Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Motinystės horoskopas: kokiomis savybėmis pasižymi jūsų Zodiako ženklas?

Mama su vaiku
Shutterstock nuotr. / Motina su vaiku
Šaltinis: 15min
0
A A

Sakoma, kad motinystės sugebėjimai užkoduoti moters genuose arba įrašyti žvaigždėse. Šiame pasakyme tiesos tikrai yra, juk gimus vaikui moteris kartais tampa visiškai kitokia asmenybe – jos priimami sprendimai vaikų atžvilgiu ar auklėjimas gali gerokai skirtis nuo įprastų jos charakterio savybių. Tad kodėl taip yra?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Apie moters motinystės sugebėjimus daug gali pasakyti jos Zodiako ženklas. Astrologijoje Zodiako ratas yra suskaidytas į 12 segmentų ir kiekvienas iš jų yra atsakingas už tam tikrus gyvenimo tarpsnius. Ketvirtasis Zodiako rato segmentas yra atsakingas už motinystės sugebėjimus ir tai, koks Zodiako ženklas jį valdo, būtent ir parodo, ar būsite švelni ir jautri, ar griežta savo vaikų mama.

AVINAS
4-ąjį segmentą valdo Vėžys

Avinas (nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)
Avinas (nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Po Avino ženklu gimusios moterys be galo stipriai myli ir brangina savo vaikus. Savo pačių nuostabai nepriklausomybę dievinančios po Avino ženklu gimusios dailiosios lyties atstovės sukūrusios šeimą visą save atiduoda ne sau, o savo vaikams.

Kadangi šiame segmente dar įsiterpia Vėžio ženklas, vaikai po Avino ženklu gimusiai moteriai neretai gali sukelti ganėtinai stiprius jausmus, o tai kartais gali išeiti ne į naudą, turint omenyje karštą Avinų temperamentą. Taigi, jei esate tvirto ir karšto būdo moteris, nenustebkite, jei gimus vaikui teks susipažinti su sentimentaliąja savo puse.

JAUTIS
4-ąjį segmentą valdo Liūtas

Jautis (nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)
Jautis (nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Esate didinga ir savo vaikais besididžiuojanti motina, tarsi savo klano karalienė.  4-ajame segmente įsiterpęs Liūtas skatina jus stipriai lepinti savo vaikus ir visiems aplinkiniams girtis jų poelgiais, būtų nė kiek nenuostabu, jei jūsų šaldytuvas ir visos namų sienos būtų nukabinėtos jūsų vaikų pasiekimų plakatais ar gautomis padėkomis... Savo vaikams dažniausiai negailite nieko ir neabejotinai jiems rengiate puikius ir įsimintinus gimtadienio vakarėlius!

DVYNIAI
4-ąjį segmentą valdo Mergelė

Dvyniai (nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)
Dvyniai (nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dvynių ženklą valdanti Mergelė jumyse gali pažadinti „natūraliąją motiną“. Tai reiškia, kad galite tapti nepaprastai rūpestinga ir ypač stipriai savo vaikų sveikata besirūpinančia mama. Jūsų atžalos tikriausiai net nežino, ką reiškia nesveikas maistas, mat jūsų namuose tokio šlamšto nė su žiburiu nerasi! Vis dėlto būkite atsargi, per daug nepersistenkite, mat dėl Mergelės ženklo įtakos galite tapti pernelyg kritiška mama.

VĖŽYS
4-ąjį segmentą valdo Svarstyklės

Vėžys (nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)
Vėžys (nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savo vaikais jūs niekuomet nepersisotinsite, nebereikalo jūsų ženklą valdo Svarstyklės – tai draugystės ir meilės ženklas. Buvimas su savo vaikais jums išeina į naudą, mėgstate kartu su jais patirti visus gyvenimo stebuklus. Mėgstate estetiškumą, tad visuomet stengiatės, kad jūsų vaikai rengtųsi gražiais drabužėliais ir domėtųsi menu. Suaugę, jūsų dėka, jie bus išties įdomios ir išsilavinusios asmenybės.

LIŪTAS
4-ąjį segmentą valdo Skorpionas

Liūtas (nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)
Liūtas (nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Liūtas jau ir taip yra valdovas, tačiau kai šį ženklą pradeda valdyti galingasis Skorpionas, motinystės sugebėjimai prasiveržia visa jėga. Liūto ženklo atstovai pasižymi drąsa ir atvira širdimi, tačiau Skorpiono energija dar pažadina didelį įtarumą ir kartais perdėtą prisirišimą. Nors jūsų pastovus domėjimasis savo vaikais žavi, kartais to gali būti ir per daug. Jums derėtų išmokti laiku atsitraukti nuo savo vaikų ir leisti jiems gyventi savo gyvenimą.

MERGELĖ
4-ąjį segmentą valdo Šaulys

Mergelė (nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)
Mergelė (nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Jūsų ženklą valdantis Šaulys, kalbant apie motinystės sugebėjimus, jumyse gali pažadinti nuotykių troškimą ir laisvą dvasią. Žinoma, jūs vis tiek rūpinsitės savo vaikų mityba ar jų augimo tempu (juk esate Mergelė), tačiau taip pat stengsitės savo vaikams parodyti visus pasaulio teikiamus malonumus: aktyvias pramogas, keliones, gamtos grožį ir kultūrų įvairovę.

Būdama mama, taip jautriai nereaguosite į įvairias smulkmenas, kas šiaip yra būdinga Mergelėms, veikiau daugiau linksminsitės. Nenuostabu, kad motinystė daugeliui Mergelių labai patinka – mat būtent ji jus išlaisvina!

SVARSTYKLĖS
4-ąjį segmentą valdo Ožiaragis

Svarstyklės (nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)
Svarstyklės (nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nors Svarstyklės pasižymi išsiblaškymu, šį Zodiako ženklą valdantis Ožiaragis jumyse pažadina tvarkos ir atsakingumo jausmus. Taigi būdama mama jūs puikiai sugebate nustatyti taisykles, kurių jūsų vaikai privalo laikytis, ir nė kiek nesibaiminate, kad jūsų atžalos dėl to jūsų nemėgs.

Net ir labiausiai į konfliktus nemėgstančios veltis Svarstyklės su blogu savo vaikų elgesiu puikiai susitvarko. Vis dėlto dėl Ožiaragio ženklo įtakos galite perdėtai jaudintis dėl savo vaikų ateities, kas gali lemti valdingumą priimant sprendimus už savo vaikus.

SKORPIONAS
4-ąjį segmentą valdo Vandenis

Skorpionas (nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)
Skorpionas (nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Esate gimusi po pačiu intensyviausiu ženklu visame Zodiake, dėl to aplinkiniams dažnai galite pasirodyti ganėtinai įsitempusi, tačiau motinystės segmentą valdantis Vandenis jumyse pažadina bohemiškąją jūsų prigimties pusę.

Taigi būdama mama, tuo pačiu galite būti ir geriausia savo vaikų drauge, o tai išties nepaprastai puikus derinys! Vis dėlto turėkite omenyje, kad turite skorpioniškąją savybę pernelyg prisirišti prie žmonių, o Vandenio ženklas kartais gali lemti emocinį atsiribojimą, taigi tokie dideli kontrastai gali lemti perdėtą emocingumą su savo vaikais. Vieną minutę galite būti perdėtai griežta ir daug reikalaujanti mama, o kitą – visiškai atsipalaidavusi ir linksma geriausia draugė.

ŠAULYS
4-ąjį segmentą valdo Žuvys

Šaulys (nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)
Šaulys (nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Laisvė jau nebeatrodo tokia saldi, kai nepriklausomąjį Šaulį pradeda valdyti Žuvų ženklas. Po Šaulio ženklu gimę žmonės yra kiek perdėtai užjaučiantys, tačiau šią savybę motinoms kiek sušvelnina Žuvų daroma įtaka, vis dėlto dėl šio ženklo galite retkarčiais pajusti motiniškąją kaltę ir baimę, kad nepavyksta susitvarkyti su kasdienėmis motinystės pareigomis. Iš prigimties po Šaulio ženklu gimusios moterys yra linkusios kiek perdėtai spausti savo vaikus, tačiau joms ganėtinai sunku nustatyti tvirtas taisykles.

OŽIARAGIS
4-ąjį segmentą valdo Avinas

Ožiaragis (nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)
Ožiaragis (nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kas čia viršininkas? Po Ožiaragio ženklu gimę žmonės jau iš prigimties yra lyderiai, o atsakingasis Avinas šią savybę tik dar labiau sustiprina. Ožiaragių ugningumas ir Avinų impulsyvumas bei susitelkimas į vieną tikslą jus pavers itin stipria motina, kuri savo vaikams gali tapti puikiu pavyzdžiu.

Būdama motina nebijosite rizikuoti ir išmėginti naujus dalykus, tai daryti jus dar labiau skatins galimybė įkvėpti savo vaikus. Tiek Avinas, tiek Ožiaragis yra vyriškieji Zodiako ženklai, taigi būdama motina, kartu tapsite ir tikrąja šeimos galva, disciplinuota valdove, galinčia savyje įkūnyti tiek motiniškus, tiek tėviškus rūpesčius ir prievoles.

VANDENIS
4-ąjį segmentą valdo Jautis

Vandenis (nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)
Vandenis (nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Kokia jūs – tvirtai ant žemės stovinti ir į vieną tikslą susitelkusi moteris? Galbūt iki motinystės tokia ir nebuvote, tačiau dabar tapsite būtent tokia! Jaučio ženklo daroma įtaka jus vers viską susiplanuoti net iki pačių menkiausių smulkmenų. Galbūt dėl to būsite itin patikima motina, į kurią patarimo nebijos kreiptis nei vaikai, nei suaugusieji.

Kitos jūsų gyvenimo sritys galbūt ir bus kiek komplikuotos, tačiau su motinyste jums viskas bus labai paprasta, Jautis jumyse pažadins sugebėjimą nusistatyti reikiamus prioritetus, o tai gerokai supaprastins motiniškus rūpesčius.

ŽUVYS
4-ąjį segmentą valdo Dvyniai

Žuvys (nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)
Žuvys (nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Mamytė ar geriausia draugė? Jaunatviškasis Dvynių ženklas Žuvytėms įkvepia žaismingumo ir jaunatviškumo. Būtent vaikai jumyse pažadins sugebėjimą kur kas dažniau juoktis ir džiaugtis savo gyvenimu.

Dėl Dvynių daromos įtakos jausite didžiulį poreikį atviriems pokalbiams su savo vaikais, atrodys, kad su jais kalbėtis galėtumėte valandų valandas... Po Žuvų ženklu gimusios moterys kartais gali būti pernelyg atlaidžios, tačiau šią savybę kiek prigesins Dvynių įtaka, todėl būsite ganėtinai teisinga mama.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką