Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 10d. 11:25

Kita „Red Bull Half Court“ stotelė – nacionalinių atrankų finalas

Red Bull Half Court 3x3 krepšinio čempionato atranka Kaune
Vytauto Dranginio nuotr. / Red Bull Half Court 3x3 krepšinio čempionato atranka Kaune

Šį ketvirtadienį į Kauno santaką rinkosi krepšinio entuziastai, mėgėjai ir profesionalai – čia vyko pasaulinio gatvės krepšinio čempionato „Red Bull Half Court“ atrankos, kuriose buvo rungiamasi dėl aštuoneto vietų nacionaliniame atrankų finale.

Kaip ir pirmosiose atrankose Vilniuje, čia buvo galima sutikti ir mėgėjų, ir visiškų krepšinio pasaulio profesionalų. Vėlgi, kaip ir Vilniuje, varžyboms teisėjavo teisėjų elitas – vienintelis 3x3 FIBA kategorijos teisėjas Lietuvoje Ignas Davainis bei du FIBA kategorijos teisėjai – Gintaras Vitkauskas ir Tomas Jasevičius.

Tačiau teisėjai nebuvo vienintelės renginio pažibos. Pirmiausia reikėtų paminėti „Štangistus“. Tai komanda, kuri praėjusiais metais Lietuvoje įveikė visus varžovus ir išvažiavo atstovauti Lietuvai į Toronte vykusį „Red Bull Reign“ (taip anksčiau vadinosi „Red Bull Half Court“) čempionatą, kuriame dalyvavo delegacijos iš daugiau nei 20 šalių. „Štangistai“ pasirodė puikiai ir užkopė net iki pusfinalių! Tiesa, šiemet komanda žais kiek kitokia sudėtimi.

Kita komanda verta atskiro paminėjimo – Šakių „Vytis-Gulbelė“, kuri pasauliniame FIBA 3x3 reitinge užima garbingą šeštąją vietą. Tai, be abejonės, stipriausia Lietuvos gatvės krepšinio komanda. Taipogi šiose atrankose dalyvavo ir Kauno rajono „Tauras“ – solidi komanda, patekusi į „Hoptrans 3x3” čempionato pusfinalį.

Taigi profesionalų čia netrūko, tačiau kadangi į nacionalinių atrankų finalą patenka aštuonios komandos, šansų turėjo ir mėgėjai. Pavyzdžiui, tokie atkaklūs „Bembiai“, kuriems nepasisekė Vilniaus atrankose ir kurie antrąkart sėkmingai laimę išbandė Kaune.

Iš viso „Red Bull Half Court“ Kauno atrankas įveikė šios komandos: „Bembiai“, „Štangistai“, Šakių „Vytis-Gulbelė“, „Reunion“, „Patriots x3”, Kauno rajono „Tauras“, „Velniava“ ir „Naniet“. Visos jos rugpjūčio 13 d., 18 val. prie Vilniaus katedros susigrums nacionalinių atrankų finale. Čia taip pat dalyvaus ir Vilniaus atrankas įveikusios komandos: „Prienai CBET“, „Auch“, „Simba“, „Adorma roletai jums“, BC „Nol Siemkers“, „IBG.lt“, JUZ bei „SKL – Losrita“.

Na, o stipriausia komanda keliaus į Turkijoje vyksiančias „Red Bull Half Court“ varžybas atstovauti Lietuvai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

09:46
06:04
19:27

Esports namai

URBAN˙/

Debiutas
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką