Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gegužės 18d. 11:00

Kokia tavo anyta pagal Zodiaką?

Šeima
Fotolia nuotr. / Šeima

Marti karti, o anyta – velnio pramanyta? Tikrai ne visada. Labai dažnai šios moterys sutaria kuo puikiausiai ir tik ranka numoja į skleidžiamas kalbas.

Ir nors gyvenime pasitaiko pačių įvairiausių situacijų, svarbu išlaikyti pagarbą viena kitai... Pasmalsaukime ir mes! Sužinokite apie save (jeigu jau sūnus sukūrė šeimą) ar savo anytą tai, ko dar nežinojote.

Avinas

Visada trokšta būti pirma, net ir mylėdama savo sūnų. Tai energinga moteris, nuolat turinti veiklos ir nesėdinti rankų sudėjusi vietoje. Tiesa, kartais pradėtus grandiozinius darbus tenka užbaigti marčiai arba sūnui. Jeigu neišsimiega – laukite bėdos, kadangi nuotaika dings skradžiai žemėn. Išgyvena net ir menkiausias smulkmenas. Liežuvis jai neparankus: labai dažnai ši moteris pirma pasako, o tik paskui pagalvoja.

Jautis

Ši anyta vadinama viena kantriausių. Neveltui Jautis – Žemės ženklas, įnikęs į darbus. Susipykti su ja nelengva, kadangi ši moteris pasiruošusi visas bėdas išspręsti taikiai. Nebent tai susiję su pinigais. Kai kurie astrologai Jaučius vadina materialistais… Sprendimus šios anytos priima tik gerai apgalvojusios, kadangi sunkiai apsisprendžia, pliusus ir minusus dėlioja gana ilgokai. Patinka, kai marti atidžiai klausosi ir įvertina gyvenimiškos patirties kupinus patarimus bei pavaišina gardžiais patiekalais.

Dvyniai

Ji nori atrodyti solidi ir rimta, tačiau akyse tik ir žaidžia maži velniukai… Tai komunikabili moteris, su malonumu pasakojanti apie savo sūnų ir mėgstanti pamokyti. O štai marti visuomet stebima, tačiau nereikia galvoti, kad tai blogai. Ir nors anyta keičiasi perdien dešimtis kartų, atėjus reikalui ja bus galima pasikliaut, kadangi žodžio kišenėje ji neieško.

Vėžys

Ši moteris tikras rūpestingumo įsikūnijimas. Ji dievina savo sūnų, todėl taip pat priima ir jo žmoną, kuri palankumą užsitarnaus labai paprastai – reikia tik tinkamai prižiūrėti jos mažąjį berniuką. Anyta Vėžys – tikras santykių barometras, kadangi barnių metu ji dingsta kaip į vandenį, o jeigu viskas gerai, ir toliau šviečia kaip saulė. Ji niekuomet nepamirš to, ką davė, tačiau tiesiog nuostabiai prižiūrės savo anūkėlius.

Liūtas

Šioms moterims labai patinka vakarėliai ir linksmos kompanijos, todėl jeigu ją pasikviesite į šventę, neliks skolinga. Ir jau tikrai neateis tuščiomis rankomis. Tai dosni moterimis visomis prasmėmis, tačiau to paties reikalauja ir savo atžvilgiu. Dievina dovanas ir negali pakęsti kritikos, taigi, galvokite, ką sakote, kad neužsitrauktumėte nemalonės.

Mergelė

Keista, tačiau šiai anytai įtikti sunku... Dažnai ji per daug jautriai reaguoja į bet kokio plauko nesusipratimus ir į paprasčiausias situacijas. Jos labai kruopščios ir tokio paties tobulo požiūro reikalauja ir iš kitų šeimos narių. Trumpai tariant, turėsite galvoti, kas jums ant liežuvio, kad neįžeistumėte šios jautrios moters. O jeigu nekreipsite dėmesio į jos nekokią nuotaiką, greičiausiai gyvensite visai ramiai. Žodžiu, būkite savimi, tačiau nepamirškite pademonstruoti pagarbos savo mylimo vyro mamai.

Svarstyklės

O štai šitos moterys kur kas labiau susirūpinusios kitų žmonių nuomone, kadangi trokšta būti dėmeso centre. Jos mėgsta plepėti, kartais pasako per daug, išplepa paslaptis kaimynams, draugams ir kitiems pažįstamiems, tačiau tuo pačiu sugeba išsaugoti diplomatiškumą bendraudamos su savo marčiomis. Labai dažnai mėgsta pasirodyti, kad išmano daugiau už nepatyrusius jaunuolius.

Skorpionas

Skorpionams dažnai priskiriama kaprizingų žmonių etiketė. Tačiau ar taip yra iš tikrųjų? Anyta Skorpionas mėgsta žaidimus ir sukurti tokias situacijas, kuriose daugelis pasijunta lyg kokiame teisme. Tačiau jeigu priimsite jos taisykles, išmoksite išsisukti iš padėties, kadangi daug ką Skorpionai nuleidžia juokais. Ir nors tie juokai labai jau specifiniai, visgi  žinokite, savo šiltumu ir nesusikaustymu tikrai užsikariausite pagarbą.

Šaulys

Tai dalykiška, kruopšti ir savimi pasitikinti moteris, kuriai nieko nereikia daryti, kad sektųsi. Tiksliau - ji pagavo laimės paukštę ir mėgaujasi gyvenimu: keliauja, dirba mėgstamą darbą ir nevengia pamirksėti priešingos lyties atstovams. Todėl nieko keisto, kad iš marčios reikalauja ne tiek ir mažai – užsispyrimo ir tikslų įgyvendinimo, ėjimo į priekį. Stagnacija ne jai! Tačiau nedrįskite kritikuoti jos daiktų ar be jos žinių šių atsikratyti. Katastrofa – garantuota.

Ožiaragis

Tai moteris, kuri žino savo vertę: ji tvirta, turi savo savo nuomonę ir jos taip paprastai neapsuksi aplink pirštą. Jeigu jau ką nusprendė, tai turi būti vykdoma be jokių kalbų! Šios anytos neskuba materialiai pagelbėti, kadangi mano, jog reikia įdėti pastangų patiems, tačiau jos patarimai itin praktiški ir į juos verta įsiklausyti.

Vandenis

Įdomi asmenybė, labai dažnai plaukianti prieš srovę ir laužanti visus įmanomus standartus. Jeigu reikia kažką įrodyti, ji tą padarys, ir nė nepajusite, kad jūsų nuomonė pasikeitė ir jūs visomis keturiomis pritariate šiai moteriai! Jeigu jau pasinėrė į kokią veiklą, tam atiduos visas jėgas ir... visus pinigus. Visiškai nenusakoma moteris, tačiau su tokia gyventi tikrai nenuobodu.

Žuvys

Tikra žvalgybos meistrė: mąsto greitai, turi nenusakomą nuojautą, ir žino, į kurią pusę pasukti, kad gautų naudos. Jeigu ši anyta pajunta kaltės jausmą, tarkime, pati išprovokavo konfliktą, labai dažnai nė nesiruoš to pripažinti. Užtai permesti kaltę kitiems – tai jau jos stichija. Tai paslaptinga, muzikali, jausminga, kūrybinga moteris.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką