TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kosmoenergetikės prognozės: kovo 17–23 d. energijų kalendorius

Dracena
Fotolia nuotr. / Bambukas
Šaltinis: 15min
0
A A

„Šią savaitę būsime intensyvių energijų, kurios skatins saviraišką, kūrybiškumą ir tobulėjimą, sraute. Šis metas palankus norų ir troškimų, susijusių su kažkokio pobūdžio kūryba, įprasminimui“, – teigia psichoinformaciologė, kosmoenergetikos magistrė Eglė Gleščinskienė.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Kosmoenergetikė Eglė Gleščinskienė

Subtiliuose lygmenyse kiekvieno mūsų siela stengsis per patį priimtiniausią būdą ar priemonę parodyti ir atskleisti kažkokias savo savybes, gilinti ir stiprinti gebėjimus, užsiimti širdžiai miela veikla.

Taps reikalingesnis ir svarbesnis buvimas viešumoje, dalijimasis savo sumanymais, projektais, veikla su aplinkiniais. Tam tiks bet kokios informacijos sklaidos priemonės ir kanalai. Augs vidinė drąsa ir pasitikėjimas, tad lengviau ir laisviau kalbėsime apie sau svarbius bei  vertingus dalykus, tegul ir kažkam nepatinkančius. Kritika, prieštaravimai, destrukcija mažiau veiks tuos, kurie tikės savo idėja ir ja gyvens, taip pat kai deklaruojami tikslai atspindės tikruosius vidinius motyvus, dėl ko užsiimame viena ar kita veikla ar pritariame kažkokiam požiūriui.

Savaitė tiks projektų pristatymui, dalyvavimui diskusijų laidose, filmavimui televizijos studijose ar kitiems viešiesiems, didesnį klausytojų ratą siekiantiems pareiškimams. Bet kokie klausytojai, žiūrovai, dalyviai nesunkiai atskirs tiesą ir tikrąsias vertybes ar tikslus nuo apsimetimo, bandomos įpiršti propagandos ir įvairių agitacijų. Todėl melas bus lengviau demaskuojamas ir tai vyks viešai, nebepaliekant slaptumo bei galimybės tyliai ir ramiai viską užglaistyti, palikti nežinioje ar užmarštyje.

Laikas bus sėkmingas menininkams, žmonėms, užsiimantiems kūryba, siekiantiems darnos, padedantiems kitiems susigrąžinti vidinį stabilumą ir harmoniją. Taigi dabar palankus metas dvasinėms praktikoms, darbui su savimi, atskleidžiant stipriąsias savybes, gebėjimus, charakterio bruožus ar vertybes.

Nepatartina šią savaitę lankytis kapinėse, būsime lengviau pažeidžiami mirties, anapusinės energijos.

Mus pasiekiančios energijos itin stipriai veiks vaikus, - šį kartą jiems šypsosis sėkmė. Pasistenkime neslopinti mūsų mažųjų entuziazmo, jeigu jie nori kažką išbandyti, sukurti, suprasti, pamatyti. Vaikai bus puikus akstinas mums patekti ir apsilankyti ten, kur reikia, net patiems sąmoningai to nesuprantant. Sekime jais, įsijunkime į jų sumanymų „traukinuką“ ir riedėkime į tolesnes paieškas ir tyrinėjimus: surasime bendraminčių, žmonių, kurie palaipsniui gali tapti mūsų naujaisiais draugais, pasisemsime idėjų naujai savo veiklai bei netradiciniams unikaliems sprendimams.

Fiziškai bus jautresnė mūsų atramos ir judėjimo sistema, ypač apatinė dalis: kojos, stuburo apačia, apatinė nugaros sritis. Galimos greitesnės ir dažnesnės traumos, įvairaus pobūdžio kaulų pažeidimai, lūžiai, taip pat gali paūmėti kaulų ir sąnarių lėtinės ligos.

Pažeidžiama ir mažiau atspari bus pamatinė mūsų fizinės ir energinės sistemos dalis, pamatinė čakra (energijos informacijos centras). Reikėtų pasisaugoti per didelių apkrovų kojoms ir apatinei nugaros daliai bei juosmeniui, saugoti dubens sritį nuo peršalimų, skersvėjo, nesėdėti ant šaltų paviršių, atvėsusių lauko baldų. Nepatartina šią savaitę lankytis kapinėse, būsime lengviau pažeidžiami mirties, anapusinės energijos. Lengviau prie mūsų prisikabins įvairūs parazitiniai energetiniai sutvėrimai, lervos, astralinės esybės, taip pat būsime taikiniu klaidžiojančioms vėlėms, besielėms esybėms, demonams ar mirusiesiems ir iš šio pasaulio negalintiems pasitraukti asmenims. Tad reikėtų vengti mirties vietų, kapinių, nesiklausyti ir nežiūrėti siaubo istorijų apie mistinius, anapusinius dalykus ir blogio jėgų pasireiškimus.

Pasistenkime savo širdyje puoselėti atbundančios gamtos tyrumą ir grožį, tada prie savęs pritrauksime panašių vibracijų energijas ir būsime laimingesni, šviesesni, patenkinti savimi bei tuo, kas vyksta aplink.

Už suteiktą informaciją dėkojame kosmoenergetika.lt

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Energetika
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką