turėtumėte kažkam užleisti pozicijas? Deja, šis kelias nedžiugins nė vieno, ypač šiandien. O jei dar labiau į jį įsikibsite – kažkas jums parodys jūsų vietą, kuri jums gali nepatikti. Liaukitės žaisti žaidimus, kurie kelia pavojų jūsų geriems santykiams su draugais ar komandos nariais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors tyliai svajosite apie galimybę mėgautis namų šiluma, bet tai turbūt liks tik neišsipildžiusi svajonė: pasislėpti nuo išorinio pasaulio vėjų nepavyks, o ir laiko apie tai galvoti nebus daug. Kažkur skubėsite, blaškysitės, su kažkuo bendrausite, vedami aukščiausių savo tikslų. Svarbu, kad energijos, kurios turite su kaupu, neišbarstytumėte vėjais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Galimas daiktas, kad įtemptų pokalbių, ypač su tais, kurie toli, ar tais, kurių požiūris ar išsilavinimas kitoks, netruks. Norėdami neatsidurti nesusipratimų ir erzinančių diskusijų sūkuryje, atidžiau rinkite savo ištariamus žodžius, kritikuokite tik po to, kai pasakysite komplimentą, o į nemalonias replikas numokite ranka.

Taip pat skaitykite: Kinų meilės horoskopas 2015-iesiems metams

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Tik jūs vieni galite žinoti, kaip išlaikyti tai, kas jūsų. Svarbu šiandien apie tai nepamiršti. Ypač tuomet, kai būsite ne savo noru įtraukti į nesibaigiančias dalybas. Viena vertus, būsite nusitekę karingai ir aikštingai reaguosite net į geranoriškus patarimus. Kita vertus, mintis temdys ir užplūdęs dosnumas, kuriuo turbūt sieksite įrodyti, ko esate verti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Norėsite kuo daugiau atlikti, bet tai nesuteiks jums geidžiamo pasitenkinimo. Deja, ugnis, kuri liepsnoja jūsų viduje, gali užgesti vos pūstelėjus stipresniam vėjeliui. Bet šiandien gali nutikti ir priešingai: ji gali tapti nevaldoma. Tiesa ta: įsižeisti bus lengva, o atleisti – labai sunku. Rinkitės, ar norite tapti šių žaidimų dalyviais.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dėl šios dienos rūpestėlių nekaltinkite nieko, net savęs. Tokiu būdu ir save, ir kitus apsaugosite. Užuot apsikrovę skausmingais patyrimais ir sveikatai kenkiančia įtampa, atsipalaiduokite. Leiskite kolegoms dirbti taip, kaip jiems patinka. O ir į savo nuodėmes liaukitės žiūrėti pro padidinamąjį stiklą. Tai gydys visas šios dienos žaizdas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šios dienos planus gali pakoreguoti bet kas. Ir jei jūs, užuot su jais susitaikę ir ėję į kompromisus, jiems priešinsitės, turbūt nusivilsite ir kitus nuvilsite. Gundomi rinktis vieną iš dviejų, t. y. savo saviraišką ar gerą atmosferą kolektyve, pasijusite lyg būtumėte atsidūrę tarp dviejų nesutariančių stovyklų. Gal yra trečias, ne toks slidus, kelias?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Esame kupini ambicijų – tas tiesa. Jei jau matote save tam tikroje vietoje, nebūtinai ten jau esate. Todėl nesistebėkite, kad ne visi žavisi jumis ir ne visi ketina jums padėti. Ypač tie, kurie gyvena su jumis po vienu stogu. Galimas daiktas, kad jiems reikia kažko kito iš jūsų, nei jūs šiandien esate pasiruošę duoti. Ir jie iš jūsų to pareikalaus.

Taip pat skaitykite: Labiausiai atstumiantis elgesys: ką darome ne taip ir kaip galėtume pasikeisti

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Diskusijos ir bandymai įtikinti kitus savo teisumu šiandien nepadės jums pasijusti tvirčiau. Priešingai, dažniau prarasite pusiausvyrą, nei ją įgysite. Nemanykite, kad visi prieš jus ir niekas už jus. O kai išsitrauksite tokius ginklus kaip komplimentas, šiltas žodis ir pasitikėjimas pasauliu, kitų veiduose pamatysite šypsenas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien ne kartą savęs paklausite, ar norėdami turėti tai, ko jums reikia, padarytumėte bet ką? O gal sulaukę geidžiamo rezultato, suprasite, kad jums vis negana ir galiausiai, vedami savo norų, atsidursite prie suskilusios geldos? O gal, saugodami tai, ką turite patys ir tai, kas jus sieja su kitais, sustiprinsite asmeninus ir bendrus turtus?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Jūsų aistra veikti, gyventi ir užsidegimas gali nušluoti nuo žemės paviršiaus visus, kurie bus nepasiruošę susitikimui su jumis. Kad taip nenutiktų, pristabdykite save. Liaukitės neigti tai, kas įgriso ir teigti tai, kas kvepia naujumu ir originalumu. Tokiu būdu apsaugotumėte visus, su kurias jus sieja dalykiniai ir asmeniniai ryšiai.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jei darbe nuolat bendraujate su žmonėmis, diena gali varginti, atimdama dalį jūsų jėgų. Visa tai dėl emocinės įtampos, kuri skatina žmones elgtis impulsyviai, labiau pasitikėti ne sveiku protu, o akimirkos nuotaikomis. Būkite atidūs savo ir kolegų nuotaikoms, atsargūs dirbdami su įrankiais ar įranga, o kirpkite tik pamatavę devynis kartus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką