Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Koks tavo būdas pagal krūtų formą?

Moters krūtinė
Shutterstock nuotr. / Moters krūtinė
Šaltinis: 15min
0
A A

Sunku būtų ginčytis, kad moters krūtinė – viena patraukliausių vyriškoms akims. Už tai dailiosios lyties atstovės, trokšdamos tobulybės, stengiasi pasinaudoti visomis įmanomomis priemonėmis, kad tik dar labiau pabrėžtų savo „kilnojamąjį turtą“. Kadangi kiekvienos moters krūtinė skiriasi savo forma (kalbame apie natūralius privalumus), įdomu, ką ji atskleidžia apie charakterį ir seksualinį temperamentą?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Štai jums linksmas testukas, kai krūtys lyginamos su vaisių forma. Nusišypsokite ir pasmalsaukite!

Melionai. Moterys, galinčios pasigirti apvaliomis, didelėmis krūtimis, kurios primena melionus, visuomet buvo laikomos linkusiomis į motinystę. Tačiau tai ne visada tiesa. Jos mėgsta skanų maistą, yra šiek tiek kaprizingos ir dievina visus, kurie joms negaili subtilaus, švelnaus dėmesio. Tačiau intymiuose santykiuose nėra lyderės ir seksu užsiima retai.

Citrinos. Tokių formų krūtinės savininkės pasižymi užsispyrusiu charakteriu, tačiau jos kupinos gyvenimo džiaugsmo ir moka iš savęs pasijuokti. Labiausiai šios moterys mėgsta ramų gyvenimo būdą ir nepakenčia siurprizų. Jos tikros artistės, o santuokoje – nuoširdžios ir atsidavusios.

Ananasai. Ovalios krūtys atskleidžia, kad jų savininkė yra protinga, siekianti tikslo ir karjeros moteris. Tačiau šalta išvaizda dar ne viskas – viduje jos yra tikros romantikės, itin vertinančios ištikimybę. Tam, kad užkariautumėte šią moterį, teks pasukti galvą – savo širdies ji bet kam neatiduos.

Vynuogės. Nedidukės, tvirtos krūtys, savo forma primenančios vynuoges, simbolizuoja drovumą ir kuklumą. Dažnai tokios moterys mėgsta suktis buityje ir kūrenti namų židinį. Jos gali atrodyti labai erotiškai, tačiau intymiuose santykiuose vadžias perduoda vyrui, o pačios itin vertina švelnumą.

Apelsinai. Tokios damos per daug savimi pasitiki, tačiau visada žino, ko nori. Seksas nėra vienintelė jų siekiamybė, tad jam neteikia didelės reikšmės. Labiausiai šioms moterims patinka sielų bendrystė, pokalbiai ir platoniški santykiai. Jos yra temperamentingos ir visuomet siekiančios tikslo.

Vyšnios. „Vyšnaitės“ – smagios, kūrybingos ir visuomet besišypsančios. Jos yra puikios partnerės visose gyvenimo srityse. Itin prieraišios, vertina šeimą, namus ir artimus žmones.

Kriaušės. Tai stiprios, nepriklausomos asmenybės, kurioms patinka mėgautis intymiais malonumais. Tačiau jos taip pat religingos, kartais skandalingos ir dievina vyrus vedžioti už nosies. Meilėje – labai aistringos.

Obuoliukai. Apvalainos krūtys nebūtinai yra aistros išraiška. Teigiama, kad tokios krūtinės savininkės neretai būna... frigidiškos. Žinoma, tai nebūtinai tiesa, tačiau vyrams, sakoma, reikia pasistengti, kad patenkintų savo moterį. Obuoliukus primenančios krūtinės savininkės yra pastovios, nemėgsta permainų asmeniniame gyvenime, dažnai anksti išteka.

Bulvytės. Dievina aplinkinių dėmesį, pagyras ir tiesiog žydi, kai jas apipila  daugiaaukščiais komplimentais. Štai dėl ko jos gyvena! Beje, jos originalios, optimistės ir kūrybingos bei tobulos žmonos.

Persikai. Tokios formos krūtinę turinčios moterys yra jausmingos, seksualios, ir, kaip teigiama, tobulos partnerės kūniškiems malonumams. Iniciatyvios, tikros lyderės.

Baklažanai. Nukarusios krūtys atskleidžia, kad jų savininkės temperamentingos, mėgstančios keisti partnerius, yra nepastovios meilėje. Tačiau džiaugiasi gyvenimu, dievina bendravimą, o suradusi vyrą, dažnai tampa šeimos galva.  

Ir dar šis tas. Kai kurie „ekspertai“ sako, kad:

  • Didelės krūtinės savininkės yra optimistės ir džiaugiasi gyvenimu, jausmingos bei seksualios, kūrybingos, iniciatyvios, todėl iš savo partnerių tikisi tokio paties atsako.
  • Moterys su maža krūtine ne tokios temperamentingos, kartais per daug save nuvertina, dažnai nerimauja dėl galimos partnerio neištikimybės.
  • Vidutinio dydžio krūtinė atskleidžia, kad moteris lengvai bendrauja ir iš širdies mėgaujasi kūniškais malonumais.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką